Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.
Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.

Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.

A Davenport desk made of veneered walnut. Small drawers on the right, false drawers on the left, sculpted legs. XIXth century. Some wear to the veneer.
Dim. H. 86 cm
SKU: 0703230116.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 130 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #361

    Een lot van 4 religieuze beeldjes uit porselein en biscuit.

    A lot of 4 religious figurines made of porcelain and biscuit.
    No longer available
    Dim. H: 16-18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #469
    Charles Melokoff

    “Waterdraagster in oriëntaals straatzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Water-carrier in oriental street view.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 84 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #525

    Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.

    Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.
    No longer available
    Dim. H. 272 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #6

    Een mahoniehouten psychèspiegel met gechantourneerde basis. Tijdperk Victoria.

    A mahogany psyche mirror with a blackened base. Era Victoria.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    J.M.C.

    “Vissersfamilies op het strand bij een woelige zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1868.

    "Fishing families on the beach in a turbulent sea". Oil on panel. Monogrammed and dated 1868.
    No longer available
    Dim. 15 x 20,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #277

    Koperen doofpot, eind 17e eeuw.

    Copper cover-up, late 17th century.
    No longer available
    Dim. h33cm Ø16cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #533

    Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.

    A Chinese style wool carpet with blossoms in the decor.
    No longer available
    Dim. 185 x 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #9

    Een spiegel met geslepen glas.

    A mirror with cut glass.
    No longer available
    Dim. 80 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #565

    Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. h 58cm b 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #198
    Hergé

    “Kuifje en het Zwarte Goud”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55’’’. Goede staat.

    “Tintin and the Black Gold”. hardcover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55'''. Good state.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #160

    Een 18 karaat witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale robijn cabochon van +- 4 ct.

    An 18 carat white gold necklace with pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.30 ct. and a central ruby cabochon of +- 4 ct.
    No longer available
    Dim. 6,05 g
    Estimate: € 1200 / 300
  • #601

    Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruikjes, vermoedelijk 16e eeuws replica.

    lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century replica.
    No longer available
    Dim. 13cm x Ø6cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More