Similar lots by type
-
#63
Een pendule in Lodewijk XV-stijl versierd naar het “Vernis Martin”.
Pendule de style Louis XV décorée dans le style des Vernis Martin.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 60/100 -
#680
Een schouwpendule van arduin en brons, bovenaan getooid met een musicerend koppel.
Pendule en pierre de taille et bronze, surmontée d’un couple de musiciens.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#750
Een lot van zeven koekoeksklokjes van polychroom hout, waarvan vijf met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en twee zonder slinger.
Lot de sept pendules coucou en bois polychrome dont cinq aux balancier en forme d’une fille sur un balançoire et deux sans balancier.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#745
Een lot van zeven koekoeksklokjes van hout en kunststof, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en drie zonder slinger.
Lot de sept pendules coucou en bois et plastique dont quatre aux balanciers en forme d’une fille sur un balançoire et trois sans balanciers.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#2Warmink
Een kleine staande klok.
Petite horloge de vestibule.No longer availableDim. H 183 cmEstimate: € 80/120 -
#655
Een wandklok van gedeeltelijk zwart gelakt hout en versierd met een gedrukt landschapsdecor. Omstreeks 1850. Duits werk.
Pendule murale en bois partiellement laquée noir et décorée d’un paysage imprimé. Allemagne, vers 1850.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 100/120 -
#736
Een staande klok van groengepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en bois à patine verte de style Louis XV. Complète avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 216 cmEstimate: € 100/150 -
#775
Beiers klokje met gewichten van koper. Wijzerplaat van email geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. XIXde eeuw. Slinger ontbreekt.
Pendulette bavaroise aux poids en cuivre. Cadran en émail flanqué de deux colonnettes en porcelaine. XIXe siècle. Balancier manque.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#217
Een schouwpendule van gedeeltelijk goudgepatineerd brons in empirestijl. Onderaan versierd met een kleine plaquette en het uurwerk gedragen door een paard.
Pendule en bronze partiellement doré de style Empire. Le bas orné d’une petite plaquette, le mouvement porté par un cheval.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#760
Een lot van zes klokjes van polychroom hout en kunststof met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de six petites pendules en bois polychrome et plastique. Balancier en forme d’une fille sur un balançoire.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#765
Een lot van vier koekoeksklokken, bestaande uit drie kleine en een groot exemplaar. Twee slingers ontbreken.
Lot de quatre pendules coucou comprenant trois petites et une plus grande. Deux balancier manquent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#91
Een wandklok van gedreven geel koper in barokke stijl met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale en cuivre repoussé de style baroque. Cadran émaillé aux chiffres romains.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#630
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout . Tijdperk Régence. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en chêne sculpté d’époque Régence. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#780
Een Oostenrijks wandklokje met een gedrukt landschapsdecor. Gewichten ontbreken.
Pendule murale autrichienne au décor d’un paysage imprimé. Poids manquent.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#767
Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.
Lustre de vestibule en bronze à six lumières. Style baroque.No longer availableDim. h: 105Estimate: € 90/110 -
#660
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een buste van een stamhoofd, twee siervaasjes, een antilope, een kameel, enz. We voegen er een rood koperen olifantje aan toe.
Lot d’ivoires africains comprenant un buste de chef, deux vases décoratifs, un antilope, un chameau etc. Nous ajoutons un petit éléphant en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#441
Een bloemstuk van diverse soorten jade.
Bouquet de fleurs en différents sortes de jadéite.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#652
“Geisha op een olifant”. Gouache op zijde. China, recent werk.
“Geisha et éléphant”. Gouache sur soie. Travail récent.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 20/30 -
#207
Een designvaas van groen en mauve glaspasta. Onderaan gemerkt en getiteld ‘Coquille’.
Vase design en pâte de verre vert et mauve. Marque sous la base et le titre “Coquille”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#121
Een wassen Mariabeeld met kind onder stolp.
Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 39 cmlEstimate: € 25/40 -
#477
Twee verschillende dienaren van brons, waarvan één met een schelp en de ander op marmeren sokkel en als kandelaar.
Deux statuettes en bronze représentant des servants, l’un avec une coquille, l’autre sur un socle en marbre et formant candélabre.No longer availableDim. h: 25 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#488
Een vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine au décor Canton. XIXe siècle. Monté en lampe et avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#10
Een camée met een vrouwenprofiel in zilveren montuur.
Camée représentant une tête de femme en profil. Monture en argent.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#533
Vaas van celadonkleurig porselein, versierd met een tuin. Chinees porselein, XIXde eeuw. Restauratie aan bovenrand.
Vase en porcelaine céladon décoré d’un jardin. Chine, XIXe siècle. Restaurant au bord supérieur.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#416
Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église en étain de style baroque. Monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 200/300 -
#230
Een halssnoer van verschillende kleuren parels met zilveren slot.
Collier en différents couleurs de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250