Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een console met spiegel en stoel in regencestijl.

Een console met spiegel en stoel in Régencestijl.

Une console avec un miroir, style Régence.
Dim. b: 140 (console) 130 x 82 (spiegel)
SKU: 0603180235.
Categories: Meubel, Spiegel.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #235
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #609

    Een vitrine van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl. Omstreeks 1800. Zijruitjes te vervangen.

    Une vitrine en chêne sculpté, style Baroque. +- 1800. Vitraux à remplacer.
    No longer available
    Dim. h: 207 x 120 x 53 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #830

    Een mahoniehouten haardschermpje, versierd met een fruithouten biesje.

    Pare-feu en acajou décoré d’un trait en bois fruitier.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #225

    Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.

    Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.
    No longer available
    Dim. b: 190 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #828

    Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.

    Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir de valet de chambre dans un encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #209

    Een grote schouwspiegel van verguld hout.

    Grand trumeau en bois doré et sculpté.
    No longer available
    Dim. 113 x 185 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #422

    Een gefineerde salontafel in Régencestijl, versierd met verguld bronsbeslag en het blad sober ingelegd onder glas.

    Une table de salon en bois de placage, style Régence, montures en bronze et incrustation sobres dans la tablette, sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 82 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #212

    Een houten spiegel van zwartgelakt hout in de stijl van Boulle met imitatieschildpad en koperen inlegwerk en versierd met verguld bronsbeslag.

    Un miroir en bois laqué noir, style Boulle, décoration en écaille et cuivre incrusté et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #593

    Een L-vormig designbureau, bekleed met bruin leder. Met twee laden en een deurtje en met bijpassende bureaustoel.

    Bureau design en L recouvert de cuir brun clair. Deux tiroirs et une petite porte. Avec fauteuil de bureau assorti.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #832

    Een paar gefineerde nachtkastjes met een deurtje en een lade.

    Paire de tables de chevet en bois de placage ouvrant à une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #237

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir de valet de chambre dans un encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 m
    Estimate: € 70 / 90
  • #165

    Een eikenhouten buffetkast op vier balusterpoten met drie paneeldeuren in het opzet en vier laden boven vier deuren onderaan. De panelen met gebeeldhouwde scènes en de kap gedragen door twee mannenfiguren.

    Un buffet en chêne sur quatre pieds balustres à trois portes panneaux dans la partie supérieure, quatre tiroirs par dessus quatre portes pour la partie inférieure. La corniche est portée par deux figures d’hommes, et les portes panneaux comportent des scènes sculptées.
    No longer available
    Dim. 167 x 149 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #575

    Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.

    Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.
    No longer available
    Dim. 160 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #826

    Een mahoniehouten wandconsole in Régencestijl met een wit marmeren blad.

    Console en acajou de style Régence à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #216

    Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.

    Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 145 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #649

    Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad.

    Un grand bureau anglais à deux blocs et une tablette en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. 205 x 135 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #205

    Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.

    Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #607

    Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.

    Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 101 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #168

    Een tafel van gesculpteerd eikenhout op voer balusterpoten in H-verbinding. Met zes met leder beklede, bijpassende stoelen.

    Une table en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise en forme de H. Six chaises assorties avec revêtement font parties du lot.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #642

    Een eikenhouten koffer. Omstreeks 1800.

    Un coffre en chêne. +- 1800.
    No longer available
    Dim. b: 134 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #821

    Een paar design bureaustoelen met beige bekleding. Omstreeks 1980.

    Paire de chaises de bureau design recouvertes en beige. Vers 1980.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #565

    Een bureau met renaissance elementen en met twee paneeldeurtjes met wortelnootfineer. Met glazen blad.

    Un bureau aux éléments Renaissance, deux portes panneaux et placage de ronce. tablette en verre.
    No longer available
    Dim. 160 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #219

    Een vitrinekast van notenhoutfineer met drie laden in accolade onderaan.

    Une vitrine en bois de placage de noyer à trois tiroirs en accolade en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 263 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #807

    Een grote schouwspiegel, versierd met een decor van saters bij een bron op porseleinen tegels.

    Grand trumeau décoré de satyres près d’une source sur des carreaux en porcelaine.
    No longer available
    Dim. 160 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #455

    Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.

    Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #184
    Alfred Bastien

    “Zoniënwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Forêt de Soignes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45,5 x 60,5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #189
    Joseph Heymans

    “Effet de neige”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1905.

    ”Effet de neige”. Huile sur toile. Signée et datée 1905.
    No longer available
    Dim. 100 x 150 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #660
    Kreeft, Stier en Leeuw

    Vier verschillende horoscopen en één schapulier van 18 karaats geel goud. We voegen er een kleine schapulier van 9 karaat en 0,49 g aan toe.

    Quatre horoscopes et un scapulaire en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un deuxième scapulaire de 9 ct et 0,49 gr.
    No longer available
    Dim. 14,40 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #796

    Een eikenhouten bijzetmeubeltje met twee laden.

    Un petit meuble d'appoint en chêne à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #289
    Boireau

    “Ruiter in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Ruysdael. Omstreeks 1900.

    ”Cavalier dans un paysage”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre de van Ruysdael. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 39 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #120

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,23 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #721

    Een driedelig klokstel van zamak versierd met personages als allegorie van de oogst.

    Une XXX en régule avec un décor de personnages, allégorie de la récolte.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 220
  • #752

    Een zwartgelakte houten piëdestal.

    Un piédestal en bois laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #135
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #104
    Apol

    ‘Landschap met hoeves’. Aquarel, gesigneerd.

    ”Paysage avec des fermes”. Aquarelle, signée.
    No longer available
    Dim. H/ 46 l: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #581

    een balustervaas van lillakleurig Chinees porselein met een verguld reliëfdecor van een geisha en een wijze in een cartouche. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine lila avec un décor en relief doré d’une geisha et d’un sage, en cartouche.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 420 / 500
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More