Other lots in this auction
-
#214
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#403
Een antieke gelakte Myanmarese rieten lunchbox. beschadigingen aan de lak.
Une ancienne boîte à lunch en osier laqué de Myanmar. Peinture endommagée.No longer availableDim. Ø: 21 cm; h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#146
Een groengepatineerd gietijzeren vogelbad met schelpvormig bassin en twee vogeltjes.
Bain d'oiseaux en fonte patinée verte avec bassin en forme de coquille et deux oiseaux.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 160/180 -
#603
Een met marqueterie versierde houten kolompendule, tijdperk Napoleon III.
Une pendule à colonnes en bois décoré de marqueterie d'époque Napoléon III.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#58
Een bebaard mannenhoofd van gebeeldhouwd hout als wandversiering.
Tête d'homme barbu en bois sculpté pour décoration murale.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#93Goebel, Germany
“Jump for joy” & “Count me in”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. Nrs. 2084 A & -B.
Jump for joy & Count me in . Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas. Nos 2084 A & -B.No longer availableDim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 120/140 -
#446
Een handgeknoopt wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis en laine noué à la main avec un décor floral.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 200/300 -
#121
Een allegorisch bronzen beeld met opschrift “Mathieu de Dombasle” & “Olivier de Serres”.
Une statue allégorique en bronze avec inscription Mathieu de Dombasle & Olivier de Serres .No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 90/110 -
#119
“Bloemen”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
Fleurs . Technique mixte. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50/80 -
#640
Een eenvoudige ronde wandklok met albasten wijzerplaat en met geëmailleerde romeinse cijfers. In houten kast. Met slinger en sleutel. Grote wijzer manco. Lichte randschade.
Pendule murale ronde à cadran en albâtre aux chiffres romains. Meuble en bois. Avec clef et balancier. Grande main manque. Usures aux bords.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 50/60 -
#605
Een mooi gevormde regulateur van diverse houtsoorten.
Joli régulateur en bois divers.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#685
Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30/40