Similar lots by type
-
#4Een houten wandklokje met handgeschilderd decor en twee porseleinen zuiltjes naast de wijzerplaat. Te reviseren.
Pendule murale en bois à décor peint à la main et à deux colonnettes en porcelaine flanquant le cadran. A reviser.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#154Een miniatuur staande klok met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor versierd.
Horloge de vestibule miniature décorée de fleurs peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. H 73 cmEstimate: € 180 / 240 -
#49Een comtoiseklok van gedreven messing , bovenaan versierd met draken. Te reviseren.
Comtoise en laiton repoussé, surmontée de dragons. A reviser.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50Een comtoiseklok van gedreven geel koper, bovenaan versierd met een voorstelling van twee vogels bij de hoorn des overvloeds.
Comtoise en cuivre jaune repoussé, surmontée de deux oiseaux et une corne d’abondance.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Een wandklok van messing met romeinse cijfers op de wijzerplaat.
Pendule murale en laiton. Cadran aux chiffres romains.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#5JunghansEen geelkoperen klokje, model ‘Meister’.
Petite pendule en cuivre jaune, modèle “Meister”.No longer availableOnline onlyDim. b: 19,5 cmEstimate: € 15 / 20
Other lots in this auction
-
#12Een paar appliques, versierd met glazen kraaltjes.
Paire d’appliques décorées de perles en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#132Een jager van polychroom biscuit. Gemerkt in het blauw: Capodimonte. Pijp gebroken.
Un chasseur en biscuit polychrome. Marque en bleu de Capodimonte. Pipe cassée.No longer availableOnline onlyDim. H. 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#38Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer, een plateautje van ‘Alencia W. R.’ en een asbak van ‘Moët & Chandon’.
Lot de métal argenté comprenant un seau à champagne, un plat de “Alencia W.R. et un cendrier de Moët et Chandon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#57Twee bronzen vijzels met stampers.
Deux mortiers en bronze et leurs pilons.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#107Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#17Koperen kistje bewerkt met middeleeuws taferelen.
Petit coffre en cuivre décoré de scènes médiévales.No longer availableOnline onlyDim. L: 21 cm; B: 11 cm; H 8,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#6Een kruitbusje van rood koper met een gedreven decor.
Petite corne à poudre en cuivre rouge à décor repoussé.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#54Ant. La Hache“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#134Een houten paardje, met koper bezet en versierd met belletjes. XIXe eeuw. Oortjes manco.
Petit cheval en bois incrusté de cuivre et orné de petites cloches. XIXe siècle. Les oreilles manquent.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85Drie architecturale tekeningen, aquarel en inkt op papier:- “Palais Sciarra di Carbognano”. Rene Rucqudi, 15/2/33.- “Palais Royal de style Louis XVI”- “Cloître de San Maria Della Pace”. René Marlano, 1934.
Trois dessins architecturaux en aquarelle sur papier:- “Palais Sciarra di Carbognano”. Rene Rucqudi, 15/2/33.- “Palais Royal de style Louis XVI”.- “Cloître de San Maria Della Pace”. René Marlano, 1934.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#135Een lot van elf oude foto’s in passe-partout met zichten op Oberammergau.
Lot de onze photos anciennes dans des passe-partout avec des vues sur Oberammergau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 55 / 75 -
#3“Man met baard en hoed”. Olieverf op papier. Gemonogrameerd ‘C.N.H.’ en gedateerd 1897.
“Homme barbu au chapeau”. Huile sur papier. Monogrammé CNH et daté 1897.No longer availableOnline onlyDim. 66 x 43 cmEstimate: € 40 / 50

