Other lots in this auction
-
#533
“Visser met grote karper”. Okimono van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
”Pêcheur et grande carpe”. Okimono en ivoire sculptée. Travail japonais, +- 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#672J. Riemsdijk
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#271
Twee tijgers en een kwartel (13,5 cm) van brons. Japans werk.
Deux tigres et une caille (13,5 cm) en bronze. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#482Ichiyusai Kuniyoshiga
“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120 / 200 -
#208
Een eikenhouten tweedeursvitrine met onderaan twee paneeldeuren en een lade.
Une vitrine à deux portes en chêne, le dessous à deux portes et un tiroir.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#574A. Vandroemme
“Trekpaarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#747
“Muziekgroep”. Monochroom wit biscuit. Gesigneerd E. Jarel en met blauw merk.
”Ensemble musical”. Biscuit blanc monochrome. Porte la signature : E. Jarel, marque bleue.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#20
Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.
Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#360
Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#152Robert Boudry
“Portaaltje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 120 / 180 -
#407Val St. Lambert
Een vaasje van geslepen kleurloos en groen glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre taillé incolore et vert. Porte une marque.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#658
Ivoren visser met een net. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Pêcheur en ivoire avec son filet. travail chinois, première partie du XXème siècle.No longer availableDim. H. 16,5 cmEstimate: € 80 / 120