#540Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
#744Möller“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Anvers ‘15.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers ‘15.No longer availableDim. 64 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#472“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Larkhoff.
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#32Willy StockPeriod: 1917 - 1998“Straatzicht op een regenachtige dag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène de rue pluvieuse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#168ASC“Batmobile”. Een speelgoedauto op batterijen met motorgeluid en zwaailicht. in originele doos. Jaren ‘60.
”Batmobile”. Une voiture jouet sur piles, à gyrophares et bruit de moteur. Emballage d’origine. Années ‘60.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#579Panamarenko“Luchtschip”. Een gesigneerde poster.
#836KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
“Antonio”. Objets en cristal de la série “Magie de la danse” d’après un modèle de Martin Zendron. Edition annuelle 2003. Dans la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 160