#321Een tafelklokje in houten kast met geslepen glas, merktekens binnenin.
A small wooden table clock with cut glass, with marks on the inside.No longer availableDim. h 44 x 27 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#653JWA WubaEen houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.
#87Een extra grote koekoeksklok uit het zwarte woud. Rijkelijk versierd met snijwerk.
An XXL cuckoo clock from the Black Forest. Richly decorated.No longer availableDim. h 167 cmEstimate: € 150 / 250 -
#720Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#13Een vergulde pendule met gezeten edelman.
#238Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.
A polychrome wooden Frisian longcase clock with nautical scene and various ornaments. Late 19th century.No longer availableDim. 80 x 35 cmEstimate: € 180 / 220
#279Een rechthoekige spiegel met vergulde delen en een spiegelrand.
A rectangular mirror with gilded parts and a mirror edge.No longer availableDim. 130 x 74.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624Een bronzen Boeddhabeeld.
A bronze cast Buddha statue.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#346Een gevlamde onyxen piëdestal waarvan de voet uit drie zuilen bestaat.
A flamed onyx pedestal table with a base consisting of three columns.No longer availableDim. h 88 x Ø 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#133Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen“De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.
"The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.No longer availableDim. 28 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#372Albert GeudensPeriod: 1869-1949‘Stadszicht met Romboutstoren’, ets op papier, getekend buiten de plaat A. Geudens.
'Cityscape with Romboutstoren', etching on paper, signed outside the plate A. Geudens.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#68Een gefumeerde glazen mandje met handvat van smeedijzer. Met decoratie op de rand van zeemeerminnen.
A smoked glass basket with wrought iron handle. Decorated with mermaids on the rim.No longer availableDim. Ø 31 h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,22 g maat: 55Estimate: € 500 / 600