Similar lots by type
-
-
#59
Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#97Raymond Chevalier
Een zeldzame art-deco vaas, Boch Frères Keramis, D. 5080, genummerd 2/250 en gemonogrammeerd R.C. (Raymond Chevalier).
-
#147Christofle
Een bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
Place a bid ›Estimate: € 800/1200 -
#373
Een Chinees porseleinen vaas met 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
-
-
#467
“Oude Wijze”. Een gepatineerd cloisonné beeldje op houten sokkel.
-
#358
Een lot van vier Britse kepi’s bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#313Vileroy & Boch
Een 5-armige kristallen kandelaar. Onderaan gemerkt en gelabeld.
-
#77
Een grote kristalglazen vaas met gesculpteerd geometrische patronen.
-
#393luc Van De Vyvere
“De Spanjaard”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel gesigneerd ‘De Luc’.
-
#101Susan Luppino
“Cavallo”. Een brons gegoten beeldje van een gestileerd paard. Onderaan gesigneerd en genummerd 56/200.
-
#317Val Saint Lambert
Een midcentury tafellamp met kleurloos kristallen voet. Gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
-
#399
Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 doune pet.
-
#333Valmazan
“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
-
#153Aligi Sassu
“Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.
-
#67
Een verguld brons gesculpteerd beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.
-
#368
Een lot van 2 Franse Gendarmerie Officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
-
#381
Een set van twee Chinees porseleinen dekselvazen, famille-rose, met fauna en flora in het decor. Onderaan gemerkt.
-
-
#43
Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
-
#389
Een lot van vijf Belgische militaire kepi’s waaronder twee van de zeemacht.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#351
Een set van 2 polychrome geglazuurde haanvormige terrines in majolica.
-
#337Val Saint Lambert
Een art-deco vaas in kleurloos persglas, gemerkt Val Saint Lambert.
Other lots in this auction
-
#7Raymond Chevalier
Een grote porseleinen bonbonniere met bloemendecoratie, model Fleur de Saxe door Raymond Chevalier voor Boch, Keralux. Ca 1950.
-
#23
Een bolvaas, Boch Freres La Louviere door Raymond Chevalier. Handbeschilderd met een bloemendecor.
-
#431
Een grote gietijzeren tuinvaas.
Un grand vase de jardin en fonte. -
#3Steiff, Germany
“Peggy”. Een vintage pluche penguin. Gemerkt met label.
-
#131Clara Juan
“Klein meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
-
#421
Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée. -
-
#61Val Saint Lambert
Een grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.
-
#41Kaiser W. Germany
Een set van een grote schaal, een kom en vaas van Duits porselein. Decor ‘Fünnan’. In nieuwstaat. Onderaan gemerkt.
-
#401Arca
Een meerkleurig porseleinen lamp met beeld van 2 paradijsvogels. Bedrading manco. Bodem gesigneerd, verso gemerkt Arca, Italy.
-
#403
Een grote Chinese balustervaas met een blauw en grijs decor van bloemen en met twee oren in de vorm van draken. Op een houten sokkeltje. Enige craquelure op de rugzijde.
-
#81
De Hoorn des overvloeds. Een buffelhoorn met Ramskop en verguld bronzen ornamenten versierd, door een Putto gedragen.