Similar lots by type
-
#342Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.
Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#407Een kommetje en schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor binnenin. Kleine schilfer onderaan bij het kommetje.
Petit bol et soucoupe capucine en porcelaine de Chine polychrome. L’intérieur à décor famille rose de fleurs. Petit éclat à la base du bol.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#631Een vierkante theebus van blauw en wit Chinees porselein met Fo-honden in het decor.
Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65 / 75 -
#1Een haan van meerkleurig kunststof en een smid van polychroom biscuit. Beide Italiaans werk, waarbij de eerste van G. Armani en de tweede van Capodimonte.
Un coq en résine polychrome et un forgeron en biscuit polychrome. Travail italien, l’un signé G. Armani, l’autre Capodimonte.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#42“Dansend koppel” & “Romantisch koppel”. Twee groepen van meerkleurig porselein, waarvan de eerste gemerkt van Capodimonte. Kleine beschadigingen.
“Couple dansant” et ‘Couple romantique”. Deux groupes en porcelaine polychrome dont un à la marque de Capodimonte. Petits accidents.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#248Een schaal van beige crackleware. Chinees werk.
Plat en faïence craquelée beige. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#708Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.
Guanyin debout en bronze. Sur base en forme de lotus.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 80 / 100 -
#385Limoges, FranceEen porseleinen servies met een meerkleurig decor in de stijl van Le Corbusier. Gemerkt. Omstreeks 1932.
Servie en porcelaine à décor polychrome de style Le Corbusier. Marque au verso. Vers 1932.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#619Een grote porseleinen cachepot met blauwe landschapsdecors in cartouches. Chinees werk.
Grand cache-pot en porcelaine de Chine à décor de paysages dans des cartouches. Bord décoré en relief.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#213Een beer van donkergepatineerd brons.
Ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#228Een vierkante vaas van Chinees porselein.
Vase carré en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220 / 280 -
#208“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
“Mercure”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Jean de Bologne. Base en marbre à la frise aux putti représentant les arts.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 500 / 550 -
#362Een lot glas en kristal, bestaande uit vijf karaffen (waarvan één zonder stop), een vaas en een schaal van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa (kleine letsels) en een paar kandelaars van ongekleurd geslepen kristal (Val Saint-Lambert gemerkt met gravure en etiket).
Lot de verres et de cristal comprenant cinq carafes (dont un bouchon manque), un vase et un plat en cristal taillé, coloré mauve dans la masse (petits dégâts) et une paire de candélabres en cristal taillé incolore (marque de Val Saint-Lambert gravée et avec étiquette).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#601Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin in een cartouche op koraalrode fond.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin dans des cartouches sur fond rouge corail.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 550 / 650 -
#578Een grote schaal van Japans porselein met een blauw en wit decor van vogels in cartouches.
Grand plat en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc d’oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 65 / 75 -
#32Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#408Een schaal van Chinees porselein met een voorlezing in een tuin in het decor en Chinese tekens op de rand. Rand beschadigd.
Coupe en porcelaine de Chine. Décor de personnages dans un jardin. Aile calligraphié. Dégât au bord.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#534Een theepotje van Chinees porselein met een met een blauw op wit gedrukt bloemendecor en versierd met wit metalen monturen met mythologische dieren. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et aux montures en métal argenté représentant des animaux mythiques. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#241“Maraboes”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Marabouts”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 180 / 220 -
#421Een paar borden van Imariporselein. XIXe eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 35 / 50 -
#24Capodimonte“Dansend koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Schade aan het kantwerk.
“Couple dansant”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Dégât à la dentelle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#233“Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.
“Le général Napoléon”. Plaquette en bronze.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 65 / 75 -
#389Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Lot de quatre vases différents en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#227“Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 200
Other lots in this auction
-
#121BuragoEen serie van vier oldtimers. Schaal 1/18. Een Mercedes Roadster ‘36, een Bugatti ‘34, een Alfa Romeo Monza ‘34 en een Alfa Romeo Spider ‘32.
Suite de quatre voitures miniatures. Echelle 1/18. Une Mercedes Roadster ‘36, une Bugatti ‘34, une Alfa Romeo Monza ‘34 et une Alfa Romeo Spider ‘32.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#738Mercator FondsTien boeken over oude schilderkunst. Alle als nieuw en in beschermhulzen: Wheelock, Barnes & Held. “Van Dyck. Schilderijen” en Brown. “Van Dyck. Tekeningen.” 1991. P. Strieder. “Dürer”. 1982. F. Van der Meer. “Apocalypse”. 1978. Jan Briels. “Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden”. 1987. Bob Claessens, Jeanne Rousseau. “Onze Bruegel”. 1975. Christian Tümpel. “Rembrandt”. 1986. F. Baudouin. “P.P. Rubens”. 1977. E. Dhanens. “Van Eyck”. 1980. Godelieve Denhaene. “Lambert Lombard”. 1990.(..)
Dix livres sur la peinture ancienne. Comme neufs et avec cassettes de protection: Wheelock, Barnes & Held. “Van Dyck. Schilderijen” et Brown. “Van Dyck. Tekeningen.” 1991. P. Strieder. “Dürer”. 1982. F. Van der Meer. “Apocalypse”. 1978. Jan Briels. “Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden”. 1987. Bob Claessens, Jeanne Rousseau. “Onze Bruegel”. 1975. Christian Tümpel. “Rembrandt”. 1986. F. Baudouin. “P.P. Rubens”. 1977. E. Dhanens. “Van Eyck”. 1980. Godelieve Denhaene. “Lambert Lombard”. (..)No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#489Wandtapijtje van goudbrokaat met figuren en een olifant. Birmaans werk.
Petite tapisserie en brocart d’or aux personnages et un éléphant. Travail birman.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#337Een paar cassolettes van verguld en zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Paire de cassolettes en cuivre doré et patiné noir. Style Empire.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#559Felix De Boeck“Nachtlichten”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 39/100 buiten de plaat.
“Lumières dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 39/100 hors planche.No longer availableDim. 57 x 42 cmEstimate: € 220 / 300 -
#209Jos TrotteynPeriod: 1910-2002“Boeren aan het bolspel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysans jouant aux boules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#803Een gesculpteerd houten regulateur. Enkele beschadigingen.
Régulateur en bois sculpté. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#165Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale aquamarijn van ± 3 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une aigue-marine centrale de ± 3 ct.No longer availableEstimate: € 450 / 550 -
#678Een lot oud blikken speelgoed, bestaande uit een eend met paraplu, een bus, twee treinen, een vogeltje, een tank, een speelgoedkassa en een soldaatje.
Lot de jouets anciens en métal comprenant un canard au parapluie, un bus, deux trains, un petit oiseau, une blindée, une caisse de comptoir et un soldat.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#358Een oude Engelse barometer.
Baromètre anglais ancien.No longer availableDim. l: 81 cmEstimate: € 30 / 40 -
#59Valerius De Saedeleer“Winterlandschap”. Lithografie. Getekend Armand Apol en genummerd 169/250 buiten de plaat.
“Paysage d’hiver”. Lithographie. Signée Armand Apol et numérotée 169/250 hors planche.No longer availableDim. 55 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#65Een wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
Canne à manche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 50 / 80

