Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
L. Ruault

Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.

Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.
SKU: 2504170630.
Category: Klok.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #630
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #761

    Een recente houten staande klok. Met sleutel.

    Horloge de vestibule récente. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 186 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #806
    J. Shalbert

    Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.
    No longer available
    Dim. 230 x 43 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #695

    Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast met koperen werk. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule en chêne sculpté au mouvement en cuivre. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 230 x 34 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #198

    Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.

    Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #700

    Een staande klok van gefineerd hout, versierd met marquetterie.

    Une pendule en placage de ronce et marquetterie.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #666
    C. Brasseur à Paliseul

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.

    Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 200 / 350
  • #793

    Een klok in de vorm van Mickey Mouse van kunststof

    Une horloge Mickey Mouse en plastique.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #320

    Een gietijzeren schouwpendule met geëmailleerde Romeinse cijfers en versierd met saterhoofden aan de zijkant.

    Une pendule de cheminée en fonte, chiffres romains émaillés, décor de têtes satyre sur les cotés.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #316

    Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van messing en tin. XXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à gaine en chêne avec cadran en laiton et étain. XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 215 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #500

    Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.

    Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.
    No longer available
    Dim. H. 181 cm
  • #241

    Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.

    Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #146

    Een eikenhouten buffet met opzet. Onderaan twee deuren onder een lade en met getorste zuiltjes op de hoeken. Bovenkast met twee beglaasde deuren. Renaissancestijl, einde XIXde eeuw.

    Vitrine à deux corps de style Renaissance en chêne sculpté. Le bas à deux portes en dessous d’un tiroir. Le dessus à deux portes vitrées. Colonnettes torsadées sur les coins. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #229

    Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.

    Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #273

    Een spaarvarken van gepolychromeerd gietijzer.

    Une tirelire en forme de cochon en fonte polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #436

    Een eikenhouten jardinière met gebeeldhouwd bloemenmotief. Zinken binnenbak. Omstreeks 1900.

    Jardinière en chêne à motif de fleurs sculpté. Intérieur en zinc. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #502
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #167
    Vic Gentils
    Period: 1919 - 1997

    Een bronzen triptiekje. Gesigneerd en genummerd 37/197/

    Un triptyque en bronze. Signé et numéroté 37/197.
    No longer available
    Dim. 13 x 12 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #61

    Lot bestek van verzilverd metaal met diverse motieven. Christofle, Wellner e.a.

    Lot de couverts en métal argenté, plusieurs motifs. Christofle, Wellner.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #644
    Ferucci

    “Geestelijke”. Houtskool op papier. Draagt handtekenig.

    “Religieux”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #582

    Een vierkante theebus van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van linten en Fo-honden.

    Une boîte à thé en forme carré en porcelaine blanche et bleue avec décor de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.

    Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 144 x 110 x 80
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More