Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een coupe van kleurloos kristal met vergulde monturen.
Val Saint Lambert

Een coupe van kleurloos kristal met vergulde monturen.

Une coupe de cristal incolore avec des montures plaquées or.
Dim. Ø 23 en 31 cm
SKU: 2510220341.
Auction day: 25 October 2022 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #350
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen cocktailshaker met verguld deksel. Gemerkt.

    Un shaker en cristal incolore avec un couvercle plaqué or. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #191
    Val Saint Lambert

    Een zeldzame vaas van kobaltblauw glas met een geëtst en koud verguld decor van bloemen en planten. Gemerkt. Kleine barst in het glas onderaan de buik.

    Un rare vase en verre bleu cobalt à décor gravé et doré à froid de fleurs et plantes. marqué. Petite fêle au verre en bas de la panse.
    No longer available
    Dim. h: 30,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #368
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen pique-fleurs.

    Une fleur piqué de cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h 16,5 Ø 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #407
    Val Saint Lambert

    Een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #387
    Val Saint Lambert

    Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.

    Une paire de bougeoirs en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #323
    Val Saint Lambert

    Een cilindervaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase cylindre en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #63
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos glazen kom en een schaal, beide met verguld montuur en beide gemerkt.

    Un bol en verre incolore et un plat, tous deux avec des montures dorées et tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #271
    Val Saint Lambert

    Een geslepen en roodbruin gedubbeld vaasje. Gemerkt.

    Un vase doublé taillé et brun-rouge. Marqué.
    No longer available
    Dim. H:15cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #43
    Val Saint Lambert

    Een vaas van roze kristal met getorste ribben. Gemerkt onderaan.

    Vase en cristal rose à côtes torsadées. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #281
    Val Saint Lambert

    Een getorste magentakleurig kristallen lampenvoet. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal de couleur magenta torsadé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #48
    Val Saint Lambert

    Een art deco vaas van geslepen en deels paars gedubbeld kristal. Restant van label.

    Un vase art déco en cristal doublé taillé et en partie violet. Reste de l'étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #7
    Val Saint Lambert

    Een asbak van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un cendrier en cristal taillé et doublé vert. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #333

    Een reeks van twaalf geslepen kleurloos kristallen schaaltjes/ onderzetters. Enkele met lichte randschade.

    Un ensemble de douze plats/sous-verres en cristal incolore taillé. Certains avec des dommages mineurs aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #408

    Een Japans porseleinen jardinière met Imaridecor.

    Une jardinière en porcelaine du Japon à décor Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97
    Willy Vandersteen

    “De Straatridder.” 1ste druk Suske en Wiske. 1 kleine scheur aan een pagina, opschrift op eerste pagina, binnenrand getaped.

    "Le chevalier de la rue." 1ère édition Suske en Wiske en Néerlandais. 1 petite déchirure à une page, inscription sur la première page, bord intérieur scotché.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #9
    Suzanne Berset

    “Cèdres du Barouk, Liban”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en op de verso gesigneerd en gedateerd 2004.

    "Cèdres du Barouk, Liban". Huile sur toile. Monogrammée et signée et datée 2004 au verso.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #231

    Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.

    Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 81 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #197
    Val Saint Lambert - Studio Crystal

    Een designvaas van rozebruin kristal met een verguld swirldecor. Gemerkt.

    Vase design en cristal rose-marron à décor de volutes dorées. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 38,5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #383

    Een beeldje van gesculpteerd turkoois in de vorm van een Guan-Yin en een voorstelling van Boeddha. Handjes gebroken en in het midden gelijmd.

    Une sculpture de turquoise sculptée en forme de Guan-Yin et une représentation de Bouddha. Mains cassées et recollées au milieu.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #596

    Een grijsgepatineerde ronde tafel met opklapbaar blad.

    Une table ronde au fini gris avec un plateau abattant.
    No longer available
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #29
    Vital Van Puyenbroeck

    “Stilleven met porselein en bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Nature morte à la porcelaine et aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #413

    Een paar dekselpotten van Chinees porselein met blauw op wit decor van draken.

    Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif de dragon bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #34

    Een antieke vierkante spiegel in vergulde lijst.

    Un miroir carré ancien dans un cadre doré.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #474
    Jan Cobbaert
    Period: 1909-1995

    “Compositie”. Gesigneerd en genummerd 19/20 buiten de plaat. Met droogstempel van het Masereelcentrum.

    "Composition". Signé et numéroté 19/20 à l'extérieur de la planche. Avec cachet sec du Masereelcentrum.
    No longer available
    Dim. 56 x 72 cm
    Estimate: € 220 / 260
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More