Similar lots by type
-
#201
“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200/1800 -
#477
Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd notenhout met achteraan een opbergvakje. Vermoedelijk Aziatisch.
Statuette de fertilité en noyer sculpté avec un casier au verso.No longer availableDim. H 11 cmEstimate: € 100/140 -
#616
Een tweeledige Bretoense buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee maal twee deuren. XIXe eeuw.
Buffet breton à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux fois deux portes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#188J.E. Colombier (?)
Een plaquette van pijpaarde met een afbeelding van de geboorte van Christus in een gesculpteerd lindenhouten lijstje in Régence-stijl. XIXde eeuw. Schade.
Plaquette en terre de pipe représentant la naissance du Christ dans un cadre en tilleul sculpté de style Régence. XIXe siècle. Dégâts.No longer availableDim. H 41cmEstimate: € 100/150 -
#218Victor Voets
“Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 800/1000 -
#360
Een Engelse tweedeursbibliotheek van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan, versierd met sober inlegwerk.
Bibliothèque anglaise en placage d’acajou. Le bas ouvrant à deux portes pleines, sobrement incrustées.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 300/500 -
#779
“Heilige Hiëronymus”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“St-Jérôme”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 150/180 -
#193Carrier - Belleuse
“Liseuse”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600/650 -
#588
“De oogst”. Groep van bruin gepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
“La moisson”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 300/400 -
#743
“Muse de bois”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk. Naar een werk van L. & F. Moreau.
“Muse de bois”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en bois. D’après un oeuvre par L. & F. Moreau.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 100/150 -
#19
Vier mahoniehouten stoelen in Engelse stijl, versierd met sober inlegwerk. XIXe eeuw.
Quatre chaises en acajou de style anglais décorées d’incrustations sobres. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#365
Een eikenhouten koffer, sober versierd met gesculpteerde wortels en gespen. XIXe eeuw.
Coffre en chêne sobrement décoré de carottes flamandes et de boucles sculptées. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 150/200 -
#646
Een lage vitrinekast van mahoniehoutfineer, aan weerskanten versierd met een zuiltje. XIXe eeuw.
Vitrine basse en placage d’acajou, les côtés décorés de colonnettes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 200/300 -
#400
Een lage eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.
Meuble bas à deux portes en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 133 cmEstimate: € 200/240 -
#613
Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500 -
#286
Een grote linenpress van mahoniehoutfineer met twee deuren boven vier laden. XIXe eeuw.
Grand linenpress en placage d’acajou à deux corps. Le haut ouvrant à deux portes pleines, le bas à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 241 cmEstimate: € 250/400 -
#231Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932
“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1000/1200 -
#577
Een Ottomaanse vest met fluweel. XIXe eeuw.
Veste ottomane en velours. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#468
Een Dogonmasker van gesculpteerd hout. Mali.
Masque Dogon en bois sculpté. Mali.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#586
Een tweeledig buffet van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl, onderaan en bovenaan versierd met twee zuiltjes en bovenaan met twee gevitreerde deurtjes. XIXe eeuw.
Buffet à deux corps en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Le bas, ainsi que le haut orné de deux colonnettes. Le haut ouvrant à deux portes vitrées. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#227Charles Anfrie
“Messager d’amour”. Een bronzen beeldje”.
“Messager d’amour”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 440/500 -
#166
Een eikenhouten bruidskast. Boven- en benedengordel versierd met gebeeldhouwde bloemen en bloemenkorven. Beide gemoulureerde deuren eveneens versierd met bloemen en koperbeslag. XIXde eeuw.
Armoire de mariage. Le haut et le bas aux fleurs sculptés et corbeilles de fleurs. Les deux portes moulurées également décorées de fleurs et aux serrures et charnières en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#463Ant. Amorgasti
“Peter Benoit”. Een buste van bronskleurig gepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd. en gedateerd 1934 en gemerkt “Déposé Ortenzi”.
“Pierre Benoît”. Buste en plâtre bronzé. Signature Ant. Amorgasti, la date 1934 et “Déposé Ortenzi” au verso.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50/80 -
#350
Een mahoniehouten buffet met onderaan twee deurtjes onder een lade en doucine en een opzet, bekroond met een fronton. XIXe eeuw.
Buffet en acajou. Le bas ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir en doucine. Le haut étagère surmontée d’un fronton. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#94Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Moeder met kind in de keuken”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Mère et enfant dans une cuisine”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 30/50 -
#316
Een bergère van donker gepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl en bekleed met beige fluweel.
Bergère en noyer foncé de style Louis XVI. Garniture en velours beige.No longer availableDim. H 89 cmEstimate: € 200/300 -
#128
Een hallamp van messing en geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Lampe de vestibule à abat-jour en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Monture en cuivre.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#794
Een ronde Chinese salontafel. Het blad versierd met een decor van personages in een interieur in hoogreliëf. Met vier bijbehorende lage stoeltjes.
Table de salon ronde. Tablette décorée de personnages dans un intérieur en relief. Et quatre petits tabourets assortis. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 85 cmEstimate: € 60/100 -
#730
Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.
Remontoir en argent gravé à double boîtier. Numéroté. 800‰.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#117
Een hoorn met zilveren mondstuk en monturen. Engels werk, XIXe eeuw.
Corne aux montures en argent. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#479Juan Miro
“Compositie”. Litho. “Epreuve d’artiste” en draagt een handtekening buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Epreuve d’artiste et porte une signature hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#768
Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80/120 -
#26
Een Chinese salontafel met twee laden.
Table de salon chinoise à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 40/60 -
#742
Twee ingelijste koperen platen met afbeelding van Afrikaanse meisjes en een Afrikaanse vrouw met mand. Evenals een meisjesportret gesigneerd K. Twenge (50 x 33 cm) en een gouache met de voorstelling van vissers met een net. Gemonogrammeerd JDSC (24 x 31 cm).
Deux cadres contenant des reliefs en cuivre représentant des filles africaines et une femme africaine portant un panier. Ainsi qu’un portrait de fille signé K. Twenge (50 x 33 cm). Et une gouache représentant des pêchers au filet, monogrammé JDSC (24 x 31 cm).No longer availableDim. 70 x 45 en 55 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#667
Een olie- en azijnstel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloemen en vogels.
Huilier-vinaigrier en porcelaine du Japon polychrome. Décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#746
Een eikenhouten eendeurs hoekkast.
Encoignure à une porte en chêne.No longer availableDim. h: 202 cmEstimate: € 100/120