#781Een wandklokje in houten kast met beschilderingen rond de geëmailleerde wijzerplaat.
#762Gerard Cornelis, LiègeEen staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 400 / 500
#183Antoine Bofill“Pijprokende arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“ Ouvrier qui fume la pipe”. Une statue en bronze brun patiné. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 440 / 500 -
#763Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
#119Richard Léon LeutenezPeriod: 1881 - 1963“Schrijvende man in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecrivain”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#362LimogesEen lot servieswerk van porselein met een handgeschilderd bloemendecor, bestaande uit twee terrines, een coupe, twee ronde en een langwerpige schotel en een sauskom. Onderaan gemerkt. Jaren ‘70.
Partie de service en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main, comprenant deux terrines, une coupe, deux plats ronds et un allongé et une saucière. Marque sous la base. Années 70.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#299Jos Cools“Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#13Een lot gesculpteerde en gepolijste stenen beeldjes, bestaande uit twee muiltjes van albast, een etnisch beeldje, twee gestileerde vrouwenfiguren en een katje met egel.
Un lot de statues en pierre sculptées comprenant deux mules en albâtre, une statuette ethnique, deux figures de femmes stylées et un chat avec un hérisson.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#163Een Naams koffie- en theestel met suikerpot en melkkan, versierd met zilveren monturen. XIXe eeuw.
Un service à café et thé de Namur avec sucrier et pot à lait avec montures en argent. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#264“Zeilboot op Linkeroever.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1948.
“Voilier sur la Rive Gauche”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 61 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#680Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met gecanneleerde poten.
#646Een tweedeursvitrine van eik in Lodewijk XV-stijl.