#456Een vintage design nest of tables uit gefumeerd plexiglas. Vermoedelijk ontwerp door Michel Dumas, Frankrijk 1970.
A vintage design nest of tables in smoked plexiglass. Presumably designed by Michel Dumas, France 1970.No longer availableDim. 63 x 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#610Een drie rijen parelhalssnoer met bijpassende armband en oorbellen.
A three-row pearl necklace with matching bracelet and earrings.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#253Val Saint-LambertEen bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.
#391Een Afrikaans houten sculptuur, met meerdere figuren, gesneden uit één stuk.
An African wooden sculpture, featuring multiple figures carved from a single piece.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#613Een set van twee Thaïse marionetten.
#181Een bronzen beeld van een ijsbeer naar een werk van François Pompon.
#103Royal DuxEen vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.
A vintage porcelain figurine of a dancing couple, multicolored with gilded elements. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 150 / 200 -
#16Een fruithouten telefoontafeltje met drie laden.
#394Tankawiel, een schilderij gemengde techniek op board.
#690Een ladenkastje in gefineerd hout met 5 laden.
#223Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
A set of two Chinese porcelain vases with lanterns and vases in the decoration.No longer availableDim. h 26 x Ø 21 cmEstimate: € 120 / 180