Other lots by Meissen
#103Meissen“Europa ontvoerd door Zeus in de gedaante van een stier”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt en genummerd.
"Europe enlevée par Zeus sous les traits d'un taureau". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h:24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#153Meissen“Jong koppel met een vogelkooi”. Groep van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Jeune couple avec une volière". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 200 / 300
#423Maria Innocentia Hummel“Trara - die Post ist da”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 226.
"Trara - ce poste est da". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 226.No longer availableDim. 11 x 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#463Maria Innocentia Hummel“Twee musicerende adventsengelen”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 172 en 173.
#98Delvaux, BruxellesEen donkergroen lederen portefeuille.
#437Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
#488Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un lot en cuivre, composé d'une jardinière à l'antique avec un relief bachique, trois écumoires en laiton et une louche. Ajoutées sont deux tasses en étain et une cuillère.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#427Een paar tempelleeuwtjes met bal van monochroom wit Chinees porselein.
Une paire de lions de pho avec une boule en porcelaine chinoise blanche monochrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 85 / 100 -
Trois tables en bois patiné blanc à trois pieds et à décors floraux peints à la main.No longer availableDim. Ø: 38 - 55 cmEstimate: € 35 / 50