Other lots by Saksen
Other lots in this auction
-
#557
Een verguld bronzen luchter met dertien lichtpunten met gesatineerd glazen kapjes. Enkele kapjes manco.
Lustre en bronze doré à treize points de lumière avec abat-jour en verre satiné. Quelques abat-jour manquantes.No longer availableDim. H:95cmEstimate: € 120 / 180 -
#104G. William
“Heren met een glas wijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Messieurs avec un verre de vin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#413Val Saint lambert
Een vaas van rozerood kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase de cristal rose-rouge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#115
Een 18 K witgouden ketting met hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif trèfle à quatre feuilles serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1450 / 1500 -
#13Kundo
Een verguld messingen klokje onder glazen stolp.
Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 70 -
#123Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt.
Carafe en cristal incolore taillé avec robinet. Marquée.No longer availableDim. h: 61,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#171Val Saint Lambert
Een fluitvaas en een champagnekaraf van geslepen en rood gedubbeld kristal. Niet gemerkt. De eerste met schilfer bovenaan.
Un vase flûte et une carafe à champagne en cristal taillé et doublé rouge. Non marqué. Le premier avec éclat sur le dessus.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#534I. Dehouck
“Hoeves”. Olieverf op board/ papier. Gesigneerd.
"Fermes". Huile sur carton/papier. Signé.No longer availableDim. 23,5 x 31 cmEstimate: € 75 / 100 -
#99
“Baadster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Baigneuse ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 22,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410
Een 18 K geelgouden met bloemen gegraveerde zakhorloge.
Une montre de poche gravée aux fleurs en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 29,37 gEstimate: € 200 / 300 -
#194Stein
“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver hollandais". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127
Een driedelig klokstel van verguld zamak en albast, bestaande uit een pendule, getooid met een ruiter en een paar driearmige kandelaars. Een hand manco. Voorpoot van Paard gebroken.
Garniture trois pièces en zamak doré et albâtre, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'un cavalier et d'une paire de bougeoirs à trois bras. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300