Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.
Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.

Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.

A Davenport desk made of veneered walnut. Small drawers on the right, false drawers on the left, sculpted legs. XIXth century. Some wear to the veneer.
Dim. H. 86 cm
SKU: 0703230116.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 130 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #288

    Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.

    French Provencal, glazed pitcher, 19th century.
    No longer available
    Dim. h37cm x Ø28cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #606

    Handgeknoopt Afghaans tapijt.

    Hand-knotted Afghan carpet.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #634
    Maurits Bilcke

    Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.

    A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #439
    Jan Helen

    “A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.

    “A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.
    No longer available
    Dim. 60 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #652

    Een melkkannetje van veelkleurig porselein met een Frans bloemenmotief. China, omstreeks 1800.

    A milk jug in multicoloured porcelain with a French floral motif. China, about 1800.
    No longer available
    Dim. H. 14,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #316

    Een bijzettafeltje in Franse marqueterie met een lade in de gordel en met een messingen galerijtje en monturen. Lodewijk XV-stijl.

    A side table in French marquetry with a drawer in the belt and with a brass gallery and mountings. Louis XV style.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #249
    F. Vermeylen

    “Bloemenstilleven met blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Flower still life with blue vase.” Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #81

    Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.

    A pair of silver presentation dishes on four legs. 800‰.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm 500 g
    Estimate: € 200 / 240
  • #478

    Een grote, blauw wit Chinese bloempot, afgebeeld met tempelleeuwen en varia decoratie.

    A large, blue and white Chinese flowerpot, depicted with temple lions and various decorations.
    No longer available
    Dim. h 40cm x Ø40cm
    Estimate: € 325 / 350
  • #684

    Een lot van zeven apothekerspotten met deksel. Met verschillende opschriften. Sommige met schilfers aan de deksels.

    A lot of seven apothecary jars with lids. With different inscriptions. Some with flakes on the lids.
    No longer available
    Dim. h +- 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #92
    Eric Verwaerde
    Period: °1930

    “Vlaams landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Flemish landscape”. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 70 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #597

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.

    A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More