Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.
Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.

Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.

A Davenport desk made of veneered walnut. Small drawers on the right, false drawers on the left, sculpted legs. XIXth century. Some wear to the veneer.
Dim. H. 86 cm
SKU: 0703230116.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 130 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #495

    Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.

    A wooden, sculpted screen. 4-part and detailed carving with leaf motif.
    No longer available
    Dim. 189 x 51,5cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #435

    Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #213

    Een bronzen hondje, liggende op een marmeren sokkel.

    A bronze dog, lying on a marble base.
    No longer available
    Dim. L. 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #567

    lot van 4 geglazuurd aardewerken kommen en vergiet, vermoedelijk 16e eeuws, bijgevoegd aardewerken warmhouder, vermoedelijk 19e eeuws met opschrift “AM STER DAM”

    lot of 4 glazed earthenware bowls and colander, presumably 16th century, added earthenware warm holder, presumably 19th century with inscription "AM STER DAM"
    No longer available
    Dim. 11cm x Ø16cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #414
    Mau Putjan

    Twee diverse tekeningen.

    Two different drawings.
    No longer available
    Dim. 20x15 cm en Ø 10 cm.
    Estimate: € 35 / 40
  • #125

    Een sigarenpijpje gebeeldhouwde meerschuimen kop met voorstelling van de geboorte van Venus. Steel van amber.

    A cigar pipe sculpted meerschaum head depicting the birth of Venus. Stem of amber.
    No longer available
    Dim. L: 15 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #97

    Zilveren bonbonniere met kaartje vanwege de Koning & Koningin.

    Silver bonbonniere with card from the King & Queen.
    No longer available
    Dim. h8cm Ø14cm 260g
    Estimate: € 120 / 160
  • #101

    Waaier in vergulde presentatielijst. XIXde eeuw. Gesigneerd.

    Fan in presentation frame. XIXth century. Signed.
    No longer available
    Dim. L: 60 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #36

    Een houten gesculpteerd en gepatineerd Louis XVI type bureaustoel. Met kussen en rieten zit-en rugleuning.

    A wooden carved and patinated Louis XVI type office chair. With cushion and wicker seat and backrest.
    No longer available
    Dim. h81 x l51 x b56cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #387

    Een achthoekige Aziatische houten voorraadmand, versierd met verguld bloemendecor.

    An octagonal Asian wooden storage basket, with gilt floral decoration.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #64
    Frans Boeye
    Period: 1888 - 1968

    “Heidelandschap.” Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Heathland.” Pastel on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #703

    Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.

    Two different armchairs in Régence style.
    No longer available
    Dim. H: 93-95 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More