Similar lots by type
-
#163Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels roestbruin gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met inscriptie ‘81/150 model 1925’.
Vase en cristal taillé et en partie doublé rouille. Marqué en bas et avec inscription '81/150 modèle 1925'.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 120/200 -
#25Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#153Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
Un grand vase cratère en cristal taillé doublé magenta et incolore. Marqué et numéroté 127/100.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/240 -
#319
Een lot van zes kleurloze karaffen. Glas en kristal. Eén stop manco, één stop gebarsten.
Lot de six carafes incolores. Verre et cristal. Un bouchon manquant, un bouchon fêlé.No longer availableDim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#171Val Saint Lambert
Een fluitvaas en een champagnekaraf van geslepen en rood gedubbeld kristal. Niet gemerkt. De eerste met schilfer bovenaan.
Un vase flûte et une carafe à champagne en cristal taillé et doublé rouge. Non marqué. Le premier avec éclat sur le dessus.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 60/100 -
#215
Een reeks van zeventien kleurloos halfkristallen champagneglazen.
Un ensemble de dix-sept flûtes à champagne en demi-cristal incolore.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#195Val Saint Lambert
Een lampenvoet van geslepen kristal. Gemerkt. Met kap: 60 cm.
Un pied de lampe en cristal taillé. Marqué. Avec Abat-jour : 60 cm.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#551
Een lampenvoet van geslepen kristal en verguld messing.
Un pied de lampe en cristal taillé et laiton doré.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 40/60 -
#213Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 88/188.
Vase en cristal doublé taillé et en partie magenta. Marqué et numéroté 88/188.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/100 -
#629
Een vaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal met bloemendecor.
Vase en cristal taillé et doublé magenta à décor floral.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 50/80 -
#29Val Saint Lambert
Drie kleurloos kristallen karaffen, waarbij één geslepen, één met gegraveerd decor van druivenranken en één met gegraveerd decor.
Trois carafes en cristal incolore, une taillée, une à décor gravé de pampres de vigne et une à décor gravé.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40/50 -
#117Val Saint Lambert
Een gestileerde Madonna van blauw en kleurloos kristal op gesatineerde voet. Ontwerp voor wijlen Koningin Fabiola van België.
Madone stylisée en cristal bleu et incolore sur socle en satin. Conception pour feu la reine Fabiola de Belgique.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#191Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen glazenservies, bestaande uit rodewijnglazen, wittewijnglazen, champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen en gemerkt. We voegen er zes geslepen waterglazen aan toe.
Un service de verres en cristal taillé, composé de verres à vin rouge, de verres à vin blanc, de coupes à champagne. Complet pour douze personnes et marqué. Nous ajoutons six verres à eau taillés.No longer availableDim. H:11-16cmEstimate: € 20/220 -
#85Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 602/89’.
Vase en cristal taillé incolore et rouge. Marqué et numéroté en bas 'PU 602/89'.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#175
Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.No longer availableDim. H:9-13cmEstimate: € 200/250 -
#245Val Saint-Lambert
Een asbak en een bonbonnière van geslepen kleurloos en magenta kristal, alsook een geslepen paars gedubbelde asbak. Alledrie gemerkt. De eerste twee resp. met inscriptie 244/200 & 91/180.
Un cendrier et une bonbonnière en cristal taillé incolore et magenta, ainsi qu'un cendrier taillé doublé violet. Tous les trois marqués. Les deux premiers resp. avec inscription 244/200 & 91/180.No longer availableDim. Ø: 14 & 15 cmEstimate: € 35/45 -
#75Val Saint Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos kristal, model Albi. Gemerkt en in originele doos.
Vase sur pied en cristal incolore taillé, modèle Albi. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#255
Een bolle vaas van rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen kleurloze motieven.
Vase bombé en cristal taillé de Bohème doublé rouge à motifs incolores.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#185
Drie vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.
Trois vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.No longer availableDim. h: 21,5 & 26 cmEstimate: € 60/80 -
#15Val Saint Lambert
Een designcoupe van kleurloos en magenta kristal. Gemerkt. Minieme beschadiging.
Une coupe design en cristal incolore et magenta. Marquée. Dégâts minimes.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 25/35 -
#205Cristalleries Royales de Champagne, Bayel
Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de douze verres à vin rouge, de douze verres à vin blanc et de six verres à apéritif.No longer availableDim. H:14-19cmEstimate: € 40/50 -
#187Val Saint Lambert
Drie kleine flesjes van geslepen kleurloos en binnenin mauve gekleurd kristal. Alledrie gemerkt onderaan en met etiket.
Trois petits flacons en cristal taillé incolore à intérieur mauve. Tous les trois marqués en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 90/120 -
#521Val Saint-Lambert
Een driehoekige schaal van blauw kristal met geslepen decor van bollen. Gemerkt onderaan. Pièce Unique.
Coupe triangulaire en cristal bleu à décor taillé de sphères. Marqué en bas. Pièce Unique.No longer availableDim. h: 9 cm Ø: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#522Val Saint Lambert
Een driehoekige schaal van blauw kristal. Gemerkt met label.
Un bol triangulaire en cristal bleu. Marqué avec étiquette.No longer availableDim. h: 8 Ø: 30 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#591
Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.
Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 45/55 -
#313Helvetia Electric
Een verguld schouwklokje op elektriciteit.
Une pendule de cheminée dorée à l'électricité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#264Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Antwerps straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur une rue à Anvers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#464Francis Busschots
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#121Gustave Buchet
“Het rotsblok”. Een art deco groep van zamak met bronspatina, rood marmeren rotsblok en op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.
"Le rocher". Un groupe art déco en régule à patine bronze, bloc de marbre rouge et sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.No longer availableDim. 38 x 74 x 17 cmEstimate: € 200/240 -
#365
Een reeks van vier kopjes met schoteltjes van Imariporselein.
Un ensemble de quatre tasses avec soucoupes en porcelaine d'Imari.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 20/40 -
#695Valentin à Lodelinsart
Een Henegouwse staande klok in gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met strikken, guirlandes en lauwerkransen. Eind XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule du Hainaut à gaine en chêne sculpté décorée de noeuds, de guirlandes et de lauriers. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. H:255cmEstimate: € 80/120 -
#261Capodimonte
“Landloper met hondje”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Zamella. Gemerkt.
"Voyageur avec un chien". Un groupe de biscuit multicolore conçu par Zamella. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#336
Een reeks van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.
Suite de quatre fauteuils en noyer de style Louis XVI avec revêtement en simili cuir.No longer availableDim. H:95cmEstimate: € 100/120 -
#284Constant PeetPeriod: Borgerhout 1888 - Berchem 1966
“Stilleven met bloemen en koffiekop”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs et à la tasse de café". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#226
Een tafel in Lodewijk XV-stijl, met een lade, een marmeren blad en versierd met marqueterie.
Une table de style Louis XV, avec un tiroir, une tablette en marbre et décorée de marqueterie.No longer availableDim. 106 x 67,5 x 78,5 cmEstimate: € 260/300 -
#222Alphonse Mora
“Bomen bij een rivier”. Houtskooltekening op paneel. Gesigneerd.
« Des arbres au bord d'une rivière ». Dessin au fusain sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 25/40