Similar lots by type
-
#408Een vaas van paars en wit Italiaans glas.
Un vase en verre italien violet et blanc.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 45 / 60 -
#621Een designvaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un vase design en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 25 cm Ø: 18 cmEstimate: € 65 / 80 -
#68E. ConstantinEen glazen vaas met een met zuur geëtst en gepolychromeerd decor van bloemen en bladeren. Gesigneerd.
Vase en verre à décor gravé à l'acide et polychrome de fleurs et feuillages. Signé.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 35 / 45 -
#367Een paar kleine vaasjes van rookgrijs glas met een gegraveerd en verzilverd en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Paire de petits vases en verre gris fumé à décor gravé, argenté et doré. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#335Een lot van vier gekleurde Engelse sodaflessen.
Un lot de quatre bouteilles de soda anglaises colorées.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#648Een designvaas van wit en grijs Italiaans glas.
Un vase design en verre italien blanc et gris.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 45 / 50 -
#398Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 55 / 65 -
#661Daum, NancyEen schaaltje van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en met het kruis van Lotharingen.
Un bol en pâte de verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.No longer availableDim. 8 x 16 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#631Een vaas van meerkleurig en iriserend glas.
Un vase de verre multicolore et irisé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 55 / 65 -
#647Een paar glazen stolpjes.
Une paire de cloches en verre.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 40 -
#672Een lot van zes bruinglazen apothekerspotten en -flessen.
Lot de six bocaux et flacons d'apothicaire en verre brun.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#411Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.
Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#531Val Saint LambertEen vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.
Vase en verre vert à décor de chardons. Avec marque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#428Een designvaas van meerkleurig Muranoglas met decor in de stijl van Picasso.
Un vase design en verre de Murano multicolore au décor dans le goût de Picasso.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 85 / 100
Other lots in this auction
-
#663Maria Innocentia HummelZes kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1980 en ‘90.
Six petites figurines en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées, années 1980 et 1990.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#86Een paar gesculpteerde armstoelen in eclectische stijl, versierd met kopjes in de rug en op leeuwenpoten. Met lederen bekleding, versierd met gedreven decors van Leeuwen en torens.
Paire de fauteuils sculptés de style éclectique, décorés de têtes dans le dossier et sur des pattes de lion. Avec sellerie en cuir, décoré de décors en relief de lions et de tours.No longer availableDim. 132 x 70 cmEstimate: € 200 / 250 -
#500Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 3,36 gEstimate: € 360 / 400 -
#4Charles MertensPeriod: 1865-1919“Portret”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Portrait". Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 20 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#483Maria Innocentia Hummel“Land in Sicht”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 620 en Limited Edition 1992.
"Terre en vue". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 620 et édition limitée 1992.No longer availableDim. H. 223 cmEstimate: € 180 / 220 -
#634“Am Weihnachtsbaum”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 2015. Eerste uitgave 1998.
"Suis Weihnachtsbaum". Un groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué en bas. non. 2015. Première édition 1998.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#282Toon KosterPeriod: 1913 - 1990“Molen in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moulin dans un paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#160Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.
Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#131Val Saint-LambertGrote bolle coupe op voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa licht rood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk.
Grande coupe bombée sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge clair dans la masse. Marque gravée sous la base.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#675Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#437Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#187Val Saint LambertEen vaas op voet van geslepen en groen gedubbel kristal. Onderaan gemerkt, gesigneerd ‘J. P. Kunnen’ en genummerd ‘Pièce unique 98/305.
Vase sur pied en cristal taillé doublé vert. Marqué en bas, signé 'JP Kan' et numéroté 'Pièce unique 98/305.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 300 / 400

