Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een coupe in boheems blauw en doorzichtig kristal.

Een coupe in Boheems blauw en ongekleurd kristal.

Une coupe en cristal de Bohème bleu et incolore.
Dim. 30 x 18 cm
SKU: 2806220312.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #312
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #204
    Alfred Jacques Verwée
    Period: 1838 - 1895

    “Schaap in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    "Mouton dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #277
    Goebel, Germany

    Een Afrikaanse olifant van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 36018.

    Un éléphant d'Afrique en porcelaine multicolore. Marqué. N° 36018.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #61

    “Victoria Regina”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Gemerkt met gekruiste degens van Meissen.

    "Victoria Régina". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué d'épées croisées.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #102
    Julien Stappers

    “Stilleven met witte roos en theepot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Nature morte à la rose blanche et à la théière." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #418
    Goebel, Germany

    “Sommertanz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 353/0.

    "Sommertanz". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 353/0.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #478
    Goebel, Germany

    “Bald sind wir Drüben”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. 1992. Gemerkt onderaan. No. 472.

    ChauBaldve sind wir Drüben. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. 1992. Marqué en bas. no. 472.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #15
    Val Saint Lambert

    Een designcoupe van kleurloos en magenta kristal. Gemerkt. Minieme beschadiging.

    Une coupe design en cristal incolore et magenta. Marquée. Dégâts minimes.
    No longer available
    Dim. l: 59 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #336

    Een reeks van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.

    Suite de quatre fauteuils en noyer de style Louis XVI avec revêtement en simili cuir.
    No longer available
    Dim. H:95cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #668
    Goebel, Germany

    “Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.

    « Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #109
    Alphonse Mora

    “Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 63 cm x 98 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #358
    Goebel, West-Germany

    “Im Hühnerhof”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 199/1.

    Im Huhnerhof. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 199/1.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #145

    Een 18 K witgouden trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    Une alliance en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.
    No longer available
    Dim. 2,58 g
    Estimate: € 850 / 950
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More