Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een deels geëmailleerd Russisch messingen reisicoontje.

Een deels geëmailleerd Russisch messingen reisicoontje.

Une icône de voyage en laiton russe partiellement émaillée.
Dim. 5,5 x 5,5 cm
SKU: 2004210042.
Category: Icoon.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #42
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #163

    “Madonna met kind”. Een Russische icoon met verzilverde riza, versierd met email. XIXe eeuw.

    Vierge à l'Enfant . Une icône russe avec riza en métal argenté, décorée d'émail. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 27,5 cm
    Estimate: € 320 / 380

Other lots in this auction

  • #58
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt. Enkele schilfers aan de bovenrand.

    Un grand vase en cristal double taillé et vert. Marqué. Quelques flocons sur le bord supérieur.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #41

    Een schotel van meerkleurig Delfts aardewerk met bloemendecor. XVIIIe eeuw.

    Plat en faïence de Delft multicolore à décor floral. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #342
    Val St. Lambert

    Een siervaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Op voet. Gemerkt met sticker.

    Un vase décoratif en cristal incolore et vert taillé. Sur pied. Marqué avec un autocollant.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #220

    Een 18 K geelgouden zegelring met de letter F.

    Une bague cachet en or jaune 18 carats avec la lettre F.
    No longer available
    Dim. 14,09 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #84

    “Personages in een rivierlandschap”. Olieverf op doek. Hollandse school, XVIIIe eeuw. Te restaureren.

    Personnages dans un paysage fluvial . Huile sur toile. Ecole hollandaise du XVIIIe siècle. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #181
    Atlas

    Een reeks schaalmodellen uit de reeks “Les voitures de Spirou et Fantasio. Volledige reeks van 24 stuks, in originele verpakking. Dupuis, 2007. Eén achterwieltje (2CV) beschadigd.

    Une série de modèles réduits de la série Les voitures de Spirou et Fantasio. Série complète de 24 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #179

    “Herbergtafereel”. Olieverf op paneel. Op te frissen. Vroeg XIXe eeuw.

    Scène d'auberge . Huile sur panneau. A rafraîchir. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 42 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #146

    Een mahoniehouten tweedeurskast met gesculpteerde versieringen.

    Une armoire à deux portes en acajou avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 184 x 114 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #449

    “Sloep aan de kade”. Gemonogrameerd ‘C.P.’

    Peniche à la rade. Monogrammé C.P.
    No longer available
    Dim. 29 x 40 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #128

    “Leeuwin”. Een bronzen beeld naar werk van Barye. Op marmeren sokkel. Restauratie/ verkleuring aan de basis.

    Lionne . Une statue en bronze d'après une œuvre de Barye. Sur un socle en marbre. Restauration / décoloration à la base.
    No longer available
    Dim. l: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #77
    G. F. A. Forberger

    Een tafelklok van messing onder glazen stolp. Met sleuteltje en in werkende staat.

    Une horloge de table en laiton sous une cloche en verre. Avec clé et en état de fonctionnement.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #294
    Walter Seys
    Period: 1946 - 2020

    “War Requiem voor Ieper”. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 4/20 buiten de plaat.

    War Requiem for Ypres . Une linogravure. Signé et numéroté 4/20 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 50 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More