Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een comptoise klok met Dinanterie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé en à Carrouge.

Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.

A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.
Dim. h 42 x b 31 cm
SKU: 1604240378.
Category: Klok.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #378
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #321

    Een tafelklokje in houten kast met geslepen glas, merktekens binnenin.

    A small wooden table clock with cut glass, with marks on the inside.
    No longer available
    Dim. h 44 x 27 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #13

    Een vergulde pendule met gezeten edelman.

    A gilt mantel clock with a seated nobleman.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #720

    Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.

    An Art Deco floor clock with leaded glass in an oak cabinet.
    No longer available
    Dim. h 202 x b 70 x d 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #135
    Kieninger, Germany

    Een luxe staande klok van het merk Kieninger met een snaaruurwerk. De staande klok is voorzien van een messing skeletuurwerk en een achtdagenwerk. De klok heeft een prachtig slagwerk waar u kunt kiezen tussen drie melodieën: Westminster, Wittington en St. Michael. De melodieën worden gemaakt door het carillon met behulp van de gongpijpen.

    A luxurious floor clock by the brand Kieninger with a string movement. The clock features a brass skeleton movement and an 8-day movement. It includes a striking mechanism with a choice of three melodies: Westminster, Wittington, and St. Michael. The melodies are produced by the carillon using the gong pipes.
    No longer available
    Dim. 197 x 42 x 29 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #87

    Een extra grote koekoeksklok uit het zwarte woud. Rijkelijk versierd met snijwerk.

    An XXL cuckoo clock from the Black Forest. Richly decorated.
    No longer available
    Dim. h 167 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #560

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 carat white and yellow gold ring set with a central brilliant diamond of approximately 0.20 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 11,28 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #590

    Een 18 karaats wit en roze gouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 0,72 ct. HP1 en vier diamanten in driehoek geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 carat white and rose gold Art Deco ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 0.72 ct, HP1 quality, and four triangle-cut diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct, as well as four brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 12,55 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #238

    Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.

    A polychrome wooden Frisian longcase clock with nautical scene and various ornaments. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 80 x 35 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #653
    JWA Wuba

    Een houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.

    A wooden Zaanse clock with gilded bronze sculptures of lions, Atlas with the world on his back, and inscription; "Nu Elck Syn Sin." Marked inside, mid-20th century.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #495

    Een Oosters geïnspireerd prieel/presentatiemeubel met goudkleurige koepel.

    An Eastern inspired gazebo/presentation cabinet with a gold-colored dome.
    No longer available
    Dim. 267 x 76 x 49 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #512
    Emile Lecompte
    Period: 1866 - 1938

    ‘Boszicht in het Zoniënwoud’, olieverf op doek, gesigneerd Emile Lecompte en gedateerd 1933.

    ‘Forest view in the Sonian Forest’, oil on canvas, signed by Emile Lecompte and dated 1933.
    No longer available
    Dim. 100 x 110 cm
    Estimate: € 340 / 480
  • #656

    Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.

    A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric.
    No longer available
    Dim. 118 x 68 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #689
    W. Van Herck

    ‘Aangemeerde schepen’, een maritiem schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Van Herck W. en gedateerd 1967.

    ‘Moored Ships’, a maritime painting, oil on canvas, signed Van Herck W. and dated 1967.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #493

    Grote vaas van Chinees porselein met een Canton decor. En met een houten sokkel.

    Large vase of Chinese porcelain with a Canton décor. And with a wooden base.
    No longer available
    Dim. H.83 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #6

    Een kompas onder glasplaat in 8-hoekig houten kastje met 1 deur en messing omlijstingen.

    A compass under glass panel in an octagonal wooden case with 1 door and brass trimmings.
    No longer available
    Dim. 67,5 x 27 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #242
    T. Maes

    ‘Pittoresk dorpszicht’, olieverf op doek, gesigneerd T. Maes.

    'Picturesque village view', oil on canvas, signed T. Maes.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #259
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    ‘Koppel bij graanschoven’, een kleurenlithografie, getekend buiten de plaat Alfons Blomme, 1929.

    "Pair by Sheaves of Grain", a color lithograph, signed off plate Alfons Blomme, 1929.
    No longer available
    Dim. 54 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #133
    Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen

    “De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.

    "The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.
    No longer available
    Dim. 28 x 47 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #668

    Een koperen Griekse bruiloft gesp met gesculpteerde details.

    A copper Greek wedding buckle with sculpted details.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #606

    Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.

    A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.
    No longer available
    Dim. h 43, Ø 74,5 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #301
    Capodimonte

    “De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.

    "The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.
    No longer available
    Dim. 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More