Similar lots by type
-
#4
Een houten wandklokje met handgeschilderd decor en twee porseleinen zuiltjes naast de wijzerplaat. Te reviseren.
Pendule murale en bois à décor peint à la main et à deux colonnettes en porcelaine flanquant le cadran. A reviser.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 20/30 -
#50
Een comtoiseklok van gedreven geel koper, bovenaan versierd met een voorstelling van twee vogels bij de hoorn des overvloeds.
Comtoise en cuivre jaune repoussé, surmontée de deux oiseaux et une corne d’abondance.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#5Junghans
Een geelkoperen klokje, model ‘Meister’.
Petite pendule en cuivre jaune, modèle “Meister”.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. b: 19,5 cmEstimate: € 15/20 -
#48Ravoux Frères
Een comtoiseklok van gedreven messing , bovenaan versierd met een landbouwscène. Te reviseren.
Comtoise en laiton repoussé, surmontée d’une scène de campagne. A reviser.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#154
Een miniatuur staande klok met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor versierd.
Horloge de vestibule miniature décorée de fleurs peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. H 73 cmEstimate: € 180/240 -
#13
Een wandklok van messing met romeinse cijfers op de wijzerplaat.
Pendule murale en laiton. Cadran aux chiffres romains.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#58
“Heilig Hart - Jezus en Maria” een paar biscuit beeldjes (met stolp). Er wordt een vieux Bruxelles Mariabeeldje aan toegevoegd
“Sacré Coeur” et “Jésus et Marie”. Paire de statuettes en biscuit sous globes en verre. Ainsi qu’une statuette de la Vierge en porcelaine dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Estimate: € 40/60 -
#78Valentijn De Waele
Lot van drie landschappen. Houtskool en kleurkrijt op papier.
Lot de trois paysages. Fusain et craie sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 20/30 -
#84
Een lot van vier ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten op Parijs door Guiget.
Lot de quatre gravures colorées du XIXe siècle aux vues sur Paris par Guiget.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 30 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#59
“Oberbräu”, “Maes-Dort” & “Brouwerij de Zeeridder, Mechelen”. Een lot van drie pullen van steengoed, waarbij één met tinnen montuur.
“Oberbräu”, “Maes-Dort” & “Brouwerij de Zeeridder, Mechelen”. Lot de trois chopes en grès dont une à monture en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 20/25 -
#136
Een lot met honderden zichtkaarten van het begin van de XXste eeuw tot de jaren ‘70. Zichten uit Duitsland, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Spanje. Zichtkaarten i.v.m. kunst. Twee dozen met fiches over auto’s tot de jaren tachtig. Ed. Edito-Service 1991. Een doos met prentjes van Franse steden en dorpen.
Lot de centaines de cartes postales du début du XXe siècle aux années 70. Vues d’Allemagne, des Pays-Bas, de la Suisse, de l’Autriche, de l’Italie, de l’Espagne. Cartes sur les arts. Deux boîtes aux fiches d’information sur des automobiles des années 80. Ed. Edito-Service 1991. Une boîte aux chromos de villes et villages de France.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 200/240 -
#149
Een kruik in de vorm van een zittende figuur van Brussels aardewerk in de geest van de Engelse ‘toby jugs’.
Cruche en forme d’un homme assis du XVIIIe siècle. Faïence de Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 40/60 -
#66Michel Depypere
“Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 60 x 80 cmEstimate: € 200/400 -
#31
Een aardewerken theepot met polychroom decor van appelen en druiven, toegevoegd deksel, gemerkt Stangl Pottery, Trenton New Jersey. En een aardewerken waterkan met polychroom en verguld decor van guirlandes, omstreeks 1900.
Une théière en faïence à décor polychrome de pommes et de raisins, couvercle rapporté, marque sous la base “Stangl Pottery, Trenton New Jersey”. Et une verseuse en faïence à décor polychrome et doré de guirlandes, vers 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#171
Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.
Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 60/80 -
#167
Een art deco vaas van Booms glas.
Vase art déco en verre de Boom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 29 cmEstimate: € 240/360 -
#60
Een oude lampenvoet van blauwgepatineerd hout met een meerkleurig Chinees decor.
Pied de lampe ancien en bois à patine bleue et à décor chinois polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 30/40 -
#90
Een lot van zes oude aandeelbewijzen, waaronder Russische, Chinese en Duitse.
Lot de six anciens actions dont russes, chinoises et allemandes.No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 40/60