Other lots by Athena
#26316030 Märklin
#361Matchbox
Quatre miniatures de la série ‘Battle Kings’:- K-101 Sherman- K-102 M48-A2.- K-103 Chieftain- K-104 King TigerEmballages d’origine, non-ouverts.No longer availableEstimate: € 60/80
#718
Zeven diverse beeldjes van Chinees porselein.
#140
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 900/1000 -
#753
Een bronzen kameel. Poten gerestaureerd.
#299Jules Bovée
“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#722
#374F. De Block
“Stroom in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#761
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.
#822Lima
Vijf diverse locomotieven HO.
Cinq locomotives différentes HO.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#388
Een paar vazen en drie diverse kandelaars van Vlaams aardewerk.
Une paire de vases et trois candélabres en faïence flamande.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#880
Een messingen staande kapstok.
Un porte-manteau en laiton.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 40/60 -
#27
Een Art-Deco milieu de table in mauve glas. Gemerkt: VSL.
#771
Een opgezet eekhoorntje op een tak.
Un écureuil empaillé sur une branche.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50