Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.
Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.

Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.

A Davenport desk made of veneered walnut. Small drawers on the right, false drawers on the left, sculpted legs. XIXth century. Some wear to the veneer.
Dim. H. 86 cm
SKU: 0703230116.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 130 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #43
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.

    A green crystal vase with a twisted rib motif. Marked.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #386
    Indo-Bidjar

    Een wollen karpet. Handgeknoopt.

    A wool rug. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 143 x 67 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #239

    Een lijst met tien oude gravures m.b.t. de Antwerpse ommegang. De Walvis, De Olifant, De Kemel, De Reus, een stadszicht “de Jarelykse Triumphante Omgang tot Antwerpen” door Jan Van Luyken (1684), een Zangtekst en een tekst “Famas trompetklank van den Ommegank”.

    A list with ten old engravings related to the Antwerp procession. De Walvis, De Olifant, De Kemel, De Reus, a city view “the Jarelykse Triumphante Omgang tot Antwerpen” by Jan Van Luyken (1684), a song text and a text “Famas trompetklank van den Ommegank”.
    No longer available
    Dim. Tot. 91 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #203

    Een luchter met 6 lichtpunten en een paar vergulde wandlampen, telkens met 2 lichtpunten, bloem en blad vormen.

    A chandelier with 6 light points and a pair of gilded wall lamps, each with 2 light points, forming flower and leaf.
    No longer available
    Dim. 55cm
    Estimate: € 150 / 175
  • #164
    Jan Heylemans

    “Hoeve bij een stroom, met een lijnvisser in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1881.

    "Farmhouse by a stream, with a line fisherman in the distance". Oil paint on panel. Signed and dated 1881.
    No longer available
    Dim. 18 x 22 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #361

    Een lot van 4 religieuze beeldjes uit porselein en biscuit.

    A lot of 4 religious figurines made of porcelain and biscuit.
    No longer available
    Dim. H: 16-18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #140

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,29 ct.

    An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.29 ct.
    No longer available
    Dim. 7,40 g
    Estimate: € 1600 / 1700
  • #693
    Victoria

    Een uitgebreid porseleinen koffieservies circa 1920. Voor 10 personen.

    An extensive porcelain coffee service circa 1920. For 10 people.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #32
    Maurits Bilcke

    “Ruine”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1948.

    "Ruin". An ink drawing, signed and dated 1948.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #266

    Een Provençaalse broodkast van notenhout. XIXde eeuw.

    A Provencal bread cabinet made of walnut. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 82 x 98 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #352

    lot van 4 blauw witte tegels, met dierlijke figuren afgebeeld, geschat 18e-19e eeuws

    lot of 4 blue and white tiles, depicting animal figures, estimated 18th-19th century
    No longer available
    Dim. 13 x 13cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #295

    Drie protectiedekens uit W.O. II. “Against sprayed blister gases”. Gedateerd 5 december 1944.

    Three protection blankets from WWII. “Against sprayed blister gases”. Dated December 5, 1944.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More