Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een coupe van geslepen kleurloos Boheems kristal op voet.

Een coupe van geslepen kleurloos Boheems kristal op voet.

Coupe en cristal taillé de Bohème incolore sur piédouche.
Dim. h: 20 cm
SKU: 1003200683.
Category: Kristal.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #683
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #615

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #367
    Val St. Lambert

    Een schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.

    Plat en cristal taillé doublé rouge. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #753

    Twee geslepen kristallen geurflacons, waarbij de grootste tijdperk Empire.

    Deux flacons à parfum en cristal taillé. Le plus grand d’époque Empire.
    No longer available
    Dim. h; 9 & 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #301

    Een coupe van geslepen blauw Boheems kristal op drie voetjes.

    Coupe en cristal de Bohème taillé bleu. Sur trois petits pieds.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #804
    Val Saint-Lambert e.a.

    Een lot diverse glazen: 10 grote champagneglazen met ribbelmotief, een gedeelte servies van Val Saint-Lambert zonder merk: 11 grote wijnglazen, 4 kleine wijnglazen, 10 likeurglazen en een borrelglas. We voegen er nog 6 champagne coupes, 7 grote wijnglazen, 6 witte wijnglazen, 8 gekleurde wijnglazen en een karaf met twee gekleurde borrelglaasjes aan toe.

    Lot de verres divers: 10 verres à champagne ornés de côtes, une partie de service de Val Saint-Lambert sans marque: 11 grands verres à vin, 4 petits verres à vin, 10 verres à liqueur et une goutte. Nous ajoutons 6 coupes à champagne, 7 grand verres à vin, 6 verres à vin blanc, 8 verres en couleurs et une carafe avec 2 gouttes colorées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #251

    Een coupe met deksel van geslepen blauw en kleurloos Boheems kristal. Op losse voet.

    Coupe couverte en cristal de Bohème taillé bleu et incolore. Sur base amovible.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #759

    Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.

    Grand lot varié de cristaux et de verres.
    No longer available
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #594

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #513
    Val St. Lambert

    Een siervaas van geslepen rood en kleurloos kristal op voet.

    Vase sur piédouche en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #761
    Val St. Lambert

    Een asbak en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. roze en blauw gedubbeld. Kleine schilfers aan de asbak.

    Cendrier et pique-fleurs en cristal taillé respectivement doublés en rose et en bleu. Petits éclats au cendrier.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #37

    Twee XIXe eeuwse Hollandse tabakspotten, waarvan één van koper en één van gedreven messing.

    Deux pots à tabac hollandais du XIXe siècle dont l’un en cuivre, l’autre en laiton repoussé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #611

    Guanyin op olifant, been/ivoor op houten skelet. Chinees werk

    Guanyin sur un éléphant en os et ivoire sur squelette en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #289
    Alfons Strybol
    Period: 1927 - 2005

    “Stilleven met aardewerk en appels”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Nature morte aux faïences et pommes”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #347

    Een verzilverd metalen bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.

    Couvert en métal argenté à motif Louis XV comprenant des petits fourchettes et couteaux, des grands fourchettes, couteaux et cuillères, des cuillères à café et des fourchettes à dessert. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #386

    Een antieke houten kolenbak met koperbeslag en met schep.

    Bac à charbon ancien en cuivre, avec pelle.
    No longer available
    Dim. 35 x 33 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #39

    Een lot van vijf kaders met decoratieve foto’s. Bijgevoegd een aquarel van een Provence-roos.

    Cinq cadres aux photographies décoratives. Nous ajoutons une aquarelle d’une rose de Provence.
    No longer available
    Dim. 40 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #626

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 385 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #575
    Philips

    Een oude radio, super- inductieontvanger in bakelieten kast. Type 830A. Bouwjaar 1931.

    Ancienne radio, receveur super induction en bakelite. Type 830A. Année 1931.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 1780 / 240
  • #298

    Fontein met metalen Bacchus naar de klassieke oudheid.

    Fontaine en métal représentant Bacchus d’après l’antique.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #672

    “Mémoire de Cuba”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘03 en genummerd 35/200 buiten de plaat.

    “Mémoire de Cuba”. Lithographie. Signée, datée ‘03 et numérotée 35/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #530
    SABA

    Een elektrodynamische luidspreker in bakelieten kast. Type DWP 20. Bouwjaar 1933.

    Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type DWP 20. Année 1933.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #419

    “Aanbidding der Wijzen”. Potloodschets deels gehoogd met aquarel. Draagt een handtekening: Jakob Smits.

    “Adoration des Mages”. Croquis en crayon partiellement rehaussé d’aquarelle. Porte une signature: Jakob Smits.
    No longer available
    Dim. 12 x 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More