#688Een geslepen glazen karaf.
#249Leon BruninPeriod: 1861-1949“Oude man in zijn studie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Paris, 1901’. In origineel kader. Werk op te frissen.
”Vieil homme dans son bureau”. Huile sur toile. Signée et datée ‘Paris, 1901’. Avec encadrement d’origine. A rafraîchir.No longer availableDim. 116 x 89 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#504“Collage”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Boudin.
#384L. De Coster“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#231“Uitgebreid Maaslandschap met steengroeve op de voorgrond”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 115 x 170 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#259Dominique d’OrangePeriod: °1948“Tuingezicht met tafel en stoeltje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1996.
”Scène de jardin, table et chaises”. Huile sur toile. Signée et datée 1996.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 320 / 380 -
#554Een reeks van drie verschillende Chinese ceremoniële plaquettes van steen.
Une série de trois plaquettes de cérémonie chinoises en pierre de cérémonie.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 100 / 150