#641Een lot van twee brandweerhelmen, een Nederlands model van een commandant uit Amsterdam, ca 1970 en een oude lederen helm.
A lot of two fire helmets, a Dutch model from a commander in Amsterdam, ca 1970, and an old leather helmet.No longer availableDim. H: 18-28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28Een grote vintage schaal in kleurloos kristal gemerkt met een sticker ‘Bayel Cristalin’.
#633Een lot van 3 Indonesisch aardewerken schalen met symmetrisch patroon aan het randreliëf.
#174Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#88Een lot van 2 postzegelalbums , bestaande uit 1 Borec album Duitsland, Bund tussen 1974-1984 en 1 insteekalbum DDR tussen 1980-1990. Bijgevoegd een klein album met Eerste dagomslagen.
A lot of 2 stamp albums, including 1 Borec album Germany, Federal Republic between 1974-1984 and 1 stockbook GDR between 1980-1990. Also included a small album with First Day Covers.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#339Albert SaverysPeriod: 1886-1964‘Winterzicht’, een offset-litho door Albert Saverys.
'Winter View', an offset lithograph by Albert Saverys.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#52A. Dekker‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.
'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.No longer availableDim. 19.5 x 16.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#670Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.
#163Val Saint-LambertEen eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.
An oval-shaped vase "Cranberry Saurat" made of cut crystal, colored red throughout. Marked at the bottom and with label. Designed by Hubert Lega, see catalog 1972.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 80