Other lots in this auction
-
#229“De genezer”. Olieverf op doek. Herdoekt. Italiaanse School, XVIIde eeuw.
”Le guérisseur”. Huile sur toile. Retoilée. Ecole italienne, XVIIème siècle.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#727“Guanyin met bal”. Een beeldje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
”Guan Yin et boule”. Une statue en porcelaine blanche monochrome, esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#49“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘J.C.’
”Paysage de bruyères”. Huile sur panneau. Monogramme ‘J.C.’.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#465Matchbox SeriesEen lot van vier Matchbox voertuigen. Resp. Nr 1, 2, 24 en een andere.
Un lot de quatre véhicules Matchbox. Resp. 1,2,24 et un autre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#736Een kleine butlerspiegel met goudgepatineerde houten lijst.
Un petit miroir majordome, encadrement à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 65 / 80 -
#223“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre par Henri Laurens.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 650 / 750 -
#352Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Zomers straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue estivale”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et une améthyste taille briolette de ± 4 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 500 / 600 -
#355Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100 -
#552Pol Mara“Fotoshoot”. Een lithografie. Genummerd 38/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Shoot photo”. Une lithographie. Numérotée 38/100 et signée hors planche.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 120 / 160 -
#399G. Goovaerts“Winters zicht te Schilde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Vue hivernale à Schilde”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#413Een paar Engelse gedraaide houten kandelaars.
Une paire de candélabres anglais en bois tourné.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 80 / 120

