#547Een oryxschedel op houten muurplaat.
Un crâne d’oryx sur un panneau mural en bois.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 50 / 80 -
#667Een plaasteren mannentorso met tweekleurig patina.
#695Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
#21Een zeshoekig vaasje van meerkleurig aardewerk met een vlakkenmotief. Onderaan gemerkt en het decor gesigneerd ‘Dubois’.
Un petit vase hexagonal en faïence polychrome au motif de surfaces. Marque sous la base et le décor signé ‘Dubois’.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#439L. Van Lint“Vrouw aan de rand van het dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au bord du village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#96Een kleine eikenhouten commode met vier laden. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une commode en chêne à quatre tiroirs. Période Louis XVI.No longer availableDim. 78 x 67 cmEstimate: € 80 / 100 -
”Scène expressionniste de la récolte”; Huile sur toile. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100