Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.

Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.

Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.
Dim. h: 27,5 cm
SKU: 2405220401.
Category: Glaswerk.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #408

    Een vaas van paars en wit Italiaans glas.

    Un vase en verre italien violet et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #621

    Een designvaas van meerkleurig Italiaans glas.

    Un vase design en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm Ø: 18 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #68
    E. Constantin

    Een glazen vaas met een met zuur geëtst en gepolychromeerd decor van bloemen en bladeren. Gesigneerd.

    Vase en verre à décor gravé à l'acide et polychrome de fleurs et feuillages. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #367

    Een paar kleine vaasjes van rookgrijs glas met een gegraveerd en verzilverd en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    Paire de petits vases en verre gris fumé à décor gravé, argenté et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #335

    Een lot van vier gekleurde Engelse sodaflessen.

    Un lot de quatre bouteilles de soda anglaises colorées.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #648

    Een designvaas van wit en grijs Italiaans glas.

    Un vase design en verre italien blanc et gris.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #398

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #661
    Daum, Nancy

    Een schaaltje van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en met het kruis van Lotharingen.

    Un bol en pâte de verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.
    No longer available
    Dim. 8 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #631

    Een vaas van meerkleurig en iriserend glas.

    Un vase de verre multicolore et irisé.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #647

    Een paar glazen stolpjes.

    Une paire de cloches en verre.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #672

    Een lot van zes bruinglazen apothekerspotten en -flessen.

    Lot de six bocaux et flacons d'apothicaire en verre brun.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #411

    Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.

    Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.

    Vase en verre vert à décor de chardons. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #428

    Een designvaas van meerkleurig Muranoglas met decor in de stijl van Picasso.

    Un vase design en verre de Murano multicolore au décor dans le goût de Picasso.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 85 / 100

Other lots in this auction

  • #663
    Maria Innocentia Hummel

    Zes kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1980 en ‘90.

    Six petites figurines en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées, années 1980 et 1990.
    No longer available
    Dim. H. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een paar gesculpteerde armstoelen in eclectische stijl, versierd met kopjes in de rug en op leeuwenpoten. Met lederen bekleding, versierd met gedreven decors van Leeuwen en torens.

    Paire de fauteuils sculptés de style éclectique, décorés de têtes dans le dossier et sur des pattes de lion. Avec sellerie en cuir, décoré de décors en relief de lions et de tours.
    No longer available
    Dim. 132 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #500

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 3,36 g
    Estimate: € 360 / 400
  • #4
    Charles Mertens
    Period: 1865-1919

    “Portret”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Portrait". Une gravure. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 20 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #483
    Maria Innocentia Hummel

    “Land in Sicht”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 620 en Limited Edition 1992.

    "Terre en vue". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 620 et édition limitée 1992.
    No longer available
    Dim. H. 223 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #634

    “Am Weihnachtsbaum”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 2015. Eerste uitgave 1998.

    "Suis Weihnachtsbaum". Un groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué en bas. non. 2015. Première édition 1998.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #282
    Toon Koster
    Period: 1913 - 1990

    “Molen in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Moulin dans un paysage". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #160

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.

    Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.
    No longer available
    Dim. 22,40 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #131
    Val Saint-Lambert

    Grote bolle coupe op voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa licht rood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk.

    Grande coupe bombée sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge clair dans la masse. Marque gravée sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #675

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.

    Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.
    No longer available
    Dim. 46 x 46 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #437

    Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.

    Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #187
    Val Saint Lambert

    Een vaas op voet van geslepen en groen gedubbel kristal. Onderaan gemerkt, gesigneerd ‘J. P. Kunnen’ en genummerd ‘Pièce unique 98/305.

    Vase sur pied en cristal taillé doublé vert. Marqué en bas, signé 'JP Kan' et numéroté 'Pièce unique 98/305.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More