Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dekselvaasvormige lampvoet van Chinees porselein met decor van bloeiende struiken en vlinders.
Een dekselvaasvormige lampvoet van Chinees porselein met decor van bloeiende struiken en vlinders.

Een dekselvaas als lampenvoet van Chinees porselein met decor van bloeiende struiken en vlinders.

Un pied de lampe en forme de vase en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et de papillons.
Dim. h: 48 cm
SKU: 2806220531.
Categories: Porselein, Verlichting.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #531
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #330
    Swarovski Lourdes

    Twee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.

    Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #105

    Twee verschillende zilveren doosjes. 925‰. Eén ervan met Lourdes tafereel.

    Deux boîtes en argent différentes. 925‰. L'une d'eux avec scène de Lourdes.
    No longer available
    Dim. 70,60 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #501

    Een celadonkleurige vaas van Chinees porselein.

    Vase en porcelaine de Chine couleur céladon.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #477

    Een paar cilindervormige cachepots van chinees wit en blauw porselein.

    Une paire de cache-pots cylindriques en porcelaine de Chine blanche et bleue.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm Ø 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #537

    Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 480 / 520
  • #690
    Lourdes

    Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.

    Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #491

    Twee porseleinen sierpotjes, gedragen door figuren, met opengewerkte messingen deksels. Beide in bronzen montuur met voet in Lodewijk XV-stijl en met dubbele kandelaar met bladermotieven en met porseleinen bloemetjes. Op elektriciteit.

    Deux pots décoratifs en porcelaine, portés par des personnages, avec couvercles en laiton ajouré. Les deux dans une monture en bronze avec un pied de style Louis XV et avec un double bougeoir à motifs de feuilles et de fleurs en porcelaine. Sur l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #320
    Swarovski Lourdes

    “Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.

    "Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #680
    Lourdes

    Vier verschillende paternosters bezet met half edelstenen en vijf tientjes van parelmoer.

    Quatre chapelets différents sertis de pierres semi-précieuses et cinq dizaines de nacre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #340
    Swarovski Lourdes

    Een paternoster van verguld metaal opgebouwd met Swarovski kristallen. In verguld metalen doosje.

    Un chapelet en métal plaqué or construit avec des cristaux Swarovski. Dans une boîte en métal plaqué or.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #670

    Een lot van acht vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.

    Lot de huit scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #642

    Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Op sokkel van rood marmer, versierd met twee 950‰ zilveren monturen met merkteken van Matelot te Luik.

    Bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et végétaux. Sur un socle en marbre rouge, orné de deux montures en argent 950‰ avec la marque de Matelot à Liège.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 Ø: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #700
    Lourdes

    Vier verschillende paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. Twee van zilver en twee van verzilverd metaal.

    Quatre chapelets différents construits avec des cristaux Swarovski. Deux en argent et deux en métal argenté.
    No longer available
    Dim. -
    Estimate: € 80 / 120
  • #95
    Manufacture de Nast à Paris

    Een paar porseleinen vaasjes met handgeschilderde decors van veldslagen en landschappen in cartouches op een blauwe fond met vergulde motieven. De oren in de vorm van zwanenhalzen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Paire de vases en porcelaine à décor peint à la main de batailles et de paysages dans des cartouches sur fond bleu à motifs dorés. Les oreilles en forme de cols de cygne. Marqué en bas. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #497

    Een paar gemberpotten van blauw en wit chinees porselein met een decor van bomen, bloemen en vogels.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d'arbres, de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #410

    Een 18 K geelgouden met bloemen gegraveerde zakhorloge.

    Une montre de poche gravée aux fleurs en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. bruto: 29,37 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #280
    Lourdes

    Een 18 K geelgouden paternoster met half edelstenen in origineel doosje.

    Un chapelet en or jaune 18 kt avec des pierres semi-précieuses dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 13,30 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #557

    Een verguld bronzen luchter met dertien lichtpunten met gesatineerd glazen kapjes. Enkele kapjes manco.

