Other lots by Val Saint-Lambert
#13Val Saint-LambertEen kleine art déco vaas van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Ongemerkt en met kleine schilfer onderaan.
#253Val Saint-LambertEen bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.
#243Val Saint-LambertEen vaas op voet van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#233Val Saint-LambertEen vaas op voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt.
#213Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#223Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#183Val Saint-LambertEen vaas met voetstuk “Gary” van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt en met label.
#203Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Met vermelding P.U. en 63/57.
#163Val Saint-LambertEen eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.
#193Val Saint-LambertEen vaas met voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en met label en “M”.
#53Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.
#63Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Gemerkt.
A crystal bonbonnière with lid, colored blue within the glass. Marked.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#93Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. Schade aan de bovenrand.
A vase of cut crystal, colored green throughout. Marked. Damage to the top edge.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 45 / 60 -
#83Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#104Val Saint-LambertEen eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en met label.
#123Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. P.U.
An oval vase "Saurat" made of cut crystal, colored cranberry red. Marked and "P.U.".No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80 / 100
#186Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.
#40Een 14 karaats geelgouden spiraalvormige broche.
A 14 karat yellow gold spiral brooch.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 150 / 200 -
#507“Mbulu Ngulu”. Reliekbeeld van koper op hout, gedragen door een metalen staander. Kota, Gabon.
#288Bandai, JapanJaguar XK-E oftewel het befaamde E-Type, op batterijen, uit ca 1960 van het merk Bandai, made in Japan.
Jaguar XK-E, also known as the famous E-Type, battery operated from circa 1960 by the brand Bandai, made in Japan.No longer availableDim. l 26.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#619Een bronzen luchter met tien armen en kristallen bellen.
#488Een paar Chinese blauwe porseleinen dekselpotten met floraal decor.
#639Een gedecoreerde koperen kruitfles en een dolk. Jemen.
A lot consisting of a decorated copper powder bottle and dagger. Yemen.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 75 / 125 -
A three-piece gilt bronze and veined marble clock set, including a pendulum decorated with an angel and two lions. Accompanied by two candle holders on claw feet with four light points. 19th century.No longer availableDim. 48 x 75 cmEstimate: € 400 / 500