Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.

Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.

Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.
Dim. h: 27,5 cm
SKU: 2405220401.
Category: Glaswerk.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #661
    Daum, Nancy

    Een schaaltje van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en met het kruis van Lotharingen.

    Un bol en pâte de verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.
    No longer available
    Dim. 8 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #398

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #408

    Een vaas van paars en wit Italiaans glas.

    Un vase en verre italien violet et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #411

    Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.

    Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #631

    Een vaas van meerkleurig en iriserend glas.

    Un vase de verre multicolore et irisé.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #68
    E. Constantin

    Een glazen vaas met een met zuur geëtst en gepolychromeerd decor van bloemen en bladeren. Gesigneerd.

    Vase en verre à décor gravé à l'acide et polychrome de fleurs et feuillages. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #648

    Een designvaas van wit en grijs Italiaans glas.

    Un vase design en verre italien blanc et gris.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #335

    Een lot van vier gekleurde Engelse sodaflessen.

    Un lot de quatre bouteilles de soda anglaises colorées.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #367

    Een paar kleine vaasjes van rookgrijs glas met een gegraveerd en verzilverd en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    Paire de petits vases en verre gris fumé à décor gravé, argenté et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #672

    Een lot van zes bruinglazen apothekerspotten en -flessen.

    Lot de six bocaux et flacons d'apothicaire en verre brun.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #531
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.

    Vase en verre vert à décor de chardons. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #428

    Een designvaas van meerkleurig Muranoglas met decor in de stijl van Picasso.

    Un vase design en verre de Murano multicolore au décor dans le goût de Picasso.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #647

    Een paar glazen stolpjes.

    Une paire de cloches en verre.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #621

    Een designvaas van meerkleurig Italiaans glas.

    Un vase design en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm Ø: 18 cm
    Estimate: € 65 / 80

Other lots in this auction

  • #406

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 202 x 132 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #669

    Een zeshoekige vaas van brons met een cloisonné decor van reigers en bloemen.

    Vase hexagonal en bronze à décor cloisonné de hérons et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #697

    Een lot koper, bestaande uit een antieke jardinière met een bacchantische reliëfscène, een drie messingen schuimspanen en een pollepel. Bijgevoegd twee tinnen bekertjes en een lepel.

    Un lot en cuivre, composé d'une jardinière à l'antique avec un relief bachique, trois écumoires en laiton et une louche. Ajoutées sont deux tasses en étain et une cuillère.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #421

    Een buffel van gesculpteerd jadeïet.

    Un buffle de jadéite sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #175

    Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles De Vos. XIXe eeuw.

    Huile sur toile. Attribuée à Charles De Vos. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #271
    Val Saint-Lambert

    Vier diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Twee met rond voetstuk. Onderaan gemerkt en met label.

    Quatre petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Deux avec socle rond. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 22 à 14,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #381

    Twee paar balustervaasjes van cloisonné op messing. Met houten voetstukjes.

    Deux paires de vases balustres cloisonnés sur laiton. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 24,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #270

    Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 480 / 550
  • #116

    Een eikenhouten dressoir/ televisiemeubel in neogotische stijl met twee deels naar binnen openende deurtjes versierd met briefpaneel. Binnenin een uitschuifbaar blad.

    Buffet/meuble de télévision en chêne de style néo-gothique avec deux portes s'ouvrant en partie vers l'intérieur décorées d'un panneau à lettres. À l'intérieur un plateau extensible.
    No longer available
    Dim. 162 x 123 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #396

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper. Enige slijtage.

    Un chemin de table oriental en laine noué à la main. Usure.
    No longer available
    Dim. 540 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #660
    Beloutch

    Oosters karpet van wol met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Tapis oriental en laine à motif géométrique. Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 85cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #132
    Jano Sokol
    Period: 1909-1983

    “In stoet met het vee naar de kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.

    "En procession avec le bétail à l'église". Huile sur toile. Signée et datée 1968.
    No longer available
    Dim. 50 x 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More