#623Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.
#112A. Vermont‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
#368Gustave BogaertsEen lot van 4 porseleinen borden met romantische scenes. Gemonogrammeerd vooraan. Gesigneerd achteraan. Allen gedateerd Lierre 1884.
A set of 4 porcelain plates with romantic scenes. Monogrammed on the front. Signed on the back. All dated Lierre 1884.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#472Pierre-Louis FlouquetPeriod: 1900-1967“Féminités”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram. Certificering verso door Serge Goyens de Heusch, afkomstig uit het atelier.
"Féminités". An ink drawing on paper. Monogrammed. Certification on the reverse by Serge Goyens de Heusch, from the artist's studio.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#632Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
#201Daum FranceEen vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gemerkt.
A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chrome stand, marked.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 250 / 350 -
#217His Master’s Voice Columbia Graphophone Co. LondonEen lot van 2 vintage grammofoonspelers, bestaande uit een model Viva-tonal Grafonola 201 en een model His Master’s voice, waarvan de draaiplaat en naaldkop manco. Bijgevoegd een lot diverse bakelieten speelplaten.
A lot of 2 vintage gramophones, including a Viva-tonal Grafonola 201 model and a His Master's Voice model, both missing turntable and needle head. Also includes various bakelite records.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#122‘Straatzicht in de lentezon’, olieverf op doek, draagt handtekening (onleesbaar).
#693Adrian SankeyEen gevarieerd lot van vier stuks kunstglas door Adrian Sankey.
A varied lot of four pieces of art glass by Adrian Sankey.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60