Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een decoratieve foto met een zicht op Hong Kong op plexiglas.

Een decoratieve foto met een zicht op Hong Kong op plexiglas.

Une photo décorative avec une vue de Hong Kong sur plexiglas.
Dim. 80 x 120 cm
SKU: 3008220619.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #619
Estimate: € 90 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #103

    Een Russisch reisicoon van messing en email in drieluik. XVIIIe eeuw.

    Icône de voyage russe en laiton et émail en triptyque. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 14 x 13 cm (x3)
    Estimate: € 100 / 150
  • #254
    Marcel Ruyssinck

    “Meisje met kat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Fille au chat". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #71

    “Allegorie op de druivenoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit naar een werk van Mathurin Moreau.

    « Allégorie des vendanges ». Un groupe de biscuit blanc monochrome d'après une oeuvre de Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 53,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #416

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.

    Un tapis en laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 220 x 140 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #524

    Een houten stuurwiel.

    Un volant en bois.
    No longer available
    Dim. Ø 110 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #431

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in een tuin.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour impériale dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #497

    Een grote ronde cachepot van Chinees wit en blauw porselein versierd met leeuwenkoppen en tempelleeuwen in het decor.

    Un grand cache-pot rond en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor de têtes de lions et de lions du temple dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 40 Ø 41 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #443

    Een antiek koperen hertje. Oost-Bali.

    Un cerf en cuivre antique. Est de Bali.
    No longer available
    Dim. h: 44,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #480

    Een rok en bijpassende bolero van beige satijn versierd met Brusselse naaldkant en met takken en bloemen in gouddraad. XIXe eeuws.

    Une jupe et un boléro assortis en satin beige décorés de dentelle de Bruxelles à l'aiguille et de branches et fleurs en fil d'or. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #611
    Val Saint Lambert

    Een lot bestaande uit twee langgerekte coupes en een asbak. Twee met merk en gegraveerd.

    Un lot composé de deux coupes allongées et d'un cendrier. Deux avec marque et gravés.
    No longer available
    Dim. l: 66, 56 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #152

    “Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.

    « Représentation de la Sainte Vierge avec Jésus ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #41

    Apothekersset in kastje met vier laden, gevuld met talrijke kruiden in tubes. Omstreeks 1930.

    Ensemble de pharmacie dans un meuble à quatre tiroirs, rempli de nombreuses herbes en tubes. Vers 1930
    No longer available
    Dim. 26x30x38cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More