#146Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
#512Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd Chagall M. met de melding ‘Bon à Tirer’. Toegevoegd een attest/aankoopfactuur.
An etching on paper, signed outside the plate Chagall M. with the mention 'Bon à Tirer'. Accompanied by a certificate/purchase invoice.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#236Een houten gesculpteerde console met marmeren tafelblad.
#110Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two sapphires with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 400 / 450 -
#65Een houten beeld van een middeleeuwse soldaat met lans.
A wooden statue of a medieval soldier with a lance.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#343Val Saint LambertEen set van drie kristallen kandelaars, Val Saint Lambert.
#490Een 18 kt geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 800 / 900 -
#253Val Saint-LambertEen bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.
#359Een oude theaterkijker in origineel etui, G. E. Prior, Paris. Messing en parelmoer.
An old theater binoculars in original case, G. E. Prior, Paris. Brass and mother-of-pearl.No longer availableDim. l 8.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#464“Mahakala”. Een tangka op doek en zijde.
"Mahakala". A tangka on canvas and silk.No longer availableDim. 81 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#57Een art nouveau lampenvoet van Limoges porselein met verguld metalen montuur. Gesigneerd Chamely.
An Art Nouveau lamp base made of Limoges porcelain with a gilded metal mount. Signed Chamely.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
'The Traveller', a lithograph on paper after E. Verboeckhoven by P. Lauters.No longer availableDim. 17.5 x 15 cmEstimate: € 40 / 60