Similar lots by type
-
#803
Een gesculpteerd houten regulateur. Enkele beschadigingen.
Régulateur en bois sculpté. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 40/50 -
#98
Tafelklokje.
Pendule de table.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#381Le Castel
Een cartelklok van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl. Zwitsers werk.
Cartel en bois polychrome de style Louis XV. Travail suisse.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#73
Een paar perpetuümklokjes van messing onder glazen stolpen.
Paire de pendules à mouvement perpétuel en laiton sous globes en verre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#201
Een klein schouwklokje van wit marmer en verguld brons, getooid met een engeltje.
Petite pendule en marbre blanc et bronze doré surmontée d’un angelot.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 360/400
Other lots in this auction
-
#143
Een paar miniatuurvaasjes van massief zilver, Hollands gekeurd en een ajour vaasje van zilver met een kobaltblauw glazen binnenvaasje, keuren van Birmingham, Saunders & Shepard 1906.
Paire de vases miniatures en argent massif, poinçons hollandais. Ainsi qu’un petit vase ajouré en argent à l’intérieur en verre bleu cobalt, poinçons de Birmingham, Saunders & Shepard 1906.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#528
Twee Chinese wijzen, een visser en een landbouwer van gesculpteerd hardhout.
Deux sages chinois, un pêcheur et un fermier en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#663
Een groot dienblad van verzilverd rood koper. De rand versierd met druivenranken in reliëf en het plat met een geëtst floraal decor. Omstreeks 1900.
Grand plateau de service en cuivre rouge argenté (usures à l’argent). Aile décorée de vignes en relief. Le plat aux fleurs gravées. Vers 1900.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 30/40 -
#165
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale aquamarijn van ± 3 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une aigue-marine centrale de ± 3 ct.No longer availableEstimate: € 450/550 -
#708
Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.
Guanyin debout en bronze. Sur base en forme de lotus.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 80/100 -
#62Frans CoppensPeriod: 18895-1975
“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage dans les Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 150/200 -
#597Val St. Lambert
Een langgerekte vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
Vase allongé en cristal incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#624
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
Tapis chinois en laine à décor de dragons. Noué main.No longer availableDim. 380 x 282 cmEstimate: € 100/150 -
#421
Een paar borden van Imariporselein. XIXe eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 35/50 -
#585Ecuador Guayasamin
Een halssnoer bezet met een schelp en een halssnoer van beige jade met bijpassende oorbellen.
Collier serti d’une coquille et un autre en jade beige avec les boucles d’oreilles assorties.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#398
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een mand, een peervormige dekseldoos, een coupe op voet en een kandelaar.
Lot de cristal incolore comprenant une corbeille, une boîte couvert en forme de poire, une coupe sur piédouche et un candélabre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#39Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986
“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200