Other lots by Val Saint Lambert
-
#350Val Saint LambertEen kleurloos kristallen cocktailshaker met verguld deksel. Gemerkt.
Un shaker en cristal incolore avec un couvercle plaqué or. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#191Val Saint LambertEen zeldzame vaas van kobaltblauw glas met een geëtst en koud verguld decor van bloemen en planten. Gemerkt. Kleine barst in het glas onderaan de buik.
Un rare vase en verre bleu cobalt à décor gravé et doré à froid de fleurs et plantes. marqué. Petite fêle au verre en bas de la panse.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#368Val Saint LambertEen kleurloos kristallen pique-fleurs.
Une fleur piqué de cristal incolore.No longer availableDim. h 16,5 Ø 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#407Val Saint LambertEen vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#387Val Saint LambertEen paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de bougeoirs en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 35 / 45 -
#323Val Saint LambertEen cilindervaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase cylindre en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#63Val Saint LambertEen kleurloos glazen kom en een schaal, beide met verguld montuur en beide gemerkt.
Un bol en verre incolore et un plat, tous deux avec des montures dorées et tous deux marqués.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#271Val Saint LambertEen geslepen en roodbruin gedubbeld vaasje. Gemerkt.
Un vase doublé taillé et brun-rouge. Marqué.No longer availableDim. H:15cmEstimate: € 60 / 100 -
#43Val Saint LambertEen vaas van roze kristal met getorste ribben. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal rose à côtes torsadées. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#281Val Saint LambertEen getorste magentakleurig kristallen lampenvoet. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal de couleur magenta torsadé. Marqué.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#48Val Saint LambertEen art deco vaas van geslepen en deels paars gedubbeld kristal. Restant van label.
Un vase art déco en cristal doublé taillé et en partie violet. Reste de l'étiquette.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#7Val Saint LambertEen asbak van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un cendrier en cristal taillé et doublé vert. Marqué.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#319Een handgeschilderd miniatuurportretje en een miniatuur steendrukje. Het eerste gedateerd 1821.
Un portrait miniature peint à la main et une empreinte de pierre miniature. Le premier date de 1821.No longer availableDim. Ø:6&9cmEstimate: € 55 / 65 -
#462Christian RoletPeriod: 1945“Kubistisch stilleven met tafelbedekking.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Nature morte cubiste avec nappe." Technique mixte. Signé.No longer availableDim. 105 x 72 cmEstimate: € 120 / 200 -
#32“Portret”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Portrait". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#224Marius ZabinPeriod: °1956“Figuren op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Des personnages sur le rivage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 120 / 140 -
#605Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.
Bonheur du jour rognon en placage à trois tiroirs.No longer availableDim. 111x50x77cmEstimate: € 100 / 120 -
#392Eugène BrandsPeriod: 1913 - 2002“Hoevelandschap met personage”. Een olieverfdruk. Met droogstempel van de Stichting Eugène Brands en nummering 7/10 buiten de plaat.
"Paysage de ferme de caractère". Une impression à l'huile. Avec cachet sec de la Fondation Eugène Brands et numérotation 7/10 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 250 / 400 -
#214Everaerts“Zicht van op de kade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
"Vue du quai". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#696Een lot koper en messing, bestaande uit een vijzel met stamper, drie paar kandelaars en twee enkele kandelaars.
Lot en cuivre et laiton, composé d'un mortier avec pilon, de trois paires de bougeoirs et de deux bougeoirs simples.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#379“Compositie”. Potlood en plakkaatverf op papier. Draagt monogram in het werk en opdracht op de verso.
"Composition". Crayon et gouache sur papier. Porte monogramme dans l'ouvrage et dédicace au verso.No longer availableDim. 58x38cmEstimate: € 300 / 500 -
#580Een paar 18 K witgouden bladvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,33 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de feuille en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,33 ct.No longer availableDim. 6,28 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#645Een achthoekige Aziatische houten voorraadmand, versierd met verguld bloemendecor.
Un panier de rangement octogonal en bois asiatique, orné d'un décor floral doré.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#594Een vierhoekige Chinees houten bijzettafeltje met tussenblad.
Une table d'appoint chinoise quadrangulaire en bois avec entretoise.No longer availableDim. 70 x 39 cmEstimate: € 100 / 120

