Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.
Marmi

Een dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.

Montre de dame et son bracelet en or blanc 18 ct.
Dim. Bruto: 35,74 g
SKU: 2308160100.
Categories: Goud, Uurwerk.
Auction day: 23 August 2016 19:00
Catalogue #100
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #215

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad.

    Paire de broches en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une feuille.
    No longer available
    Dim. 12,36 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden fotohanger in de vorm van een hart.

    Pendentif à photographie en or jaune en forme de coeur.
    No longer available
    Dim. 6,78 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #65

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. (één ontbreekt) en robijncabochons van ± 0,30 ct. En met een centrale fantasiesteen.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct (une pierre manque) et de cabochons de rubis de ± 0,30 ct. Une pierre de fantaisie centrale.
    No longer available
    Dim. 11,63 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #25

    Een paar oorbellen, een horoscoop, een speld en een ring met een parel van 18 karaats geel goud.

    Paire de boucles d’oreilles, un horoscope, une épingle et une bague avec perle. Or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 10,75 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #20
    Baume & Mercier

    Een dameshorloge van roestvrij staal.

    Montre de dame en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #35

    Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Trois différentes alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,54 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #50
    Petit Fils Roskopf

    Een oude zakhorloge remontoir. Zwitsers werk.

    Remontoir de poche ancien. Travail suisse.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #80

    Een paar 18 karaats geel gouden broches bezet met peridoot.

    Paire de broches en or jaune 18 ct serties de péridot.
    No longer available
    Dim. 8,87 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #185
    Jaeger-Lecoutre

    Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. Genummerd.

    Montre d’homme en or jaune 18 ct. Numérotée.
    No longer available
    Dim. Bruto: 29,79 g
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #10

    Een 14 karaats geel gouden hanger met camee, een zilveren hanger met edelweiss, een broche met Delfts aardewerk, een fantasiearmband met tijgeroog e.a.

    Pendentif avec camée en or jaune 14 ct, un pendentif en argent à l’edelweiss, une broche avec faïence de Delft, un bracelet de fantaisie avec oeil de tigre e.a.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #155

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 20,45 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #340

    Een lot van zeven oude zakhorloges, waarvan drie met zilveren kast. Beschadigingen

    Lot de sept montres de poche dont trois à boîtier en argent. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #60

    Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen met initialen.

    Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct aux initiales.
    No longer available
    Dim. 14,17 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #135

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee parels.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune serties de petits saphirs ayant un pois total de ± 0,40 ct et de deux perles.
    No longer available
    Dim. 7,93 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #30

    Een 18 karaats geel gouden ring met initialen.

    Bague en or jaune 18 ct aux initiales.
    No longer available
    Dim. 5,05 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #55

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet onyx en met initialen.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’onyx et avec initiales.
    No longer available
    Dim. 11,98 g
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #85

    Een 18 karaats wit gouden “toi et moi” ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Bague “toi et moi” en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 4,53 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #606

    Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.

    Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 247 x 178 x 69 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #548

    Een opgezette cobra.

    Cobra empaillée.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304

    Een lot van zes verschillende bronzen opiumgewichtjes in de vorm van tempelleeuwen.

    Lot de six différents poids à opium en bronze. En forme de lions de temple.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #83

    Een paar grote tabakspotten van blauw en wit aardewerk.

    Paire de pots à tabac en faïence bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #241

    Een 800 ‰ zilveren aperitiefschaal met vier glazen recipîënten.

    Plat à apéritif en argent 800‰ avec quatre verres.
    No longer available
    Dim. 536 g
    Estimate: € 120 / 200
  • #528

    Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Guan Yin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chines.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #198

    “Acropora Gravida”. Een witte koraal op een sokkeltje van kunststof.

    “Acropora Gravida”. Un corail blanc sur un socle en plastique.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #18

    Koffiestel van verzilverd metaal. Koffie-, melk- en suikerpot gemerkt EPNS en een toegevoegd dienblad.

    Garniture à café en métal argenté. Cafetière, pot à lait et sucrier. Marqués EPNS. Nous ajoutons un plateau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #682
    Vleugels

    “De tien geboden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Les dix commandements”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 110 x 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #218
    Van Immerseel

    “Ons heerke veranderde water in wijn, hoe kan zat zijn zondeke zijn?”. Een glas-in-loodraam, gemonteerd in een lichtbak.

    “Ons heerke veranderde water in wijn, hoe kan zat zijn zondeke zijn?”. Vitrail. Avec lumière.
    No longer available
    Dim. 54 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #660

    “Bell boy”. Een promotiefiguur van polychroom kunststof. Amerikaans werk.

    “Bell boy”. Figure de promotion en plastique polychrome. Travail américain.
    No longer available
    Dim. h: 146 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More