#18Goebel“Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit, ontworpen door Maria Innocentia Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 96.
Gretel. A figurine of multi-coloured biscuit, designed by Maria Innocentia Hummel. Marked and numbered 96 on the bottom.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#598Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#37O.I.P. GandEen messingen microscoop.
A brass microscope.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#496IspahanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#536Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
An oriental hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 245 x 168 cmEstimate: € 100 / 160 -
#376KaradjaEen wollen lopertje. Handgeknoopt.
#118Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
#61Furstenberg“De kastanjebranders”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.
"The Chestnut Burners". A group of multicolored German porcelain. Marked.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#607Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#424Een moderne zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 70/125.
#352lot van 4 blauw witte tegels, met dierlijke figuren afgebeeld, geschat 18e-19e eeuws
#413DoyenEen blauwe glazen mileu-de-table in twee onderdelen.
A blue glass centerpiece in two parts.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 40 / 50