Similar lots by type
-
#672Val Saint-LambertTwee verschillende vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Deux différents vases en cristal taillé partiellement colorés rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 18,5 & 20,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#684Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal met Sterling zilveren halsmontuur. Eén met barst onderaan (Vodka).
Deux carafes en cristal incolore taillées différentes avec monture de cou en argent sterling.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#687Val Saint LambertEen kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#133Val Saint LambertEen vaas van robijnkleurig van gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase de couleur rubis en cristal doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 220 / 240 -
#685Val Saint LambertEen lot van acht halfronde kleurloos glazen schaaltjes en een fruitcoupe van rood gedubbeld kristal.
Lot de huit plats en verre incolore en plein cintre et une coupe à fruits en cristal doublé rouge.No longer availableDim. H: 5-10cmEstimate: € 40 / 50 -
#689Val Saint-LambertEen vijftiendelig gegoten glazen toiletstel. Gemerkt.
Un ensemble de toilette en verre coulé de quinze pièces. Marqué.No longer availableDim. H: 3-23cmEstimate: € 60 / 100 -
#347Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.
Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#588Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal op verzilverde voet.
Vase en cristal taillé et doublé rouge sur une base en métal argenté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 250 / 400 -
#692Een kleurloos kristallen champagne-emmer met zes champagnefluiten op lange kleurde steel en in houders.
Un seau à champagne en cristal incolore avec six flûtes à champagne sur un long manche coloré et dans des supports.No longer availableDim. Fluiten: 45cmEmmer: 20cmEstimate: € 80 / 120 -
#362Daum, FranceEen eendje en een eekhoorntje van kleurloos kristal.
Un canard et un écureuil de cristal incolore.No longer availableDim. h: 16 & 19 cmEstimate: € 45 / 55 -
#41Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200 / 240 -
#331Een lot van vijf verschillende kleurloze karaffen, waarbij drie kristallen en twee glazen. Eén gemerkt van Lalique, een andere van Da Vinci.
Lot de cinq carafes incolores différentes, trois cristaux et deux verres. Une marquée par Lalique, une autre par Da Vinci.No longer availableDim. h: 28 - 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#198Een tazza van geslepen kleurloos kristal op een voet 800‰ zilver, versierd met engeltjes.
Une tazza de cristal incolore taillé sur un pied en argent 800‰, décoré d'anges.No longer availableDim. h: 26,5 Ø: 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#341Val Saint LambertEen vaas van geslepen groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Minieme schilfer aan de bovenrand en één aan de basis.
Vase en cristal doublé vert taillé. Marqué en bas. Petit éclat sur le bord supérieur et un sur la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#690Een serie van vier mahoniehouten stoelen, mooi bekleed. Engels werk.
Suite de quatre chaises en acajou, joliment recouvertes. Travail anglais.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 60 / 100 -
#348Een oranje kristallen designschaal en -vaas. De vaas met schilfer.
Un bol et un vase design en cristal orange. Le vase avec éclat.No longer availableDim. h: 20 & 26,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#623Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen met 800‰ zilveren monturen met merk van Delheid.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé avec des montures en argent 800‰, de la marque Delheid.No longer availableDim. h: 40,5 & 41,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#531Twee karafjes en zes glaasjes van gekleurd en geslepen kristal. Eén glaasje gebroken.
Deux carafes et six verres en cristal coloré et taillé. Un verre cassé.No longer availableDim. h: 13, 34 & 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#533Een lot van zes gekleurd kristallen karafjes.
Lot de six carafes en cristal coloré.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#527Twee karaffen van kleurloos glas met geslepen decors. Bijgevoegd zes kleurloze kristallen glazen van Cristal d’Arques.
Deux carafes en verre incolore à décors taillés. Inclus sont six verres en cristal clair de Cristal d'Arques.No longer availableDim. h: 19, 32 & 37 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#577Twee kleine vergulde metalen beeldjes van een jong musicerend koppel gezeten op onyxen zuiltjes met vergulde ionische kapitelen. XIXde eeuw.
Deux petites statuettes en métal doré représentant un jeune couple de musiciens assis sur des colonnes en onyx à chapiteaux ioniques dorés. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#195Een hertengewei op houten muurplaat.
Un bois de cerf sur une plaque murale en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#467Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#357Een lotje, bestaande uit vier stuks Japans porselein, bestaande uit een kommetje, een klein dekseldoosje en twee kleine buikvaasjes. We voegen er twee beeldjes van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine aan toe.
Un petit lot, composé de quatre pièces en porcelaine japonaise, composé d'un bol, d'une petite boîte à couvercle et de deux petits vases ventraux. On y ajoute deux figurines de porcelaine blanche monochrome dans l'esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 4,5 cm - 15,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#12Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Op de Korenmarkt (Gent).” Een ets. Gesigneerd en genummerd 3/75.
"Sur le Korenmarkt (Gand)." Une gravure. Signée et numérotée 3/75.No longer availableDim. 19 cm x 39 cmEstimate: € 45 / 55 -
#89P. Simonson“Zuiderse dorpsstraat”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
"Rue de village méditerranéenne". Un dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 cm x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#329Marcel CockxPeriod: °1930“Boeren kinderen”. Een aquarel op papier. Gesigneerd
"Enfants d'agriculteurs". Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 cm x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#337Val Saint LambertEen grote kristallen designvaas. Gemerkt met label.
Un grand vase design en cristal. Marqué avec étiquette.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#556NaïnEen oosters karpet, wol en zijde.
Un tapis oriental, laine et soie.No longer availableDim. 335 cm x 253 cmEstimate: € 600 / 800 -
#55De Block“Stilleven met messingen waterketel”. & “Stilleven met porselein en koffiemolen” Beide gesigneerd.
"Nature morte à la bouilloire en laiton". & « Nature morte à la porcelaine et au moulin à café » Tous deux signés.No longer availableDim. 40 cm x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#97Een zilveren milieu-de-table, versierd met strikken en guirlandes, gemerkt met Nederlands gehaltemerk voor 833‰. 40 x 22 cm. Met blauw glazen recipiënt. Op verzilverd metalen spiegel. 52 x 42 cm
Un milieu de table en argent, décoré de noeuds et de guirlandes, marqué de poinçons holandais. 40 x 22 cm Avec récipient en verre bleu. Sur miroir en métal argenté. 52 x 42 cmNo longer availableDim. 1057,90 gram (zilver)Estimate: € 800 / 1000 -
#505Een verguld bronzen luchter met zes armen met bloemvormige gesatineerde kapjes en een centraal lichtpunt met kapje in de vorm van een vlam. Omstreeks 1900.
Lustre à six bras en bronze doré à abat-jour satiné en forme de fleur et lumière centrale à abat-jour en forme de flamme. Vers 1900.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 200 / 240

