#674Gilberte Dupret‘Stilleven met bloemen’, olieverf op paneel, getekend Gilberte Dupret en geateerd 1938.
#342Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.
A butler tray in solid wood with folding stand.No longer availableDim. h 76 x l 79 x b 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291Capodimonte“De schakers”. Een porseleinen groep met drie figuren, onderaan gemerkt.
"The chess players." A porcelain group with three figures, marked at the bottom.No longer availableDim. 21 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#394Tankawiel, een schilderij gemengde techniek op board.
#681Een lot van drie Afrikaanse maskers in hout waarvan één rood, één zwart met witte baard en één wit hoofd met handvat.
#467Een in terracotta geboetseerde buste van een Oni of Ife, Yoruba.
#53Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.
#592Een spiegel in een eikenhouten gesculpteerde lijst.
#658Victoria Czecho-SlovakiaEen lot van 12 porseleinen olie en keukenkruiden potjes met diverse taferelen beschilderd.
A lot of 12 porcelain oil and spice jars painted with various scenes.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#441Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.
A patinated bronze sculpture of a Thai dancer on a wooden base.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#261MattelEen set van twee Barbiepoppen, Chinese Empress Barbie en Chinese Newyear Barbie.
A set of two Barbie dolls, Chinese Empress Barbie and Chinese New Year Barbie.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 80 / 120