#238Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.
#321Een tafelklokje in houten kast met geslepen glas, merktekens binnenin.
A small wooden table clock with cut glass, with marks on the inside.No longer availableDim. h 44 x 27 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Een vergulde pendule met gezeten edelman.
#87Een extra grote koekoeksklok uit het zwarte woud. Rijkelijk versierd met snijwerk.
An XXL cuckoo clock from the Black Forest. Richly decorated.No longer availableDim. h 167 cmEstimate: € 150 / 250 -
#653JWA WubaEen houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.
#720Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
A luxurious floor clock by the brand Kieninger with a string movement. The clock features a brass skeleton movement and an 8-day movement. It includes a striking mechanism with a choice of three melodies: Westminster, Wittington, and St. Michael. The melodies are produced by the carillon using the gong pipes.No longer availableDim. 197 x 42 x 29 cmEstimate: € 1200 / 1800
#553Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel.
#64Jules van AelPeriod: 1912-1997“Vlucht naar Egypte”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Flight to Egypt." Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 53,5 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#78Een lot bestaande uit 2 Wiskemann servietteringen, een Christofle bekertje, een zilver geëmailleerd koperen doosje en 2 zilveren bekers, 235gr.
A lot consisting of 2 Wiskemann napkin rings, a Christofle cup, a silver enameled copper box, and 2 silver cups, 235gr.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#272“De Vlaeykensgang”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"The Vlaeykensgang". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 100 / 150 -
#299Guy Van Assche‘Stilleven met olielamp en bloemen’, olieverf op doek.
#647Twee Chinese gemberpotten, bij één ontbreekt zijn deksel, beide op een houten sokkeltje.
#226Een kleine mahoniehouten console met entretoise. In de gordel een lade met merkwaardige trekkers van porselein en koper.
A small mahogany console table with a stretcher. In the apron a drawer with unique pulls of porcelain and copper.No longer availableDim. 72 x 68 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#576Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
#295Lladro“Koning Caspar.” Gestileerd wit porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Mist één vinger.
"King Caspar." Stylish white porcelain figurine. Marked at the bottom. Is missing one finger.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#314Joris De BruynePeriod: 1896-1965‘Winterlandschap’, olieverf op paneel, getekend J. De Bruyne.
'Winter landscape', oil on panel, signed J. De Bruyne.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60