Other lots in this auction
-
#60
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met vier diamand princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de quatre princesses en diamant d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 350/450 -
#47Limoges, France
Een paar porseleinen sierborden met een meerkleurig decor van boerenvrouwen in het plat en vergulde motieven op kobaltblauwe achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes décoratives en porcelaine à décor multicolore de paysannes dans le plat et motifs dorés sur fond bleu cobalt sur l'aile. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 200/240 -
#88Boch Frères Keramis
Art deco vaas van aardewerk met reliëfdecor. Gemerkt BFK, decor D3022, reliëfmerk 15 A/D.
Vase Art Déco en faïence à décor en relief. Marqué BFK, décor D3022, marque en relief 15 A / D.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 50/80 -
#220
Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats en forme de fleur serties de brillants d'un poids combiné de + - 2 ct.No longer availableDim. 8,22 gEstimate: € 1900/2200 -
#288
“Boogschutter”. Massief modern bronzen beeldje.
Archer . Statue en bronze massif moderne.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 70/90 -
#71
Een paar aardewerken vaasjes. Sung-periode (960 - 1279).
Une paire de vases en faïence. Période Sung (960 - 1279).No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200/300 -
#267
“Volksfiguur met pet”. Beeld op travertijnen sokkel.
Figurine folklorique avec bonnet . Statue sur un socle en travertin.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100/150 -
#390
Een vergrootglas met een gemshoorn als handvat.
Une loupe avec une corne de chamois comme poignée.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#179Leo SpanoghePeriod: 1874 - 1955
“Palingbotters op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pêcheurs d’anguilles sur l’Escaut. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 550/600 -
#79
Compositie op paneel. Italiaanse school.
Composition sur panneau. Ecole italienne.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#223
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130/140 -
#273
Lot Franstalige stripverhalen. Overwegend Ed. Dupuis. Roba. “La Ribambelle” (5), “Boulle et Bill” (12), Hubinon. “Buck Danny” (21). Mazel (Les Mousquetaires” (3). Sandron/Cauvin. “Godaille et Godasse” (3). Hausman. “La Forêt Secrète”. Geerts “Jojo”. E.a.
Lot d’albums de bandes dessinées. En général par Dupuis. Roba. “La Ribambelle” (5), “Boulle et Bill” (12), Hubinon. “Buck Danny” (21). Mazel (Les Mousquetaires” (3). Sandron/Cauvin. “Godaille et Godasse” (3). Hausman. “La Forêt Secrète”. Geerts “Jojo”. E.a.No longer availableEstimate: € 60/100