#283Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#365Een notenhouten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.
A wooden card table, with folding veneered top and felt lining.No longer availableDim. 73 x 80 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291Capodimonte“De schakers”. Een porseleinen groep met drie figuren, onderaan gemerkt.
"The chess players." A porcelain group with three figures, marked at the bottom.No longer availableDim. 21 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#405Een piëdestal in goudkleurig kunststof met een marmeren blad.
#318SèvresEen lot van 5 porseleinen borden, handgeschilderd in verschillende uitvoeringen. Telkens gemerkt achteraan.
A lot of 5 porcelain plates, hand-painted in various designs. Each marked on the back.No longer availableDim. + - Ø 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#41“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
#363SambonetEen metalen koffie-en theestel bestaande uit 5 delen en een dienschaal. Gemerkt onderaan.
#127SchucoEen elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.
An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 200 / 250 -
#476NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
A vase with pedestal "Gary" made of cut crystal, colored green throughout. Marked and labeled.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 50 / 80