Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. chilfer aan de rand van het deksel.
Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. chilfer aan de rand van het deksel.
Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. chilfer aan de rand van het deksel.
Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. chilfer aan de rand van het deksel.

Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en vogels in uitsparingen op lichtblauwe fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de rand van het deksel.

A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decor of flowers and birds in recesses on a light blue background. Mid XXth century. Chip on the edge of the lid.
Dim. H. 46 cm
SKU: 0703230597.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #597
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #647

    Vaas in groen glas en schaal in oker glas. Gemerkt onderaan ‘Fait en Belgique.’

    Vase in green glass and bowl in ocher glass. Marked at the bottom 'Fait en Belgique.'
    No longer available
    Dim. H 21 cm B 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #25

    Een Reservisten pijpenkop van porselein met opschrift Rserv. Filt. Achteraan een namenlijst van 1908, vooraan ruiterij in een landschap, regiment 33 en met eikenloof in reliëf. Metalen deksel in de vorm van een helm.

    A Reservist porcelain pipe bowl with inscription Rserv. filt. At the back a list of names from 1908, at the front cavalry in a landscape, regiment 33 and with oak leaves in relief. Metal lid in the shape of a helmet.
    No longer available
    Dim. L: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #345

    Een wandklok van messing met grote slinger en ronde wijzerplaat. Met gewichten.

    A brass wall clock with large pendulum and round dial. With weights.
    No longer available
    Dim. H: 130 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #281

    Een terrine met onderschaal van Frans polychroom aardewerk. Gedecoreerd met figuren.

    A tureen with bottom dish of French polychrome earthenware. Decorated with figures.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #108
    Edmond Levêque
    Period: 1814-1864

    “Le Pêcheur” gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van visser met vismand, gesigneerd onderaan op voet “Lévêque”.

    “Le Pêcheur” patinated bronze sculpture depicting a fisherman with a fishing basket, signed at the bottom of the foot “Lévêque”.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #223

    Een Art Nouveau bronzen jardinière, versierd met damesbustes, hoofden en bloemen.

    An Art Nouveau bronze jardinière, decorated with female busts, heads and flowers.
    No longer available
    Dim. 18 x 49cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #566
    Afshar

    Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.

    Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 234 x 121 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #322
    Zeiss Ikon

    Een Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Slijtage en roest, sluiter werkt nog.

    A Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Wear and rust, shutter still works.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 11 x 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #22
    Joz De Swerts

    “Hoevezicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Farm view.” Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 30,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #525

    Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.

    Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.
    No longer available
    Dim. H. 272 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #651

    Een lot van 4 vazen uit kristal. Rood/groen, waarvan 3 Boheems en 1 gemarkeerd “Val Saint Lambert”.

    Lot of 4 crystal vases. Red/green, of which 3 Bohemian and 1 marked “Val Saint Lambert”.
    No longer available
    Dim. 20 x Ø13cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #457

    Een paar cilindervormige bloempotten. Blauw wit met organisch bloementafereel.

    A pair of cylindrical flower pots. Blue white with organic floral scene.
    No longer available
    Dim. h 19cm b 20cm
    Estimate: € 175 / 225
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More