#64
Een album met vintage postkaarten met Antwerps regionale thema’s.
An album with vintage postcards featuring regional themes of Antwerp. -
#2
Een lot van oude foto’s en postkaarten, hoofdzakelijk Duitsland.
A lot of old photos and postcards, mainly from Germany. -
#75
“De mirakelen van Fransiscus Xaverius”. Een gravure naar een werk van Rubens.
"The miracles of Francis Xavier". An engraving after a work by Rubens. -
#109
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing. -
#7
Een oud lederen valiesje, te restaureren.
An old leather suitcase, in need of restoration. -
#24
“Antwerpen en Brugge”. Een lot van 2 kleurenlitho’s op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 27/350 & 167/350.
"Antwerp and Bruges". A lot of 2 color lithographs on paper. Signed and numbered 27/350 & 167/350 at the bottom outside the plate. -
#74
Een 19e eeuws petit point Gobelin afkomstig van de rugleuning van een stoel.
A 19th-century petit point Gobelin originating from the backrest of a chair. -
#162
Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
#164
Een eikenhouten hoekstoeltje met biezen zit.
#69Limoges France
Een set van 6 porseleinen mokkatasjes met onderbordjes in geschenkkoffer, gemerkt Limoges.
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#119
Een wandklok/paardjesklok in hout. Laat 20ste eeuws.
A wall clock/horse clock in wood. Late 20th century.