Other lots by Val St. Lambert
#798Val St. LambertEen bolle art deco vaas van geslepen kristal, kleurloos en roestbruin. Onderaan gemerkt
#419Val St. LambertEen vaasje en een tweede op voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
#417Val St. LambertEen vaas van kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#687Val St. LambertEen coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
#688Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.
#347Val St. LambertEen asbak van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un cendrier en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20 / 30
#17Daum, FranceEen siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
#794Val St LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal en een art deco karaf. Beide gemerkt.
#797Een schaal van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
“Der Sauerbrunnen”. Une chope en cristal rose et incolore avec décor engravé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50
#426Een eikenhouten boekenmolentje, draaiend op centrale poot op wieltjes.
#735Een eikenhouten salontafel. Gedraaide poten met verbinding in H.
#103Spencer & Co, LondonEen recent scheepskompas in houten kistje.
Boussole de bateau récente dans son coffre en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#102R. Gilles“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#716Een mooie grote Kelim met horizontale banen.
#262Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#65Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een centrale robijn van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un rubis central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 400 / 500 -
Trois études sur papier. Avec cachet d’atelier et encadrées.No longer availableDim. 18 x 17 & 18 x 25 cmEstimate: € 90 / 120 -
#648Een reeks van zes kommetjes van gepolijst onyx. In etui.
#214Een driedelig klokstel van zamak.
Garniture de cheminée trois pièces en régule et marbre.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#661Een boeddhahoofd van gesculpteerd natuursteen.
Une tête de Bouddha en pierre naturelle taillée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80