#651Een set van twee zuilvormige lampenvoeten in marmer en brons.
#629Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.
#690Een ladenkastje in gefineerd hout met 5 laden.
#566KachmarEen Iraans handgeknoopt tapijt met floraal decor. Met certificaat, genummerd 305/203.
#506KashanEen Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
#103Royal DuxEen vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.
A vintage porcelain figurine of a dancing couple, multicolored with gilded elements. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 150 / 200 -
#89Sèvres ‘Chateau des Tuilleries”Een paar portretten, handgeschilderd op porseleinen tegel. Eind 19e eeuw. Getiteld en verso opschrift.
A pair of portraits, hand-painted on porcelain tile. Late 19th century. Titled and inscribed on the back.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440Omega Genève Swiss MadeEen roestvrij stalen vergulde herenhorloge. Grand Sport automatic.
#560Omega Automatic Swiss madeEen roestvrij stalen herenhorloge met chronometer. In originele etui en met verlengstuk.
A stainless steel men's chronometer watch. In original case with extension piece.No longer availableDim. 3.5 x 3 cmEstimate: € 300 / 400 -
#429Alphonse MoraPeriod: 1891-1977“Tuin der lusten”. Een linosnede op papier, onderaan gesigneerd.
"Garden of Earthly Delights." A linocut on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 100 / 150