#386Indo-BidjarEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 143 x 67 cmEstimate: € 25 / 35 -
#239Een lijst met tien oude gravures m.b.t. de Antwerpse ommegang. De Walvis, De Olifant, De Kemel, De Reus, een stadszicht “de Jarelykse Triumphante Omgang tot Antwerpen” door Jan Van Luyken (1684), een Zangtekst en een tekst “Famas trompetklank van den Ommegank”.
A list with ten old engravings related to the Antwerp procession. De Walvis, De Olifant, De Kemel, De Reus, a city view “the Jarelykse Triumphante Omgang tot Antwerpen” by Jan Van Luyken (1684), a song text and a text “Famas trompetklank van den Ommegank”.No longer availableDim. Tot. 91 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203Een luchter met 6 lichtpunten en een paar vergulde wandlampen, telkens met 2 lichtpunten, bloem en blad vormen.
#361Een lot van 4 religieuze beeldjes uit porselein en biscuit.
#140Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,29 ct.
#693VictoriaEen uitgebreid porseleinen koffieservies circa 1920. Voor 10 personen.
An extensive porcelain coffee service circa 1920. For 10 people.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#266Een Provençaalse broodkast van notenhout. XIXde eeuw.
A Provencal bread cabinet made of walnut. XIXth century.No longer availableDim. 82 x 98 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#352lot van 4 blauw witte tegels, met dierlijke figuren afgebeeld, geschat 18e-19e eeuws
#295Drie protectiedekens uit W.O. II. “Against sprayed blister gases”. Gedateerd 5 december 1944.
Three protection blankets from WWII. “Against sprayed blister gases”. Dated December 5, 1944.No longer availableEstimate: € 30 / 40