#781Een wandklokje in houten kast met beschilderingen rond de geëmailleerde wijzerplaat.
#762Gerard Cornelis, LiègeEen staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 400 / 500
#247“La Prospérité couronne le Travail”. Beeld van zamac.
“La prospérité couronne le travail”. Une statue en régule.No longer availableDim. H. 84 cmEstimate: € 100 / 180 -
#92Leon Wuest“Zicht op een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#249“Vaas met bloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase avec fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#305Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 7,51 gEstimate: € 750 / 950 -
#702Ron Van Riet“Robert”. Tekening met opdracht, gesigneerd.(Ron Van Riet nam in 1984 de reeks “Robert en Bertrand” over van Willy Vandersteen).
“Robert”. Dessin au crayon dédicacé, signé et daté 1987. En 1984 Ron van Riet avait repris la série “Robert et Bertrand” de Willy Vandersteen.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Een 18 karaats roze gouden halve Amerikaans trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Demi alliance américaine en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 450 / 550 -
#732Jean-Pol“Annie”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Annie”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#160Rado SwissEen tweekleurige herenhorloge van titanium.
Montre bicolore à bracelet homme en titane.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#210Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
#362LimogesEen lot servieswerk van porselein met een handgeschilderd bloemendecor, bestaande uit twee terrines, een coupe, twee ronde en een langwerpige schotel en een sauskom. Onderaan gemerkt. Jaren ‘70.
Partie de service en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main, comprenant deux terrines, une coupe, deux plats ronds et un allongé et une saucière. Marque sous la base. Années 70.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#759Een sac-à-perles van messing en kristal.
Un sac-à-perles en cristal et laiton.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40 / 60