Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dekselvaasvormige lampvoet van porselein met een handgeschilderd meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Een dekselvaasvormige lampvoet van porselein met een handgeschilderd meerkleurig decor van vogels en bloemen.

Een dekselvaas als lampenvoet van porselein met een handgeschilderd meerkleurig decor van vogels en bloemen.

Pied de lampe en forme de vase en porcelaine à décor multicolore d'oiseaux et de fleurs peint à la main.
Dim. h: 80 cm
SKU: 2806220571.
Category: Porselein.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #571
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #477

    Een paar cilindervormige cachepots van chinees wit en blauw porselein.

    Une paire de cache-pots cylindriques en porcelaine de Chine blanche et bleue.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm Ø 20 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #198
    Feltman, Weiden, Bavaria

    Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #512

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #634
    Limoges

    Een uitgebreid porseleinen servies, handgeschilderd gedecoreerd met bloemen. Voor 12 personen, 1 kopje gebarsten.

    Un vaste service en porcelaine, peint à la main et décoré de fleurs. Pour 12 personnes, 1 tasse endommagé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #300
    Swarovski Lourdes

    Een 18 K geelgouden paternoster opgebouwd met Swarovski kristallen en in origineel doosje.

    Un chapelet en or jaune 18 kt construit avec des cristaux Swarovski et dans sa boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 10,70 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #700
    Lourdes

    Vier verschillende paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. Twee van zilver en twee van verzilverd metaal.

    Quatre chapelets différents construits avec des cristaux Swarovski. Deux en argent et deux en métal argenté.
    No longer available
    Dim. -
    Estimate: € 80 / 120
  • #330
    Swarovski Lourdes

    Twee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.

    Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #340
    Swarovski Lourdes

    Een paternoster van verguld metaal opgebouwd met Swarovski kristallen. In verguld metalen doosje.

    Un chapelet en métal plaqué or construit avec des cristaux Swarovski. Dans une boîte en métal plaqué or.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #680
    Lourdes

    Vier verschillende paternosters bezet met half edelstenen en vijf tientjes van parelmoer.

    Quatre chapelets différents sertis de pierres semi-précieuses et cinq dizaines de nacre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #280
    Lourdes

    Een 18 K geelgouden paternoster met half edelstenen in origineel doosje.

    Un chapelet en or jaune 18 kt avec des pierres semi-précieuses dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 13,30 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #320
    Swarovski Lourdes

    “Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.

    "Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #410

    Een 18 K geelgouden met bloemen gegraveerde zakhorloge.

    Une montre de poche gravée aux fleurs en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. bruto: 29,37 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #497

    Een paar gemberpotten van blauw en wit chinees porselein met een decor van bomen, bloemen en vogels.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d'arbres, de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #527

    Een grote zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems. Met houten sokkel.

    Un grand pot à onguent en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 27,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #501

    Een celadonkleurige vaas van Chinees porselein.

    Vase en porcelaine de Chine couleur céladon.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #105

    Twee verschillende zilveren doosjes. 925‰. Eén ervan met Lourdes tafereel.

    Deux boîtes en argent différentes. 925‰. L'une d'eux avec scène de Lourdes.
    No longer available
    Dim. 70,60 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #95
    Manufacture de Nast à Paris

    Een paar porseleinen vaasjes met handgeschilderde decors van veldslagen en landschappen in cartouches op een blauwe fond met vergulde motieven. De oren in de vorm van zwanenhalzen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Paire de vases en porcelaine à décor peint à la main de batailles et de paysages dans des cartouches sur fond bleu à motifs dorés. Les oreilles en forme de cols de cygne. Marqué en bas. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #517

    Een meerkleurig Chinees porseleinen warmhoudschaal met deksel.

    Un plat chauffant en porcelaine de Chine multicolore avec couvercle.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #491

    Twee porseleinen sierpotjes, gedragen door figuren, met opengewerkte messingen deksels. Beide in bronzen montuur met voet in Lodewijk XV-stijl en met dubbele kandelaar met bladermotieven en met porseleinen bloemetjes. Op elektriciteit.

    Deux pots décoratifs en porcelaine, portés par des personnages, avec couvercles en laiton ajouré. Les deux dans une monture en bronze avec un pied de style Louis XV et avec un double bougeoir à motifs de feuilles et de fleurs en porcelaine. Sur l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #531

    Een dekselvaas als lampenvoet van Chinees porselein met decor van bloeiende struiken en vlinders.

    Un pied de lampe en forme de vase en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et de papillons.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #690
    Lourdes

    Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.

    Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #670

    Een lot van acht vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.

    Lot de huit scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #537

    Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 480 / 520
  • #642

    Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Op sokkel van rood marmer, versierd met twee 950‰ zilveren monturen met merkteken van Matelot te Luik.

    Bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et végétaux. Sur un socle en marbre rouge, orné de deux montures en argent 950‰ avec la marque de Matelot à Liège.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 Ø: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #404
    Fred Bervoets

    “Een wellustig lied...”. Kleurenlitho”. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 17/60. Met gedicht achteraan.

    "Une chanson lubrique...". Lithographie en couleurs ». Signée, datée 1983 et numérotée 17/60. Avec poème au verso.
    No longer available
    Dim. 66 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #124

    “Platbodems in een zeventiende-eeuwse binnenhaven bij een toren”. Olieverf op paneel. Sporen van een handtekening.

    "Bateaux à fond plat dans un port intérieur du XVIIe siècle près d'une tour". Peinture à l'huile sur panneau. Traces d'une signature.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #143
    Val Saint Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal met geslepen decor. Gemerkt en genummerd MPU 83/1547.

    Vase en cristal incolore à décor taillé. Marqué et numéroté MPU 83/1547.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161

    “Danseres”. Een bronzen beeldje een voet van arduin. Naar Bruno Zack. Met bronzen zegel.

    "Danseur". Une statue en bronze avec une base en pierre bleue. À Bruno Zack. Avec cachet bronze.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #601
    Nadal

    Een beeldje van Spaans porselein. Genummerd.

    Une figurine de porcelaine espagnole. Numérotée.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #671

    Een lot Belgisch aardewerk bestaande uit twee kruikjes, drie vaasjes, en een tabakspot.

    Lot de faïences belges composé de deux cruches, de trois vases et d'un pot à tabac.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #621

    Een zwaardbajonet met houten handgreep.

    Une baïonnette épée avec manche en bois.
    No longer available
    Dim. L:71cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #94
    Lepic

    “Markttafereel te rue Colincourt bij Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Scène de marché rue Colincourt près de Montmartre". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #134
    François Geerts
    Period: 1850 - 1944

    “Koehoeders met kudde aan de drinkplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vachers avec troupeau à l'abreuvoir. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 48,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #162
    Edmond De Pratere
    Period: 1826-1888

    “Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.

    « Paysage vallonné romantique avec des bergers et leur bétail. Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Ancienne fissure en bas.
    No longer available
    Dim. 36 x 48 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #381
    Cenedese, Murano, Venetië

    Drie eenden van gekleurd en ruw geschuurd glas. Onderaan gemerkt.

    Trois canards en verre sablé coloré. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24, 27 & 33 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #317
    Porcellane Principe, Capodimonte

    “Boerenjongen met konijnen”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Cazzola. Gemerkt.

    "Garçon de ferme avec des lapins". Un groupe de biscuit multicolore. Conception Cazzola. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More