Other lots in this auction
-
#33Val Saint LambertEen schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.
A dish with bowl of colourless glass, both with silver-plated frames. Marked.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#636Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.No longer availableDim. 158 x 105 & 198 x 124 cmEstimate: € 50 / 70 -
#486Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een levensboom in het decor. Slijtage.
Un tapis persan en soie noué à la main avec un arbre de vie dans le décor. Porter.No longer availableDim. 135 x 77 cmEstimate: € 150 / 200 -
#507Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 450 / 550 -
#579Salvador Dali“Masker”. Litho gehoogd met goudverf. Gesigneerd en H.C. buiten de plaat.
"Mask". Lithograph heightened with gold paint. Signed and HC outside the plate.No longer availableDim. 47 x 44 cmEstimate: € 200 / 220 -
#634Maurits BilckeEen linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.
A linocut, signed and dated 1935.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#146Cilinderbureau van gebeeldhouwd eikenhout met onderaan twee brede laden, drie kleinere laden en drie bergvakken achter het blad en nog drie kleinere laden in de opzet. Fluitpoten. Tijdperk Lodewijk XVI.
Cylinder desk of carved oak with two wide drawers at the bottom, three smaller drawers and three storage compartments behind the top and three more smaller drawers in the design. Fluted legs. Era Louis XVI.No longer availableDim. x 135 x 65 cmEstimate: € 500 / 800 -
#376KaradjaEen wollen lopertje. Handgeknoopt.
A wool runner. Hand-knotted.No longer availableDim. 213 x67 cmEstimate: € 25 / 35 -
#603Lot van 3 aardewerken kruiken, vermoedelijk replica 16e eeuws Siegburg.
Lot of 3 earthenware jugs, presumably replica 16th century Siegburg.No longer availableDim. 26cm x Ø8cmEstimate: € 60 / 80 -
#600Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,38 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.38 ct.No longer availableDim. 7,24 gEstimate: € 950 / 1100 -
#186Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
A straight, mahogany secretaire with folding top, two doors at the bottom, a drawer “en doucine” at the top. Inside small drawers with bone pullers. Marble leaf. Era Louis-Philippe.No longer availableDim. 155 x 165 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#145Een Reservistenpijp met pijpenkop van porselein met opschrift “Grüss aus Troppau”. Porseleinen vochtsluis versierd met bloemen. Gebeeldhouwde houten steel, halverwege met een porseleinen tussenstuk versierd met een ruiter. Naar boven toe twee schuiven hertshoorn en hoger een blauw en geel metalen vaandel. Hoornen mondstuk, flexibel gedeelte te herstellen. Metalen deksel.
A Reservist pipe with a porcelain bowl with the inscription "Grüss aus Troppau". Porcelain moisture lock decorated with flowers. Carved wooden handle, halfway with a porcelain spacer decorated with a rider. To the top two slides of stag horn and above a blue and yellow metal banner. Horn mouthpiece, flexible part to restore. Metal lid.No longer availableDim. L: 100 cmEstimate: € 200 / 260


