Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Compleet met sleuteltje en gewichten.
Ls. Gaye à Lestelle

Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Compleet met sleuteltje en gewichten.

Pendule comtoise en cuivre repoussé au cadran émaillé. Complète aux clé et poids.
SKU: 0812150755.
Category: Klok.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #755
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #63

    Een pendule in Lodewijk XV-stijl versierd naar het “Vernis Martin”.

    Pendule de style Louis XV décorée dans le style des Vernis Martin.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #630

    Een staande klok van gesculpteerd eikenhout . Tijdperk Régence. Compleet met slinger en gewichten.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté d’époque Régence. Complète avec poids et balancier.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #217

    Een schouwpendule van gedeeltelijk goudgepatineerd brons in empirestijl. Onderaan versierd met een kleine plaquette en het uurwerk gedragen door een paard.

    Pendule en bronze partiellement doré de style Empire. Le bas orné d’une petite plaquette, le mouvement porté par un cheval.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #750

    Een lot van zeven koekoeksklokjes van polychroom hout, waarvan vijf met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en twee zonder slinger.

    Lot de sept pendules coucou en bois polychrome dont cinq aux balancier en forme d’une fille sur un balançoire et deux sans balancier.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #680

    Een schouwpendule van arduin en brons, bovenaan getooid met een musicerend koppel.

    Pendule en pierre de taille et bronze, surmontée d’un couple de musiciens.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #2
    Warmink

    Een kleine staande klok.

    Petite horloge de vestibule.
    No longer available
    Dim. H 183 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #780

    Een Oostenrijks wandklokje met een gedrukt landschapsdecor. Gewichten ontbreken.

    Pendule murale autrichienne au décor d’un paysage imprimé. Poids manquent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #760

    Een lot van zes klokjes van polychroom hout en kunststof met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.

    Lot de six petites pendules en bois polychrome et plastique. Balancier en forme d’une fille sur un balançoire.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #91

    Een wandklok van gedreven geel koper in barokke stijl met geëmailleerde romeinse cijfers.

    Pendule murale en cuivre repoussé de style baroque. Cadran émaillé aux chiffres romains.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #775

    Beiers klokje met gewichten van koper. Wijzerplaat van email geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. XIXde eeuw. Slinger ontbreekt.

    Pendulette bavaroise aux poids en cuivre. Cadran en émail flanqué de deux colonnettes en porcelaine. XIXe siècle. Balancier manque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #765

    Een lot van vier koekoeksklokken, bestaande uit drie kleine en een groot exemplaar. Twee slingers ontbreken.

    Lot de quatre pendules coucou comprenant trois petites et une plus grande. Deux balancier manquent.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #736

    Een staande klok van groengepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Compleet met slinger en gewichten.

    Horloge de vestibule en bois à patine verte de style Louis XV. Complète avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 216 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #745

    Een lot van zeven koekoeksklokjes van hout en kunststof, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en drie zonder slinger.

    Lot de sept pendules coucou en bois et plastique dont quatre aux balanciers en forme d’une fille sur un balançoire et trois sans balanciers.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #655

    Een wandklok van gedeeltelijk zwart gelakt hout en versierd met een gedrukt landschapsdecor. Omstreeks 1850. Duits werk.

    Pendule murale en bois partiellement laquée noir et décorée d’un paysage imprimé. Allemagne, vers 1850.
    No longer available
    Dim. H 75 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #433

    Een schotel van Imariporselein met gelobde rand.

    Plat en porcelaine d’Imari au bord lobé.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #49
    Baccara

    Een glazenservies van gegraveerd kristal. Medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Service à verres en cristal gravé. Milieu du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #402

    Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H 61 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #536

    Een paar tuinvazen van witgepatineerd gietijzer in de stijl van Mazarin.

    Paire de vasques de jardin en fonte à patine blanche. Style Mazarin.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #507

    Een vaas van Japans porselein met decor van personages. Deksel en sokkel van gedraaid hout. Arita, XIXe eeuw.

    Vase en porcelaine du Japon à décor de personnages. Couvercle et socle en bois tourné. Arita, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 150 / 220
  • #123
    Ernest Patris

    “Magistraat”. Een beeldje van zilvergepatineerd metaal. Gesigneerd en gedateerd 1971.

    “Magistrat”. Statuette en métal argenté. Signée et datée 1971.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #17

    Een ijzeren koffertje ter herdenking van de Slag om Lyndanisse 1219. Deens werk. Binnenin op het deksel een verklarende tekst in het Deens en het Engels.

    Petit coffret en fer commémorant la Bataille de Lyndanisse en 1219. Travail danois. A l’intérieur sur le couvercle un texte explicatif en danois et en anglais.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #593

    Een groep van gesculpteerd ivoor met twee personages als allegorie op de oogst. China, eerste helft XXe eeuw. Op houten sokkel.

    Groupe en ivoire taillé représentant deux personnages comme allégorie de la moisson. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #128

    Vijf gebogen metalen schildjes met handgeschilderde afbeeldingen van de Madonna met kind. XIXe eeuw.

    Cinq petites effigies en métal peint de la Vierge à l’Enfant. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #767

    Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.

    Lustre de vestibule en bronze à six lumières. Style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 105
    Estimate: € 90 / 110
  • #180

    Een 18 karaats geel gouden broche in strikvorm bezet met kleine diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct. Einde XIXde eeuw.

    Broche en or jaune 18 ct en forme de noeud sertie de petits diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,80 ct. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 10,68 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #748

    Een art deco vaasje van aardewerk met een meerkleurig bloemenmotief in reliëf. No. 625.

    Vase art déco en faïence au décor de fleurs polychromes en relief. N° 625.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 55 / 60
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More