#183
Een paar cloisonné vazen, in geometrische waaiervorm.
#203
Een luchter met 6 lichtpunten en een paar vergulde wandlampen, telkens met 2 lichtpunten, bloem en blad vormen.
#4E. Ivanovsky
“Cavalier spaniel”. Een grafiettekening. Gesigneerd en gedateerd 1933.
#596
Een handgeknoopt wollen Turks tapijt.
#446Mori
Een bidkleedje met een Beloutsjmotief.
#122Frans Bakker
“Man op kruiwagen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
#630
Een parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#268Val Saint Lambert
lot van 6 divers gekleurde kristalglazen, Val Saint Lambert.
#677
Twee geisha’s van veelkleurig Japans porselein.
Two geishas of multicoloured Japanese porcelain.No longer availableDim. H. 32 & 20 cmEstimate: € 35/45 -
#689
A batch of dishes, covered dishes and a sauce boat of silver-plated metal, with a pearl frieze on the edge.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#306
Een hoekkastje met één deur. Engels werk.
#283Daum France
Een kleurloos kristallen coupe.
A colourless crystal coupe.No longer availableDim. 20 x 72 cmEstimate: € 25/35