#597
Afrikaans beeld. Kuba, Congo.
#100
Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct, serti de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. bruto: 44,50Estimate: € 1500/1700 -
#475
Theepot van Chinees porselein met decor van lange lijzen in uitsparingen.
#190
Une paire de boucles d’oreilles 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 550/650 -
#454Emmanuel NotermanPeriod: 1808 - 1863
“Nobele honden”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Chiens de noblesse”.Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 100/120 -
#899
Een messingen inktpot in Lodewijk XV-stijl met porseleinen recipiënt.
#506
Een lot van vier Oosterse handgeknoopte tapijten.
Een liggende bronzen Boeddha
#486Gabbeh
Een loper van rode wol.
#158
Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt.
#291
Een Zaanse klok. Compleet.
#691
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met een fabeldier in een parade. XXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un animal de fable dans une parade. XXième siècle;No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/100