#560Twee verschillende armbanden met amethistkleurige bolletjes, waarvan één met een zilveren art deco hanger van 900‰ zilver.
Two different bracelets with amethyst coloured balls, one with a silver art deco pendant of 900‰ silver.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#667Een paar Chinese, Wen Chang pagode toren, wierookbranders uit speksteen.
#450Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with a central sapphire of +- 1 ct. and diamonds and diamond baguettes with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 6,54 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#607Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
A brown-glazed earthenware jug, green inside. Marked at the bottom W. Germany Bay.No longer availableDim. H.26 cmEstimate: € 35 / 40 -
#350Een grote messingen salontafel met glazen blad.
#13Sandro MaggioniEen lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.
#9Een spiegel met geslepen glas.
A mirror with cut glass.No longer availableDim. 80 x 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#412“Personage met roze kleding.” Onleesbaar gesigneerd, genummerd 16/100. Draagt watermerk in het papier van Sabena.
“Character with pink clothes.” Illegibly signed, numbered 16/100. Carries watermark in Sabena's paper.No longer availableDim. 38,5 x 29,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#505Een tweedeurskast met houtinleg en twee valse laden in de deuren. Met roodmarmeren blad.
A two-door cabinet with wood inlay and two false drawers in the doors. With red marble top.No longer availableDim. 114 x 131 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
Lot of 4 glazed earthenware jugs and pots, presumably 16th century archaeological finds.No longer availableDim. 13cm x Ø8cmEstimate: € 100 / 150