Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.

Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.

Une grande coupe en cristal taillé incolore et 12 petites coupelles assorties.
SKU: 3005170341.
Category: Kristal.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #740

    Een kristallen vaas.

    Vase allongé en cristal rouge.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #372

    Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Tijdperk art deco. Vermoedelijk Val St. Lambert. Kleine schilfer onderaan.

    Un vase en cristal mauve et incolore. Art déco. Probablement Val St. Lambert. Petit éclat en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #763

    Drie verschillende designcoupes van gegoten kristal in blauw, mauve en rood. Eén gemerkt Val St. Lambert, één van Villencourt en één zonder merk.

    Trois coupes design en cristal bleu, mauve et rouge. Une est marquée Val St Lambert, une autre Villecourt et la troisième est sans marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #399

    Een lot kleurloos glas en kristal, waaronder een kandelaar van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal et verre incolores, comprenant un chandelier Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #762
    Val Saint Lambert

    Twee verschillende vazen van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.

    “Deux vases différents en cristal taillé colorés vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #619

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #382
    Zwiesel

    Drie cilindervormige designvazen van rookbruin kleurig kristal in oplopende hoogtes. We voegen er een een designvaasje in de geest van Murano aan toe. Gemerkt.

    Trois vases design cylindrique en cristal brun fumé. Nous ajoutons un petit vase design style Murano. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 21 - 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #691

    Een designcoupe van geslepen kleurloos kristal naar een ontwerp van R. Lapsys.

    Une coupe design e cristal taillé incolore d’après R. Lapsys.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #797

    Vijf verschillende asbakken van kleurloos kristal, waarbij vier gemerkt van Val St. Lambert.

    Cinq cendriers en cristal incolore, dont quatre qui sont marqués Van St. Lambert,
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #751

    Twee verschillende vaasjes en een emmertje van geslepen kleurloos kristal, waarbij de vaasjes met een 835‰ zilveren montuur.

    Deux petits vases différents et un petit seau en cristal taillé incolore, dont les vases avec la monture en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #492
    Val St. Lambert

    Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.

    Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #423

    Een lampenvoet van groen kristal. Onderaan gemerkt. Met lampenkap van Laura Ashley.

    Un pied de lampe en cristal vert. Marque à la base. Abat-jour Laura Ashley.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm (zonder kap)
    Estimate: € 40 / 50
  • #749

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee asbakken, een karaf en een deels gesatineerd vaasje.

    Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant deux cendriers, une carafe et un petit vase partiellement satiné.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #409
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen van kleurloos en roze kristal en een kleurloos geslepen mandje. Eén vaas gemerkt onderaan.

    Un lot d’objets en cristal, comprenant deux vases en cristal rose et incolore, et un petit panier en cristal taillé. Un vase marqué à la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #368
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.

    Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #392
    Val St. Lambert

    Een driedelig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une garniture de toilette en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #739
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #694
    Val St. Lambert

    Een vaas op voet van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van druivenranken. gemerkt.

    Un vase sur pied en cristal incolore avec un décor gravé de vignes. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #378
    Val St. Lambert

    Een vierdelig toiletstelletje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.

    Une garniture de toilette en cristal taillé, couleur verte dans la masse.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #379
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt. Zeer kleine schilfers onderaan.

    Un vase en cristal taillé mauve et incolore. Avec marque. Petits éclats sur le dessus.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #123

    Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Schilfer aan de rand.

    Un grand vase en cristal taillé incolore. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #735
    Val St. Lambert

    Een coupe en een vaasje op voet van kleurloos en mauve kristal. Beide gemerkt. Schilfer aan de rand van de coupe.

    Une coupe et un vase en cristal mauve et incolore. Avec marque. Eclat au bord de la coupe.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm & h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #673
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé incolore et vert. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #774
    Val Saint Lambert

    Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180

Other lots in this auction

  • #120

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een centrale saffier van ± 0,99 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’un saphir central de ± 0,99 ct.
    No longer available
    Dim. 6,43 g
    Estimate: € 1250 / 1450
  • #487

    Een Ruyi van verzilverd metaal. Gemerkt.

    Un Ruyi en métal argenté. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #197

    Een beeldje van donkergepatineerd brons in de vorm van een uil op een paar boeken. Het uiltje openend in twee helften rond een vrouwelijk naakt. Naar een werk van Bergman.

    Statuette en bronze à patine foncée représentant un hibou sur des livres. Il ouvre en deux et révèle un nu féminin. D’après une oeuvre de Bergman.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #207
    Delheid

    Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.

    Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.
    No longer available
    Dim. +/- 1600 gram
    Estimate: € 1400 / 1800
  • #371

    Een smeedijzeren kandelaar en een haardstel.

    Un chandelier en fer forgé et une garniture de cheminée.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #578

    Een vierkante penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een jongen op een waterbuffel in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Vase à pinceaux carré en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un garçon et un buffle dans un paysage. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #196

    Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.

    Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #662

    “Stilleven met stolp”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.

    “Nature morte au globe”. Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #283

    Een lampenvoet van bruingepatineerd zamak met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany’s.

    Un pied de lampe en régule à abat-jour vitrail de style Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #666

    Een bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken met telkens drie laden en een rood kalfslederen blad.

    Un bureau anglais avec deux caissons à trois tiroirs de chaque coté et avec trois tiroirs en ceinture. Dessus en vachette rouge.
    No longer available
    Dim. b: 137 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #445

    Een serveerschaal in art nouveaustijl van koper met twee aardewerken stolpen, versierd met een bloemenmotief.

    Plat de service de style art nouveau en cuivre à deux cloches en faïence à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #279

    “De voetzalving van Jezus”. Een XIXe eeuwse gravure. London.

    “Onction de Jésus”. Une gravure du XIXième siècle. Londres.
    No longer available
    Dim. 62 x 83 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More