Similar lots by type
-
#106Een zilveren sierschaal in Lodewijk XV-stijl met ajour vleugel. Vermoedelijk Belgisch, 800‰. Kleine beschadigingen.
Plat décoratif en argent de style Louis XV. Aile ajourée. Probablement belge, 800‰. Petits dégâts.No longer availableDim. ± 490 gEstimate: € 300 / 500 -
#630Een staande klok van gesculpteerd eikenhout . Tijdperk Régence. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en chêne sculpté d’époque Régence. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#172Twee gravures naar Rubens: “Boerenfeest” Een gravure uit 1762 van Hessard &” Heilige Moeder met kind” Een XVIIe eeuwse gravure van Galle.
Deux gravures d’après Rubens. “Fête de campagne”, gravure de 1762 par Hessard, et “Vierge à l’Enfant”, gravure du XVIIe siècle par Galle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#151“Christus op de koude steen”. Een beeldje van polychroom hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Letsels en slijtage.
“Le Christ sur la pierre froide”. Statuette en bois polychrome. Début du XVIIIe siècle. Dégâts et usures.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 140 / 200 -
#156Een vierdelig zilveren koffie- en theestel in Engelse stijl met ivoren handvatten. De tuiten in de vorm van vogelkop. 800 ‰. Belgische keuren, omstreeks 1900. 1930 g bruto.
Service à café et à thé quatre pièces en argent de style anglais. Anses en ivoire, becs en forme de têtes d’oiseaux. Poinçons belges, 800‰. Vers 1900. 1930 g brut.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#209Een paar zilveren kandelaars met drie armen in barokke stijl. Belgisch importmerk van tussen 1831 en 1868. Gemerkt met ‘D’ (Delheid?). 3715 g bruto (verzwaard).
Paire de candélabres en argent de style baroque à trois branches. Poinçon d’importation belge entre 1831 et 1868. Marque “D” (Delheid?). 3715 g brut (alourdis).No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#224Een vierdelige zilveren koffie- en theestel. Belgische keuren. 950 ‰. Periode 1831 - 1868. Kleine beschadiging.
Service à café et à thé quatre pièces en argent. Poinçons belges, 950‰. Période 1831-1868. Petites usures. 2767 g brut.No longer availableEstimate: € 2000 / 2400 -
#306Vier zilveren zoutvaatjes met lepeltjes. In etui. Op één na alle glazen recipiënten gebroken. Vervaagde merken.
Quatre salières aux petites cuillères. Dans un étui. Trois des quatre récipients en verre sont cassés. Poinçons effacés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#725Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een dames- en een herenhorloge, een potloodkokertje en een siervoorwerpje met een ivoren hondenkopje. We voegen er een zakhorloge aan toe.
Lot de sept objets en argent: une montre homme et une montre dame, un porte mine et un objet décoratif serti d’une tête de chien en ivoire sculpté. Nous ajoutons une montre de poche.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#198Een zilveren taartschep met een ajourwerk rond een reliëfdecor met een genretafereel. Nederlandse keur, tweede gehalte (833‰.). Tussen 1814 en 1953.
Pelle à tarte en argent ajourée et décorée d’une scène de genre en relief. Poinçon hollandais, deuxième titre (833‰). Entre 1814 et 1953.No longer availableDim. ± 59 gEstimate: € 40 / 50 -
#146Een zilveren schaal met een ajour decor van vogels en vruchten in de vleugel en een tafereel met putti in het plat. Merken vervaagd. 800 ‰.
Plat en argent au décor ajouré d’oiseaux et de fruits sur l’aile et d’une scène aux putti sur le plat. Poinçons effacés, 800‰.No longer availableDim. ± 380 gEstimate: € 250 / 350 -
#246Een coupe van kleurloos geslepen kristal op een massief zilveren voet. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan de voet. Geen keuren gevonden.
Coupe en cristal taillé incolore sur piédouche en argent massif. XIXe siècle. Petit dégât à a base. Nous n’avons pas trouvé des poinçons.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#86Een zilveren schotel met een gegraveerd decor. Vermoedelijk Belgisch, 800 ‰.
Plat en argent au décor gravé. Probablement belge, 800‰.No longer availableDim. ± 586 gEstimate: € 300 / 360 -
#163Delheid.Een vijfdelig zilveren toiletstelletje. We voegen er een zilveren suikertang aan toe. Allen gemerkt.
Garniture de toilette cinq pièces en argent. Nous ajoutons une pince à sucre en argent. Chaque pièce marquée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#226Een linenpress van mahoniehout in George III-stijl.
Linenpress en acajou de style George III.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#266Een zilveren siercoupe met een geslepen glazen recipiënt. Duitse keuren, 800 ‰. Omstreeks 1900. 410 g zonder glas.
Coupe décorative en argent à récipient en verre taillé. Poinçons allemands 800‰. Vers 1900. 410 g sans verre.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#376Een lot zilveren bestekken, bestaande uit zeven cocktailvorkjes, een vork en een lepel, een gevogelteschaar en een tweedelig serveerbestek van Tilquin.
Lot de couverts en argent comprenant sept fourchettes à cocktail, une fourchette et une cuillère, une pince à volaille et un couvert de service deux pièces de Tilquin.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#434“Cortryck”. Ingekleurde landkaart naar een origineel van Johannes Blaeu uit 1649. Vochtvlek in het neutrale gedeelte onderaan.
“Cortryck”. Carte colorée d’après un original par Johannes Blaeu de 1649. Tâche d’humidité dans une partie neutre.No longer availableDim. 38,5 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#682Langlois naar Duché de VancyTwee gravures: uit de “Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (in passepartout) en “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (ingekleurd, ingelijst).
Deux gravures de l’”Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (dans un passe partout) et “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (colorée et encadrée).No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#409Houten miniatuur wenteltrap.
Escalier en colimaçon miniature en bois.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#29Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Statuette de Marie en ivoire sculpté sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#340QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 36,60 gEstimate: € 800 / 1000 -
#543“Benzaiten, met een wortel in de linkerhand, haar luit aan haar zijde en vergezeld van een grote rat”. Netsuké van heel fijn gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan rood lakzegel.
“Benzaiten, avec une carotte dans la main gauche, son luth à ses côtés et accompagnée d’un grand rat”. Netsuké d’ivoire très finement sculpté. Japon, Mei-ji. Marque en laque rouge sous la base.No longer availableDim. H. 5,2 cmEstimate: € 120 / 200 -
#6Een achthoekige metalen hallantaarn.
Lanterne de vestibule octogonale en métal.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 110 / 130 -
#658“Guan Yu”. Een Chinees beeldje van brons.
“Guan Yu”. Statuette chinoise en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#317Lot boeken i.v.m. kunst en antiek.
Lot de livres concernant les arts et les antiquités.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#507Een vaas van Japans porselein met decor van personages. Deksel en sokkel van gedraaid hout. Arita, XIXe eeuw.
Vase en porcelaine du Japon à décor de personnages. Couvercle et socle en bois tourné. Arita, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 150 / 220 -
#732Een paar bronzen appliques in Lodewijk XVI-stijl met drie lichtpunten en een afbeelding van een dame en een heer op spiegelglas in de cartouche.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI à trois lumières et une représentation d’une dame et un homme sur une cartouche miroitée.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 110 / 130 -
#321PortmeirionEen Engelse nachtspiegel van aardewerk met handgeschilderd rozendecor. Onderaan gemerkt.
Pot de chambre anglais en faïence au décor de roses peintes à la main. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20 / 30




