#109Leon Engelen“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68 cmEstimate: € 150 / 250 -
#20Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot. 925‰.
A necklace with various colored pearls and a silver clasp. 925‰.No longer availableDim. L: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#293Steiff, GermanyEen beer, J.P. Bear, Steiff, nr 650376, Limited edition, 1990.
A bear, J.P. Bear, Steiff, no 650376, Limited edition, 1990.No longer availableDim. l 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#309“Boslandschap met vergezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuw.
"Forest landscape with a view". A painting, oil on canvas, 19th century.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#376Een retro staanlamp, chroom voet en kunststof bolkap.
#377Een lot van 2 Canton borden in Chinees porselein.
A lot of 2 Canton plates in Chinese porcelain.No longer availableDim. Ø 24.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#393Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
#93Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.
A vintage black crocodile leather handbag, in dust bag.No longer availableDim. 21 x 33,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#354Willem Van DortPeriod: 1905 - 1995“Heidezicht met hoeve”, een pasteltekening op papier, gesigneerd W. V. Dort.
"Heath view with farm", a pastel drawing on paper, signed W. V. Dort.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#234Patrick ConradPeriod: 1945 -“The night is approaching with a sniff...”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.
#308Bayko Plimpton Engineering Ltd.“Bayko building set”. Een lot van 2 vintage modelbouwspeelgoed sets, pre-meccano, in originele doos.
"Bayko building set". A lot of 2 vintage pre-Meccano model building toy sets, in original box.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#250Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 2,76 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.92 ct. and sapphires totaling approximately 2.76 ct.No longer availableDim. 19,63 gEstimate: € 3000 / 3300