Similar lots by type
-
#381Le CastelEen cartelklok van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl. Zwitsers werk.
Cartel en bois polychrome de style Louis XV. Travail suisse.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#201Een klein schouwklokje van wit marmer en verguld brons, getooid met een engeltje.
Petite pendule en marbre blanc et bronze doré surmontée d’un angelot.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 360 / 400 -
#803Een gesculpteerd houten regulateur. Enkele beschadigingen.
Régulateur en bois sculpté. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#73Een paar perpetuümklokjes van messing onder glazen stolpen.
Paire de pendules à mouvement perpétuel en laiton sous globes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#98Tafelklokje.
Pendule de table.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#172Pieter De MetsPeriod: 1880-1965.“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 180 / 240 -
#670EcuadorEen halssnoer van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.
Collier en spandylus taillé et aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#796Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#376Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#123Val Saint-Lambert StudioGekleurde vaas. Onderaan gemerkt en genummerd 95/338.
Vase multicolore. Marque sous la base et numéro 95/338.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#407Een kommetje en schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor binnenin. Kleine schilfer onderaan bij het kommetje.
Petit bol et soucoupe capucine en porcelaine de Chine polychrome. L’intérieur à décor famille rose de fleurs. Petit éclat à la base du bol.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#452Karel Van Lerberghe“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
“Paysage campagnard”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#85PontiacDrie verschillende gedragen horloges.
Trois montres différentes. Usures.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#399Een wandspiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#672“Oriëntalistische scène met kameel”. Olieverf op board. Niet gesigneerd
“Scène orientaliste avec chameau”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#675MexicoEen halssnoer in de vorm van handen van 925 ‰ zilver.
Collier en forme de deux mains en argent 925‰.No longer availableDim. 160,64 gEstimate: € 150 / 250 -
#751Een lot varia, bestaande uit drie reproducties van iconen, een Indonesisch masker en een Aziatisch houtsnijwerk.
Lot varié contenant trois reproductions d’icône, une masque indonésienne et une sculpture asiatique.No longer availableEstimate: € 30 / 40