    Lustre en bronze doré à treize points de lumière avec abat-jour en verre satiné. Quelques abat-jour manquantes.
    No longer available
    Dim. H:95cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #300
    Swarovski Lourdes

    Een 18 K geelgouden paternoster opgebouwd met Swarovski kristallen en in origineel doosje.

    Un chapelet en or jaune 18 kt construit avec des cristaux Swarovski et dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 10,70 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #517

    Een meerkleurig Chinees porseleinen warmhoudschaal met deksel.

    Un plat chauffant en porcelaine de Chine multicolore avec couvercle.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #198
    Feltman, Weiden, Bavaria

    Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #527

    Een grote zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems. Met houten sokkel.

    Un grand pot à onguent en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 27,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #512

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #565

    Een paar meerkleurig aardewerken lampenvoeten.

    Paire de pieds de lampe en faïence multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm (m.k.)
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #577

    Een moderne ronde vaas van meerkleurig glas.

    Un vase rond moderne en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #274
    Marechal

    “Stilleven met bloemen religieuze symbolen” en “Watermolen”. Twee olieverfschilderijen, een op doek en een op paneel. Gesigneerd. Een gedateerd 1940.

    "Nature morte aux fleurs, symboles religieux" et "Moulin à eau". Deux peintures à l'huile, une sur toile et une sur panneau. Signés. L'un daté de 1940.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm & 38,5 x 43,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #86

    Een eikenhouten linnenpers met twee deuren in de onderkast en een lade onder de pers. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.

    Presse à linge en chêne avec deux portes dans le meuble bas et un tiroir sous la presse. Mécanisme en bois tourné, laiton et fer forgé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 200x95x55cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #504

    Een spiegel van verguld hout in Louis-Philippe-stijl.

    Miroir en bois doré de style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 137 x 87 m
    Estimate: € 160 / 180
  • #383
    Goebel, West-Germany

    “Behut’ uns beide”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 658. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1997/98.

    "Behut' uns beide". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 658. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1997/98.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    ‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Gemeentekrediet 1985 - 1996. Delen I tot en met XXV Franstalig, drie Nederlandstalige volumes met betrekking tot de eigendommen De Croÿ in Vlaanderen. Hardcovers met stofomslag in zeer goede staat. Bijgevoegd drie uitgaven: “Monastères Bénédictins et Cisterciens dans les Albums de Croÿ”; “Een stad en een geslacht, Leuven & Croÿ” & “Abbayes et Collegiales entre Sambre et Meuse”.

    'Albums de Croÿ'. J.M. Duvosquel. Éd. Crédit communal 1985 - 1996. Volumes I à XXV en français, trois volumes en néerlandais relatifs aux propriétés De Croÿ en Flandre. Couvertures rigides avec jaquette en très bon état. Ci-joint trois éditions : « Monastères Bénédictins et Cisterciens dans les Albums de Croÿ » ; « Une ville et une génération, Louvain & Croÿ » & « Abbayes et Collégiales entre Sambre et Meuse ».
    No longer available
    Estimate: € 750 / 1000
  • #492
    Omar Van Meervelde

    “Vier figuren”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1988.

    "Quatre chiffres". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1988.
    No longer available
    Dim. 108 cm x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #612
    Ludo

    “Michel”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.

    "Michel". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé et daté 1967.
    No longer available
    Dim. 35 cm x 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #185

    Drie vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.

    Trois vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #412
    Goebel, Germany

    .

    “Was gibst Neues?”. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1996/97. Marqué en bas. no. 418.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #72
    Jef Louis Van Leemputten

    “Een haan en kippen in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd (ook achteraan).

    "Un coq et des poules dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé (également au dos).
    No longer available
    Dim. 18 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #190

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één briljantje en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'un diamant taille brillant et de trois saphirs, d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2 g
    Estimate: € 300 / 350
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More