#387Een muizenpot in hout, Senegal, West Afrika.
#16Een fruithouten telefoontafeltje met drie laden.
#85“Lepel”, Een diatonisch accordeon uit hout, leder en brons. Vemoedelijk Duitse makelij. Eind XIXde eeuw.
#69“Zicht op de omwalling”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd. Begin 19e eeuw.
"View of the rampart". A painting, oil on panel. Signed and dated at the bottom. Early 19th century.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#56Een ronde tafel op centrale poot met leeuwenklauwen, fineer inlegwerk in het blad.
#444Enk De Kramer“Abstracte compositie”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, E/A VI/X.
"Abstract composition." A lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, E/A VI/X.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#187“Geneigter Frauenkopf”. Een bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
"Inclined Female Head". A bronze bust, after Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 650 / 750 -
A three-piece porcelain cabinet set. With romantically hand-painted 'Louis XV' decor. 'Dècorè Limoges'. One lid damaged.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 100 / 150