#283Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#664Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979‘Brabantse boerderij’, ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.
#27Acht albums met postzegels. Evenals een album met sigarenbanden.
#250Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#600Een 18 kt witgouden broche bezet met twee kleine briljantjes.
#524Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.
A round lantern in Victorian style.No longer availableDim. 63 x 40 cmEstimate: € 475 / 525 -
#56Een ronde tafel op centrale poot met leeuwenklauwen, fineer inlegwerk in het blad.
#231Een fles Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.
A bottle of Armagnac VSOP Exposition Universelle 1937.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 140 / 220 -
#666Vaas met haas van porselein, gemerkt Requena.
#168Boch KeramisEen vaas, Keramis Grès, genummerd D.652 en getekend Ch. Catteau.
#594Val Saint LambertEen set van zes gekleurd kristallen glazen, Val Saint Lambert, op een presenteerspiegel met vergulde rand.
A set of six colored crystal glasses, Val Saint Lambert, on a presentation tray, mirror with gilded edge.No longer availableDim. h 18 en 50 x 26 cmEstimate: € 120 / 180