Similar lots by type
-
#166
Antieke 19e eeuwse koperen confituur-pan in geel en rood koper.
-
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
-
#160
Een blauw-wit Chinees porsleinen schaal met landschap in het decor.
-
#162
Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
-
#152
Een blauw-wit Chinees porseleinen vaas met platte zijkanten en landschap in het decor.
-
#153Giuseppe Armani Capodimonte
Een vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
-
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
-
#150
Een uit resin gesculpteerd vintage beeldje van een kleine adelaar.
-
#140
Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
-
#142
Een antiek koperen luchter met gesculpteerde details, centrale bol en 8 lichtpunten.
-
#180
Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
-
#151
Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
-
#203
Een antieke gramofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
-
#189
Een houtgesculpteerde buste. Afrikaans werk.
-
#184
Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
-
#145
Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
-
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
-
#155
Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
-
#157
Een lot van 3 karafjes in blauw glas, zg. Bristol Blue genoemd. bij 1 karafje ontbreekt de stop.
-
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
-
#159Imari
Een Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
-
#143
Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
-
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
-
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
Other lots in this auction
-
#113
“Meisje, oude man en hond”. Een meerkleurige biscuit verso label.
"Girl, old man, and dog." A multicolored biscuit porcelain plaque. -
#86Lempereur & Bernard
Een koperen olielamp. Bovenaan gemerkt L&B.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#109
Een houten tafeltje met gefineerd blad en gesculpteerde voet. 2 laden manco.
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing. -
#170
Een Chinese gelakte doos met een decor van zwanen.
-
#9
Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
-
#202
Een lot van 2 oude lampenradio’s, bestaande uit een Philips BX330A en een Radiola RA95A.
-
#129
Een kleine schouwpendule in houten kast.
-
#165
Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
A plastic bust of a young lady with a headpiece. -
#99Kaiser W. Germany
Een lot van 7 polychroom porseleinen vogeltjes. Onderaan gemerkt.
-
#37
Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.