#170Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,57 ct. FVS1.
#182Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#156Een zwartgelakt houten marqueterie bureau met verguld bronzen ornamenten en 5 laden. Replica Mazarin stijl, André-Charles Boulle. 2 barsten in de lak aan achterzijde.
#540Jaeger LeCoultreEen automatische herenhorloge. Ref. E0300405, jaren ‘70. Met vervangen bandje en onlangs onderhouden. In originele etui met documenten. Met gegraveerde opdracht achteraan en gedateerd 1966-1976.
An automatic men's watch. Ref. E0300405, from the 1970s. With replaced strap and recently serviced. In original case with documents. Engraved dedication on the back dated 1966-1976.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#87“Jachttafereel met honden en everzwijn.” Sculptuur van terracotta. Draagt vermoedelijk monogram. Op marmeren sokkel. In de geest van Antonio Amorgasti. Twee staarten van de honden hersteld.
“Hunting scene with dogs and wild boar.” Terracotta sculpture. Presumably bears monogram. On marble base. In the style of Antonio Amorgasti. Two dog tails restored.No longer availableDim. 31 x 63 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#106Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.No longer availableDim. 188 x 75 cmEstimate: € 300 / 400 -
#471Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
#681Een lot van drie Afrikaanse maskers in hout waarvan één rood, één zwart met witte baard en één wit hoofd met handvat.
#424Een Aziatisch lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling met parelmoer, speksteen en bloemendecor in reliëf.
An Asian lacquer panel with pietra dura elements and a depiction with mother-of-pearl, soapstone, and floral relief decoration.No longer availableDim. 92 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#672Een Chinees juwelenkistje van hout met metalen beslag.
#237MPMEen banjo, merk MPM, met vijf snaren.
#109Adriaen Joseph Heymans“Landschap met windmolen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Landscape with windmill." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 160 / 220