Other lots by Meissen
-
#103Meissen
“Europa ontvoerd door Zeus in de gedaante van een stier”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt en genummerd.
"Europe enlevée par Zeus sous les traits d'un taureau". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h:24 cmEstimate: € 200/240 -
#153Meissen
“Jong koppel met een vogelkooi”. Groep van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Jeune couple avec une volière". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#136
Een tweeledig meubel van notenhoutfineer met twee grote en twee kleine laden onderaan en met twee paneeldeuren in het opzet.
Meuble en deux parties en placage de noyer avec deux grands et deux petits tiroirs en bas et deux portes à panneaux dans le dessus.No longer availableDim. 215 x 135 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#294Jan Van IerselPeriod: 1882 - 1966
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
"Vue de Bruges". Huile sur toile. Signée et datée 1930.No longer availableDim. 57 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#127M. LeducqPeriod: 1879 - 1955
“Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
"Mouette volante". Sculpture en régule patiné sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. 87 x 30 x 22 cmEstimate: € 120/200 -
#187Val Saint Lambert
Een vaas op voet van geslepen en groen gedubbel kristal. Onderaan gemerkt, gesigneerd ‘J. P. Kunnen’ en genummerd ‘Pièce unique 98/305.
Vase sur pied en cristal taillé doublé vert. Marqué en bas, signé 'JP Kan' et numéroté 'Pièce unique 98/305.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 300/400 -
#37Val Saint-Lambert
Een fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60/80 -
#352
Een ongeglazuurde aardewerken jardinière.
Une jardinière en faïence non émaillée.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 100/150 -
#176
Een tweedelige vierdeurskast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met intarsia van diverse houtsoorten. Naar Vlaams Barokvoorbeeld. XIXde eeuw, maar mogelijk met oudere elementen en met recentere restauraties.
Cabinet en deux parties à quatre portes en chêne sculpté, décoré d'intarsia de bois divers. D'après l'exemple baroque flamand. XIXe siècle, mais peut-être avec des éléments plus anciens et avec des restaurations plus récentes.No longer availableDim. 155 x 165 x 63 cmEstimate: € 700/1200 -
#555
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm Ø: 58 cmEstimate: € 200/300 -
#348
Een gefineerd bijzetmeubeltje in Lodewijk XV-stijl, twee kleine laden en een koperen galerij rond het blad. Vergulde chûtes en schoeisel aan de voorpoten.
Guéridon en placage de style Louis XV, deux petits tiroirs et une galerie en cuivre sur le pourtour du plateau. Chutes et sabots dorés sur les pattes avant.No longer availableDim. 72 x 49 x 35 cmEstimate: € 120/180 -
#243Royal Dux
“Jager met hoorn en honden”. Een blauw-wit en vergulde groep. Gemerkt.
"Chasseur avec corne et chiens". Un groupe bleu-blanc et plaqué or. Avec marque.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/260 -
#578Goebel, Germany
“Gute freunde”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. No. 136/V.
"Gute freunde". Un grand groupe de biscuits multicolores de la série de MI Hummel. Marqué. No. 136/V.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100/180 -
#548
“Twee dames”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.
"Deux dames". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 80/100