#435Eero SaarinenEen vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#443Paul Sersté‘Zittend naakt’, een vintage beeld van terracotta. Gesigneerd Paul Sersté.
'Seated nude', a vintage terracotta sculpture. Signed by Paul Sersté.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#639Een gedecoreerde koperen kruitfles en een dolk. Jemen.
A lot consisting of a decorated copper powder bottle and dagger. Yemen.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 75 / 125 -
#300Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een grijze parel en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a grey pearl and with diamonds totaling approximately 0.22 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 550 / 650 -
#372Staf Daems‘De kerk van Kessel’, gemengde techniek op papier, getekend Staf Daems en gedateerd 1973.
'The church of Kessel', mixed media on paper, signed by Staf Daems and dated 1973.No longer availableDim. 17 x 25.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#394Tankawiel, een schilderij gemengde techniek op board.
#54“Strandzicht”. Een aquarel op papier, onderaan onduidelijk gesigneerd, gedateerd 1997.
#63Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Gemerkt.
A crystal bonbonnière with lid, colored blue within the glass. Marked.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#343Val Saint LambertEen set van drie kristallen kandelaars, Val Saint Lambert.
#392“Portret van een Dame”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd 1978.
"Composition". Oil on canvas. Monogrammed and dated ‘84.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 100 / 150