#150Een 18 kt witgouden halssnoer met 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
An 18kt white gold necklace with an 18kt white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.30 ct and rubies with a total weight of approximately 2.50 ct.No longer availableDim. 50,60 gEstimate: € 3000 / 3400 -
#698Een bonbonnière van verzilverd metaal en glas.
#371Een Afrikaans houten beeld van een vrouw.
An African wooden statue of a woman.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#112A. Vermont‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
#483Pagode van gebeeldhouwd jadeïet bestaande uit acht afzonderlijke delen en op een houten sokkel.
Pagoda made of carved jadeite consisting of eight separate parts and mounted on a wooden base.No longer availableDim. H. 163 cmEstimate: € 500 / 700 -
#391Een Afrikaans houten sculptuur, met meerdere figuren, gesneden uit één stuk.
An African wooden sculpture, featuring multiple figures carved from a single piece.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#143Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#92Casimir HeymansEen lot van drie werken van Casimir Heymans bestaande uit: ‘Lilo haven’, een tekening op papier, ‘Wasdag’, een ets op papier en een Ardeens dorpszicht, olieverf op schilderspaneel.
A lot of three works by Casimir Heymans consisting of: 'Lilo haven', a drawing on paper, 'Wasdag', an etching on paper, and a Ardennes village view, oil on panel.No longer availableDim. 37 x 33 cm (tekening)Estimate: € 120 / 180 -
#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
A hand-knotted Persian wool carpet. with a flowering tree with birds in the decor.No longer availableDim. 190 x 120 cmEstimate: € 140 / 180