#93
Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.
A vintage black crocodile leather handbag, in dust bag. -
#44Jean Van Noten
#71William Hutton & Sons
Een set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
#147
Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
#280
#359
“Zodiac”, een lithografie van Alphonse Mucha door de ateliers Carta in U.S.A.. Uitgave van 1997, met certificaat.
"Zodiac", a lithograph by Alphonse Mucha produced by the Carta studios in the U.S.A. Released in 1997, with certificate. -
#59
Een Murano glazen spiegeltje met staander, 19e eeuws.
A Murano glass mirror with stand, 19th century. -
#351
Een lot van 3 wijndecanters in hout en metaal.
A lot of 3 wine decanters in wood and metal. -
#387
#61Goebel - M.I. Hümmel
Een 8-delig kerststalletje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
An 8-piece nativity scene in multicolored biscuit. Marked at the bottom.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#64J De Belder
“Bloemstilleven met citroenen”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Flower still life with lemons." A painting, oil on panel, signed at the bottom. -
#362
“En Sologne”, een lithografie op papier, onleesbaar gesigneerd.
"In Sologne", a lithograph on paper, signed unreadable.