Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.

Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.

Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.
Dim. h: 39 cm
SKU: 1112180367.
Category: Aardewerk.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #367
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #384

    Drie verschillende borden van meerkleurig aardewerk. XVIIIe eeuw. restauraties en randschade.

    Trois assiettes différentes en faïence polychrome. XVIIIème siècle. Réparations et dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 - 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #143

    Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.

    Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #445

    Een lot vazen: drie dekselvaasjes (zonder deksels), zeven buikvaasjes en een hoornvaasje van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIIe en XIXe eeuw. Verscheidene met randschade.

    Un lot de vases: trois vases à couvercle mais sans couvercles, sept vases à panse et un vase cornet en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIème siècle et XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #402

    Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.

    Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #750

    Zes klepkannen van meerkleurig Brussels aardewerk, waarbij vier met mankerend deksel. XVIII en XIXe eeuw.

    Six pichets couverts en faïence de Bruxelles, dont quatre sans couvercle. XVIIIème et XIXème siecle.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #759

    Twee knobbelvazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met gerestaureerde rand. XVIIIe eeuw.

    Deux vases nodule en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase restauré. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #157

    Een zeldzame Brusselse klepkan in Lodewijk XV-stijl. XVIIIe eeuw.

    Une verseuse de Bruxelles remarquable style Louis XV. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #688

    Een driedelig kaststel van kobaltblauw en verguld aardewerk met meerkleurige romantische decors.

    Une garniture de cheminée en faïence bleu Cobalt et dorée, décors romantiques.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #147

    Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.

    Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #693

    Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.

    Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #678

    Twee schotels met blauw op witte landschapdecors, waarbij één Chinese van porselein en één Engelse van aardewerk.

    Deux plats à décor bleu sur blanc de paysages, dont un plat en porcelaine de Chine et l’autre en faïence anglaise.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #657

    Twee borden van Delfts aardewerk, waarbij één pauwstaartbord met gele rand. XVIIIe en XIXe eeuw. Het eerste met randschade en gerestaureerd.

    Deux assiettes en faïence de Delft, dont une à décor de queue de paon et bord jaune. Dégâts mais restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #775

    Een lot van acht verschillende kannetjes van Lusterware.

    Un lot de huit verseuses différentes de Lusterware;
    No longer available
    Dim. h: 12 - 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #121

    Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.

    Une théière de Namur et un pot à lait, montures en argent.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 18 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #276

    Een schotel van meerkleurig aardewerk met een voorstelling van de dood van Frederick ten Boven op 6 augustus 1724. Gerestaureerd.

    Un plat en faïence polychrome, représentation de la mort de D-Frederick ten Boven le 6 août 1724. Restauré.
    No longer available
    Dim. Ø; 58 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #96

    Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.

    Une table de salon vintage à tablette en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. l : 130, h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #128

    Een hert van zamak op onyxen sokkel. Stijl art-deco.

    Un cerf en régule sur socle en onyx. Style Art Déco.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #463

    Een gesculpteerde slagtand als blaasinstrument.

    Une défense sculptée en instrument à vent.
    No longer available
    Dim. l:68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #34
    Octave Landuyt

    “Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.

    ”Chevaux”. Une gravure photographique en honneur des 20 années d'existence de Volvo en Belgique. 1985.
    No longer available
    Dim. 29 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #184
    Seeburg

    Een radio-platenwisselaar voor 50 33-toerenplaten. We voegen er twee oude luidsprekers aan toe.

    Un tourne-disque/radio pour disques 50/33 tours. nous ajoutons deux haut-parleurs.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #584
    Pelletier à Louhans

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.

    Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #642

    Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.

    Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.
    No longer available
    Dim. 137 x 84 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #743

    Een Chinese buikvaas met een rood en blauw decor van fabeldieren. Kraag beschadigd.

    Un vase à panse chinois, décor rouge et bleu d’animaux fantastiques. Le col est endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #714
    Jules Van Paemel
    Period: 1896-1968

    “Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.

    ”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #713
    Nimy

    Een jonge vrouw bij een fontein. Aardewerken art deco beeldje. Onderaan gemerkt.

    Une statue Art Déco en faïence représentant une jeune fille près d’une fontaine. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #190

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een parel.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une perle.
    No longer available
    Dim. 5,38 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #672
    Alois van Regemorter
    Period: Lier, 1895-1961

    “Heide te Rotselaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bruyère à Rotselaar”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More