Similar lots by type
-
#435
Een designschaal van meerkleurig glas.
Un bol design en verre multicolore.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#695
Een karafje van groen glas met zes bijpassende glaasjes. We voegen er zeven kleurloze borrelglaasjes, waaronder enkele van Elixir d’Anvers aan toe.
Une carafe en verre vert avec six verres assortis. Nous y ajoutons sept verres à liqueur incolores, dont certains d'Elixir d'Anvers.No longer availableDim. h: 29 cm - 8 cmEstimate: € 25/35 -
#385Rosenthal
“Medusa”. Een presse - papier in mat glas van Versace voor Rosenthal.
"Méduse". Un presse-papier en verre dépoli par Versace pour Rosenthal.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40/50 -
#689
Een lot geslepen kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twaalf kommetjes, tien glaasjes, een schaal op voet, een ijsemmertje met metalen deksel, twee karaffen en een groot aantal stoppen van karaffen.
Lot de cristal taillé incolore et de verrerie, composé de douze bols, dix verres, un bol sur pied, un seau à glace avec couvercle en métal, deux carafes et un grand nombre de bouchons de carafe.No longer availableDim. H:7-37cmEstimate: € 40/50 -
#407
Een lot van drie antieke glazen kaasstolpen. XIXe eeuw.
Lot de trois anciennes cloches à fromage en verre. XIXème siècle.No longer availableDim. H:20-30cmEstimate: € 100/120 -
#301
Een lot rookgrijs glaswerk, bestaande uit twee coupes van Val St. Lambert, een geslepen vaas en een karafje (schilfer) met vijf borreltjes.
Lot de verrerie gris fumé, composé de deux coupes du Val St Lambert, d'un vase taillé et d'une carafe (éclat) avec cinq verres.No longer availableDim. h: 6, 13, 21 & 22 cmEstimate: € 30/40 -
#318
Een schaaltje en acht snoepjes van gekleurd Muranoglas.
Un bol et huit bonbons en verre de Murano coloré.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 35/45 -
#495Noveroy, France
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 80/120 -
#463Goldan Talast
Een mondgeblazen glazen vaas in blauw en geel. Onderaan gemerkt. Noorwegen.
Vase en verre soufflé à la bouche bleu et jaune. Marqué en bas. Norvège.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#593
Een paar siercoupes van rood gedubbeld glas met geslepen kleurloos decor van wijnranken. Enige randschade.
Une paire de coupes décoratives en verre doublé rouge à décor incolore taillé de vignes. Eclats au bord.No longer availableDim. h: 17 cm Ø: 19 cmEstimate: € 100/150 -
#342
Een modern glazen vaasje.
Un vase en verre moderne.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25/45 -
#578
Een vaas van groen Muranoglas met gouden inclusies.
Un vase en verre de Murano vert avec des inclusions d'or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65/75 -
#581
“Een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
« Une tête de verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 85/100
Other lots in this auction
-
#476
Een handgeknoopt Kaukazisch wollen kleed.
Un tapis en laine du Caucase noué à la main.No longer availableDim. 356 x186cmEstimate: € 80/120 -
#585Tirschenreuth, Bavaria
Een achthoekig porseleinen eetservies met vergulde randen, bestaande uit 12 grote borden, 13 diepe borden, zes kleine borden, een grote terrine (zonder deksel), twee kleine terrines, een sauskom, een grote en een kleine schotel en een diepe kom. We voegen er zes bordjes van Winterling aan toe.
Service de table octogonal en porcelaine à tranches dorées, comprenant 12 grandes assiettes, 13 assiettes creuses, six petites assiettes, une grande terrine (sans couvercle), deux petites terrines, un saucière, une grande et une petite soucoupe et un bol profond. Nous ajoutons six assiettes Winterling.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#521
“Leeuwin”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Paris.
"Lionne". Une statue en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 850/950 -
#115Nicolas Van den EedenPeriod: 1856 - 1918
“Het gebed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 800/1000 -
#192A. De Smet
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Peinture endommagée dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#198
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer met een marmeren blad en een lade en doucine.
Un cabinet à deux portes en placage d'acajou avec un dessus en marbre et un tiroir en doucine.No longer availableDim. 151 x 11 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#601
Een paar verguld bronzen kandelaars in barokke stijl en een eclectische kandelaar met vier armen.
Une paire de bougeoirs en bronze doré de style baroque et un bougeoir éclectique à quatre bras.No longer availableDim. h: 27,5 & 56 cmEstimate: € 50/70 -
#97
Een lot van zeven oude fotocamera’s en een verrekijker.
Lot de sept anciennes caméras à photographies et une paire de jumelles.No longer availableDim. H:10cmEstimate: € 120/180 -
#232Antoine De Smet
“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 64 cmEstimate: € 80/100 -
#634
Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Une paire de gouaches persanes sur soie.No longer availableDim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#453
Een grote designvaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een jachtscène in laagreliëf. Onderaan genummerd. Jaren ‘60.
Un grand vase design en faïence émaillée multicolore avec une scène de chasse en bas relief. Numéroté en bas. années 60.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 45/60 -
#179Victor AbeloosPeriod: 1881-1965
“Symphonie van bruin en rood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Symphonie de brun et de rouge". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 250/300