#8SwizaEen vintage Swiza achtdagen klokje in de vorm van een olielampje.
#43Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
#46Een rond houten salontafel met gesculpteerde details en geometrisch ingelegd patroon. Bovenop een glazen blad.
A round wooden coffee table with sculpted details and geometric inlaid pattern. Topped with a glass surface.No longer availableDim. 61 x Ø74cmEstimate: € 60 / 80 -
#114Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#15MuranoEen Murano gekleurde glazen clown.
A Murano coloured glass clown.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50 / 75 -
#533Een lot van vier Chinees porseleinen borden, waarvan 2 polychroom, de andere blauw-wit. Vermoedelijk 19de eeuws.
A set of four Chinese porcelain plates, two polychrome and the others blue and white. Probably from the 19th century.No longer availableDim. Ø 17 - 16,5 - 18 - 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#383Een beeld in terracotta, vermoedelijk Afrikaans werk.
A terracotta sculpture, presumably African work.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 60