#72“Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op paneel in ovalen gesculpteerd kader. Paneel verso gemerkt “Muller Fils a Paris”.
"View of the Watermill." A painting, oil on panel in an oval sculpted frame. Panel verso marked "Muller Fils a Paris."No longer availableDim. 20,5 x 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50Een 18 karaats geelgouden ketting met 18 kt geelgouden hanger of broche bezet met een camee.
#311Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.
A lot of 12 chromo albums, various themes; history, geography, folklore, etc. Various editions; Jacques, Meurisse,...No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#132Eugène Rémy MaesPeriod: 1849-1931“Twee eenden in het kippenhok”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, begin XXste eeuw.
"Two ducks in the chicken coop." A painting, oil on panel. Signed at the bottom, early 20th century.No longer availableDim. 26,5 x 17,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#326Een bijzetmeubel met twee niveaus in eik op wieltjes.
A side table with two levels in oak on wheels.No longer availableDim. 66 x 73 x 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#426Pierre Guariche, Meurop“Gamma” Een vintage design gestoffeerd kuipzeteltje met originele bekleding. Ontwerp door Pierre Guariche voor Meurop.
#496BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#201Daum FranceEen vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gemerkt.
A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chrome stand, marked.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 250 / 350 -
#111Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.
#123Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. P.U.
A vase made of cut crystal, green colored throughout. Marked P.U.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 80