#344Een Duitse appelklok met handgeschilderde wijzerplaat.
A German apple clock with hand-painted dial.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 60 / 100 -
#84Frans Bosteels“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#43Val Saint LambertEen vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.
#515Een 19de eeuwse staande klok. Gesculpteerd notenhout. Met een werk van Wilhelmus Wessels ‘Orlogiemaeker à Gelen’. In werkende staat.
A 19th century longcase clock. Carved walnut. With a work by Wilhelmus Wessels 'Orlogiemaeker à Gelen'. In working condition.No longer availableDim. h 266 cmEstimate: € 300 / 400 -
#337Een lot van vier houten schoenpasvormen.
#556Een paar antieke handgeknoopte wollen Beloutchkleedjes. Eén gerestaureerd.
#22Joz De Swerts“Hoevezicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Farm view.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 26,5 x 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#257KaiserArt Deco klok op marmeren basis met ooievaar, merk “Kaiser” made in Germany.
Art Deco clock on a marble base with stork, brand "Kaiser" made in Germany.No longer availableDim. 14 x 28cmEstimate: € 80 / 100 -
#233Val Saint-LambertEen grote coupe van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt met label.
#529Salvador Dali“Paarden”. Litho. Gesigneerd en genummerd 1/250 buiten de plaat.
"Horses". Lithograph. Signed and numbered 1/250 outside the plate.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 200 / 220