#288Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.
#606Handgeknoopt Afghaans tapijt.
#439Jan Helen“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#249F. Vermeylen“Bloemenstilleven met blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flower still life with blue vase.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#684Een lot van zeven apothekerspotten met deksel. Met verschillende opschriften. Sommige met schilfers aan de deksels.
A lot of seven apothecary jars with lids. With different inscriptions. Some with flakes on the lids.No longer availableDim. h +- 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#92Eric VerwaerdePeriod: °1930“Vlaams landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flemish landscape”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#597Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 200 / 240