Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een deels geëmailleerd Russisch messingen reisicoontje.

Een deels geëmailleerd Russisch messingen reisicoontje.

Une icône de voyage en laiton russe partiellement émaillée.
Dim. 5,5 x 5,5 cm
SKU: 2004210042.
Category: Icoon.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #42
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #163

    “Madonna met kind”. Een Russische icoon met verzilverde riza, versierd met email. XIXe eeuw.

    Vierge à l'Enfant . Une icône russe avec riza en métal argenté, décorée d'émail. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 27,5 cm
    Estimate: € 320 / 380

Other lots in this auction

  • #358

    Een roodkoperen beddenpan met een gedraaide houten steel. XIXde eeuw. Lichte slijtage.

    Bassin de lit en cuivre rouge avec manche en bois tourné. XIXème siècle. Légère usure.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #2

    Een oude gravure van een paard.

    Une ancienne gravure d'un cheval.
    No longer available
    Dim. 10 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #364
    Harry Buyck
    Period: 1928 - 2017

    “Personages”. Pen op papier. Gesigneerd en gedateerd 11-10-61.

    Personnages . Encre sur papier. Signé et daté le 11-10-61.
    No longer available
    Dim. 11 x 11 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #653

    Een albasten lamp in de vorm van een siervaas. Eén ring manco.

    Une lampe en albâtre en forme de vase décoratif. Un anneau manquant.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #666

    Een paar kleine Lodewijk XV fauteuils en een bijzetstoeltje met naaldwerk in dezelfde stijl.

    Une paire de petits fauteuils Louis XV et une chaise d'appoint avec tapisserie dans le même style.
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #621

    Een glazen sierschotel met meerkleurig decor. Tsjechisch handwerk.

    Un plat décoratif en verre à décor multicolore. Artisanat tchèque.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #447

    Een sierschotel van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un plat décoratif en porcelaine chinoise à décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 90 / 130
  • #249
    Alex Brion

    “Zeilschip op de Schelde voor Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Voilier sur l'Escaut au large d'Anvers . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 334 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #256

    Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.

    Un secrétaire pliant en chêne à trois tiroirs et décorations décorées.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #190

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.
    No longer available
    Dim. 9,16 g
    Estimate: € 650 / 700
  • #359
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Zeeslag bij Sint-Maarten circa 1627.” Gravure.

    Bataille de Saint-Martin vers 1627. Gravure.
    No longer available
    Dim. 58 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #679
    Carltonware, England

    Een Engels aardewerken theeserviesje, bestaande uit vijf kopjes met schoteltjes, vier cakebordje, een gebakbordje, een theepot, een suikerpot, twee melkpotjes, waarbij één met schoteltje en een honingpot met lepeltje. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé anglais en faïence, composé de cinq tasses avec soucoupes, quatre assiettes à gâteau, une assiette à pâtisserie, une théière, un sucrier, deux pots à lait, un avec une soucoupe et un pot de miel avec une cuillère. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More