#808
Een mahoniehouten kist, versierd met messing.
#716
Een handgeknoopt Oosters karpet van gemerceriseerd katoen.
#46
Een rotan staander met een houten vogelkooi.
#458
#337Delacre, Bruxelles
#173
Chat assis en bois de rose. Monogramme B.J. 57, peut-être par Jordens. Usures au vernis.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200/300 -
#365
Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen één bezet met turkoois.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct dont une sertie de turquoise.No longer availableDim. 2,75Estimate: € 100/150 -
#202
“Apollo”. Olieverf op doek. Italiaanse school, omstreeks 1700.
“Apollon”. Huile sur toile. Ecole italienne, vers 1700.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 500/800 -
#178
Een gefineerd meesterstuk van fruit- en palisanderhout in de vorm van een miniatuur semainier. Omstreeks 1850.
#584Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#146Allix à Cenilly-Notre-dame
#705
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 216 x 127 cmEstimate: € 60/100