#376
Een bronzen lantaarn in Lodewijk XVI-stijl met gebogen en geslepen glas.
#314Aloys De LignièrePeriod: 1891 - 1963
“Vlaeykensgang”. Twee olieverfschilderijtjes op board. Beide gesigneerd.
"Vlaeykensgang". Deux peintures à l'huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 30 x 21 & 24 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#493
Twee gestileerde bronzen kwartels, decoratiestukken.
#87
Een borstplaat van een harnas.
Un plastron de cuirasse.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 100/120 -
#392Eugène BrandsPeriod: 1913 - 2002
#266
Een Engelse commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode anglaise à trois grands tiroirs en deux petits.No longer availableDim. 90x115x49cmEstimate: € 100/120 -
#602
Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje van zijde.
#593
Een lot van drie oude houten hoedenvormen.
#533
Een kleine Chinees ijzerhouten salontafel.
#361
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
#455
“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
Een reeks van tien geslepen kristallen glazen met gekleurde kelken. Hier en daar zeer lichte gebruikssporen.
Un ensemble de dix verres en cristal taillé avec des calices colorés. Très légers signes d'utilisation ici et là.No longer availableDim. h: 19 cm Ø: 8 cmEstimate: € 40/60