Other lots in this auction
-
#259Goebel, Germany
“Meisje met beer” & “Jongetje met mandoline” Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Fille à l'ours & Garçon à la mandoline Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 15 & 14 cmEstimate: € 30/40 -
#230
“Mediterrane straattaferelen” lot van 4 schilderijen, olie op doek, ingekaderd, divers gesigneerd.
"Scènes de rue méditerranéennes" lot de 4 tableaux, huile sur toile, encadrées, diverses signatures.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/35 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#47
Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.
Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 20/25 -
#169
Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#10Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase de cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cm Ø: 13 cmEstimate: € 20/25 -
#174MargueritePeriod: 1868-1946
“Landschap met palmbomen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd E.M.
"Paysage avec palmiers". Peinture à l'huile sur toile. Monogrammée EM.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 22 cmEstimate: € 25/35 -
#242
Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.
Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#210
“Landschap met bos en molen”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd onderaan.
"Paysage avec forêt et moulin", huile sur panneau, signé illisible en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h38cm x b50cmEstimate: € 35/50 -
#22
Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
Vide-poche/cendrier en bronze à décor en relief d'un cerf dans la forêt entouré d'un fusil de chasse et d'un cor.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 36/40 -
#239E. Kovak
“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
« Portrait d’une fille », huile sur panneau, portrait girl, signé ete daté '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#53
lot mixed glaswerk bestaande uit 4 stuksgroen vaasje h15cmgroen vaasje h11cm, schilfer schade onderaanvaasje blauwe rand, h14cmkannetje blauw, h9cm, schilfer schade onderaan
lot de verrerie mixte composé de 4 pièces vase vert h15cm vase vert h11cm, écailles abîmées au fond vase bord bleu, h14cm cruche bleue, h9cm, écailles abîmées au fondNo longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25