Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.

Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.

Une comtoise en cuivre jaune repoussé autour du cadran. Représentation d’une scène au marché. Avec balançoire et clé.
SKU: 2011180118.
Categories: Klok, Koper.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #365

    Een tafelklokje van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van koper en andere materialen. De wijzerplaat geëmailleerd en rondom versierd met verguld messing. Omstreeks 1880. Met sleutel.

    Une pendule de table en bois laqué noir, décor incrusté de cuivre et autres matériaux. Le cadran est émaillé et décoré de laiton. Vers 1800. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #790

    Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.

    Un grand coffre en bois, montures en laiton repoussé.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #761

    Een kleine regulateur in houten kast. Met sleutel en slinger.

    Un petit régulateur dans une armoire en bois. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Dim. H: 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #387

    Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.

    Une paire de candélabres en laiton du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #690

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #634

    Een houten tafelklok, versierd met inlegwerk van meerdere houtsoorten en koper. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de table en bois, décoration d’incrustations de différentes sortes de bois et cuivre. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #338

    Een tafelklokje met perpetuümslinger in een kast van messing en glas. De wijzerplaat en de zuiltjes versierd met bloemen.

    Une pendule de table avec une balançoire à mouvement perpétuel dans une gaine en laiton et verre. Le cadran et colonnes à la décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #789

    Een koperen brasero op smeedijzeren voet.

    Un brasero en cuivre sur pied en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm Ø 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #744

    Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.

    Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #618
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #774

    Drie verschillende koperen kandelaars, waarbij één gemonteerd als lamp.

    Trois candélabres différents en cuivre, dont un monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #392

    Een lot van zeven koperen waterketels.

    Un lot de sept bouilloires en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #378

    Een lot messing, bestaande uit een theepot, een koffiekan, een belletje en een vijzel met stamper.

    Un lot de laiton, comprenant une théière, une cafetière, une sonnette et un mortier avec son pilon.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #621

    Een vol messingen luster met zes lichtpunten, versierd met vogels.

    Un lustre en laiton plein à six points lumineux, décoration d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #759

    Een notenhouten regulateur met zwartgelakte stijlen.

    Un régulateur en noyer à colonnes laquées noir.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #660

    Een staande klok in houten kast met een koperen wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.

    Horloge de vestibule à cadran en cuivre. Avec poids et balancier.
    No longer available
    Dim. 192 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #356

    Een Turkse lantaarn van messing en glas.

    Une lanterne turque en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #560
    J. Joseph Hancet, Jodoigne

    Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 247 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #218

    Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd met bloemenranken.

    Une pendule murale en fer forgé polychrome et doré, décoration de guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. 65 x 130 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #394

    Een lot van vier koperen waterkannen en ketels.

    Un lot de quatre verseuses et bouilloires en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #398

    Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.

    Un lot de trois lanternes marines en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 25, 45 en 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #330

    Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.

    Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #645

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

    Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #278

    Een Art Deco piëdestal met vaas van roos en groen Vlaams aardewerk versierd met bloemen.

    Un piédestal Art Déco avec un vase en faïence rose et vert flamant, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. h 112 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #626

    Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.

    Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 215 x 135 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #523

    Een paar Indische fallische beeldjes van brons.

    Une paire de statues indiennes phalliques en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #172
    Jan Van Rijswijck

    “Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en achteraan met label van de kunstenaar.

    ”Béguinage”. Huile sur panneau. Monogrammé et label d’artiste au dos.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #710

    Een Louis Philippe schouwspiegel met resten van verguldsel.

    Un miroir de cheminée Louis Philippe, restes de dorures présents.
    No longer available
    Dim. 113 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #205
    Longines

    Een oude zakhorloge met 18 karaats gouden kast. In werkende staat. Glas gebroken.

    Une ancienne montre à gousset boîtier en or 18 ct. En état de marche. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. bruto: 87,08 g
    Estimate: € 200 / 280
  • #106

    Een broodkastje met gedraaide spijltjes, een gesculpteerd fronton en één deurtje. XIXe eeuw.

    Une panetière à lattes tournées et au fronton sculpté , à une porte. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 70 x 95 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #310

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 2,14 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #198

    Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.

    Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #779

    Een paar cabrioletfauteuils van gesculpteerd hout in régencestijl.

    Une paire de fauteuils cabriolet en bois sculpté style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #353

    Een antiek poppenbed.

    Un lit pour poupées antique.
    No longer available
    Dim. 40 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #127
    H. Minten

    “De waarzegster.” Beeld uit notenhout. Gesigneerd.

    ”La diseuse de bonnes aventures”. Une statue en noyer. Signée.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More