#320
#700
#666C. Brasseur à Paliseul
#316
Une horloge de vestibule à gaine en chêne avec cadran en laiton et étain. XXième siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 120/200 -
#806J. Shalbert
#695
#761
Een recente houten staande klok. Met sleutel.
#793
Een klok in de vorm van Mickey Mouse van kunststof
Une horloge Mickey Mouse en plastique.No longer availableEstimate: € 20/30 -
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750
#269L. Schuermans
“Zicht op Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Tour Saint-Rombaut à Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 100/150 -
#242
Un salon en noyer sculpté comprenant deux fauteuils et un canapé, style Louis XV, recouvert de velours vert.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#694Hilde Hendrickx
“Veldboeket” & “Bloemenstilleven”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
“Bouquet de fleurs des champs” et “Nature morte aux fleurs”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 33 x 43 & 45 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#500
#464D. Peeters
“Deux figures diaboliques”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1991.No longer availableDim. 18,5 x 12,5 en 16 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#369
Een spiegel verguld metaal.
Un miroir en métal doré.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#29Julien Severin
“Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
“Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 20/30 -
#125
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’ivoirine.No longer availableDim. 12,79 gEstimate: € 1800/2000 -
#74
Een gravure met een portret van Napoleon omringd door monumenten, veldslagen en levensgebeurtenissen met betrekking tot de keizer. XIXe eeuw. In de oorspronkelijke lijst.
Gravure au portrait de Napoléon I entouré de monuments, de batailles et de scènes de sa vie. XIXe siècle. Dans son cadre d’origine.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#765
Een staande spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
#61
Lot bestek van verzilverd metaal met diverse motieven. Christofle, Wellner e.a.
#6
Een sober eikenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten.
Petite table d’appoint en chêne aux pieds tournés.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 20/24