Other lots in this auction
-
#16Een antieke eikenhouten scribaan. Zonder sleutels.
Un scriban antique en chêne. Sans clé.No longer availableDim. 30 x 7à x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 3,10 ct.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 950 / 1150 -
#422Henri Evenepoel“Personages”. Een studietekening op papier. Gesigneerd.
”Personnages”; Une étude sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#841Een lot kleine klokjes, waarbij drie regulateurs en een Zaans klokje van kunststof en een houten klokje.
Un lot de petites pendules, dont trois régulateurs et une pendule de Zaan en plastique, et une en bois.No longer availableDim. h: 20 - 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#842Rémy Cornelissen“Don Quichot.” Litho genummerd 35/50. 106e. Gesigneerd buiten de plaat.
”Don Quichotte”. Une lithographie, numérotée 35/50.No longer availableDim. 59,5 x 43,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#173Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#123Een paar porseleinen beelden - “De houtsprokkelaar.” en “Het bloemenmeisje.” Italiaans werk.
Une paire de statues en porcelaine: “Le ramasseur de petit bois “ et “ La fille aux fleurs”. Travail italien.No longer availableDim. 76 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#76Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#710Een paar kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor, waarbij één op ebbenhouten sokkeltje. Begin XXste eeuw.
Une paire de petits bustes africains en ivoire sculpté, dont un buste sur un socle en ébène.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 50 / 70 -
#461Een lot metalen miniatuurklokjes, waarbij een Zwitsers van smeedijzer, twee met bronzen wijzerplaat, twee met geëmailleerde wijzerplaat en met een afbeelding van de Sint-Pietersbasiliek uit 1950. Enkele zonder slingertje.
Un lot de pendules miniatures en métal, dont une de suisse en fonte, deux à cadrans en bronze, deux à cadrans en émail et une avec une représentation de la Basilique Saint-Paul, 1950. Quelques unes sans balanciers.No longer availableDim. h: 5 - 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#44Ben Van Os“Kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 70 / 100 -
#85Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale robijn cabochon van ± 2,12 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,16 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un rubis cabochon central de ± 2,12 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 6,44 gEstimate: € 1500 / 1700

