A lot of 14 chromo albums with various themes. Published by Jacques Superchocolat.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#684Théo VerschaerenPeriod: 1888-1946‘Boot onder de brug’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
'Boat under the bridge', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#105Een massief eiken kast met gesculpteerde paneeltjes op de deuren.
#611Een blauw-wit Chinees porseleinen dekselvaas met diverse figuren en floraal decor.
A blue and white Chinese porcelain lidded vase with various figures and floral decoration.No longer availableDim. 41,5 x Ø26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#689Théo Verschaeren‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
#288Bandai, JapanJaguar XK-E oftewel het befaamde E-Type, op batterijen, uit ca 1960 van het merk Bandai, made in Japan.
Jaguar XK-E, also known as the famous E-Type, battery operated from circa 1960 by the brand Bandai, made in Japan.No longer availableDim. l 26.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#239“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse in ink on paper. Attributed to A. VAn Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#167‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.
#341Een grote gedreven koperen kandelaar.
A large ornate copper candle holder.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 30 / 50